Fyzicky náročná práca počas tehotenstva

pusinocka664
7. júl 2013

ahoj babenky zistili sme ze sme v radosnom ocakavani 🙂 pracuej v cechach cez agenturu a vykonavam fizicky narocnu pracu ☹ som v 6 tyzdny 😀 a bojim sa ze ked budem dalej pracovat tak by to nemuselo dobre dopadnut 😢 da na doktorka na pn

slavka034
7. júl 2013

ak máš normálnu gynekologičku tak ťa dá na PN prečo nie

babatenko82
7. júl 2013

@pusinocka664 ja mám podobný problém, som len v 5tt ale veľmi sa bojím či o babatenko neprídeme, dvýham ťažké 16kg kartóny aj nad hlavu častokrát ... nesadnem si za celých 8,5 hodiny .....

pusinocka664
autor
7. júl 2013

a este taka otazocka pn pise ginekologicka alebo vse-doktor? dufam ze je normalna 😀

janinah
7. júl 2013

@pusinocka664 aj,aj...ale mali by ťa v práci preradiť na primeranú prácu,ak donesieš potvrdenie od lekára o teh,.nie každý si môže dovoliť len tak PN kvôli financiám,preto to píšem

pusinocka664
autor
7. júl 2013

jasne chapem ale sa mi nechce vybavovat vsetko na 2 3 mesiace v cechac ked chcem rodit doma na sk neviem ci by to malo zmysel 😒 manzel to bude musiet zvladnu on s tym pocital 😀

janka220989
7. júl 2013

@pusinocka664 ja som si tiez povedala ze na dva tri mesiace sa mi neoplati vybavovat, ze zvladnem a potom som uz nic vybavovat nemusela ☹ a to som nemala fyzicky nárocnu prácu

pusinocka664
autor
7. júl 2013

my sme sa rozhodli este tyzden v praci (nemozem sa dockat 😀 ) potom mame celozavodnu no a mezitim na pn dufajme ze bude vsetko ok 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre