Farbili ste si vlasy v 1. trimestri?

janeisha
27. okt 2010

ahojte, farbili ste si pocas prveho trimestra vlasy trvacnou farbou??

salma22
28. okt 2010

ja nie 🙂

beaska
28. okt 2010

ja som si farbila, dufam ze to nebude mat nasledky , ale hadam ked to nebudes prehanat, a nebude to casto , nebude to vadit 😨

katecameron
28. okt 2010

ja nie nepotrebujem to mam 32rokov za svoj zivot som si nasla par sedivych vlasov takze nemam preco farbit vlasy lebo so svojou farbou vlasov som spokojna 🙂

lucka1987
28. okt 2010

teraz som v 1.trimestri.... zacali sa mi mstit vlasy.. a nehavam si odrast svoju povodnu farbu(uz mi chyba) 😀 ale keby su ju nechem nehat vyrast tak s tym nemam problem si dat nafarbit vlasy....

denne73
28. okt 2010

Áno ja som si teraz zafarbila ale len šampon nie farba a chytilo to brutalne silno. ved kuki na foto.mal to byť gaštan.xixixixixixxixixixi

nikush
28. okt 2010

mozes, len ciernu farbu treba vylucit, ta by sa nemala celkovo pouzivat, lebo hrozne nici vlasy..

winona24
28. okt 2010

farbila som si celé tehu.....

slavicita
28. okt 2010

v prvom trimestri len raz a potom tesne pred pôrodom..

alexis13
28. okt 2010

asi v 3.mesiaci aj to farbu bez amoniaku odvtedy ee

juliagregor
28. okt 2010

celé tehu ...

fiffinkaa
28. okt 2010

cez tehu sa nemaju farbiť vlasy, chemikalie sa dostavaju do krvi cez pokošku hlavy ani lakovať nechty..

burina111
28. okt 2010

nefarbila, ale mala som melír, tak aby sa mi farba nedostala na pokožku hlavy a aj lakovala nechty, pri oboch tehu 😉

jana201
13. dec 2012

slavicita fiffinkaa ahoj som tehu asi druhy tyzden ,,, vzala som neuvazene paralen dva krat myslite ze mohlo uskodit ??? a druha vec ze som si dasna poterala tinkturou propolisom myslite ze to skodi ???

katuska169
13. dec 2012

ja som si farbila,a neboli ziadne nasledky 🙂

kinna
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
e.lle
13. dec 2012

ano farbila. teraz je väčšina farieb už bez amoniaku.stačí povedať kaderníčke,alebo si takú vybrať v obchode..

sveta27
13. dec 2012

Ja nie, ani šampónom. Ak by náhodou deťom niečo bolo, vyčítala by som si to. Istá pochybnosť tu vždy je...

misulka47
13. dec 2012

farbim si vlasy cele tehotenstvo 🙂

erika26
13. dec 2012

ano pri obidvoch deťoch a nič im nieje. Ved farby sú už aj bez amoniaku ako píšu baby, tohoto som sa nebála 🙂

gabuska36
13. dec 2012

ahoj ja som do troch mesiacov ani nevedela že som tehotna...cvičila som zumbu...v praci sme maľovali kancelariu....farbila som si vlasy.....a mam krasnu zdravu dcerku...takže netreba to prehanať a bať sa všetkeho......

bianca
13. dec 2012

ANO a nech mi da niekto jediny normalny argument...farbu nejes ani nepijes ani ti ju nikto nekapliku do zily tak neviem v com by mal byt problem.Kadernicky tiez neidu hned v 4 tt ked zistia ze su tehu na PN ale ficia v robote az do materskej a deticky su v poriadku takze ani farba raz za 2 mes . babo neublizi kedze oni su v tom chemickom blivajze az po lakte kazdodenne a celodenne.Tot vsio.

nikolka2
13. dec 2012

Áno 😉

lenka_b
13. dec 2012

Ano, pocas celeho tehotenstva

majgaretka87
13. dec 2012

Ano v 9tt 😉

something
13. dec 2012

Ano farbila

azmuk
13. dec 2012

ahojte.ja som v 9tt mala melir, ale citala som ze melir je ok, kedze sa farba nedotyka pokozky hlavy. 🙂 a moja kadrenicka pouziva take setrne farby, ze ani necitim ziadne vypary.

zuzanapp
13. dec 2012

áno pri oboch tehotenstvách a moje deti nemajú žiadne následky 🙂

kikaski
13. dec 2012

áno farbila, najskôr ma z toho chytila panika, lebo som si prečítala aké je to vraj škodlivé, ale myslím, že teraz sú farby iné ako kedysi a používam bez amoniaku pre istotu 🙂

komisakpd
13. dec 2012

ano..melir

dedenini
13. dec 2012

ano ... celu hlavu na hnedo ..a vsetko bolo v poriadku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre