Geneton a dĺžka čakania na výsledok testu na určenie pohlavia

luculiik
24. sep 2012

Ahojte baby. Prosim Vas, ako dlho ste cakali na vysledok testu z genetonu a vyssiel Vam? Ja som tam bola v piatok, ale moja nedockavost kazdou minutou rastie 🙂

tynamartina
24. sep 2012

@luculiik Aká je doba analýzy pri teste na určenie pohlavia plodu z krvi tehotnej?
Štandardná doba od odberu po zaslanie výsledkov je maximálne 5 pracovných dní.

Aká je presnosť našej metódy určenia pohlavia plodu z krvi tehotnej ženy?
Validáciou dosiahnuté výsledky na 250 vzorkách potvrdili 99,5 % úspešnosť správne stanoveného výsledku testu pohlavia.

Priamo na stránke genetonu treba čítať 😉

luculiik
autor
24. sep 2012

@tynamartina Ja som to citala, ja len dufam, ze to bude skor ako na 5ty den, lebo moja nedockavost je moc velka :D Preto som sa pytala, ci baby nedostali vysledok skor ako na piaty den 🙂

tynamartina
24. sep 2012

@luculiik Aha, no nemá osobnú skúsenosť ale ja zatial som nepočula o nikom kto by ich dostal skôr ☹

lusinda1989
24. sep 2012

@luculiik ja som bola na odbere tusim v pondelok a vysledky som mala v piatok.... takze 4prac dni

zeleny_cajik
24. sep 2012

v stredu odber, v utorok vysledky, ale pondelok bol statny sviatok 😉

luculiik
autor
24. sep 2012

@zeleny_cajik
@lusinda1989 dakujem baby 🙂 takze este dva-tri pracovne dni 🙂) a vysledky Vam vysli? 🙂

lusinda1989
24. sep 2012

@luculiik no ja neviem aj si musim na 100%potcrdenie este pockat par dni 🙂 ale aj dokina na utz mi potvrdila to co mi vyslo tam ale na 100% to bude az ked bude vonku 🙂

luculiik
autor
24. sep 2012

@lusinda1989 drzim palceky, aby vsetko dobre dopadlo a coskoro ste boli obaja v zdravi doma 🙂

lusinda1989
24. sep 2012

@luculiik heh dakujem zajtra ma caka prijem v nemocke tak hadam uz svoju princeznu konecne uvidim 🙂

zeleny_cajik
24. sep 2012

@luculiik vysli, jasne 🙂 ale uplne viem, ako sa citis, ja som stale kukala na mobil a po dlllllhej dobe som nemala ani jeden zmeskany hovor 😀

luculiik
autor
24. sep 2012

@zeleny_cajik ja cakam na mail, ale tiez pozeram stale na mobil, kedze mam mail v mobile... 🙂 Ale to cakanie je hrozne pritom ide len o par dni 🙂 co ja budem robit pred porodom :D

stojdulka
3. okt 2012

@luculiik pozerám že máš osobnú skúsenosť s nedočkavosťou na výsledky, ja som na tom presne rovnako...v pondelok odber a odvtedy vždy pozerám na mail...a ked sa môžem spýtať nakoniec kedy si sa dozvedela výsledok?

luculiik
autor
3. okt 2012

@stojdulka Velmi dobre poznam tu neskutocnu nedockavost 🙂 Ale kazdy dnom sa bude zmensovat. Ja som bola v piatok a vo stvrtok navecer boli vysledky. Takze ty cakaj, ze asi v piatok, ked si bola v pondelok. Drzim palceky 🙂 Nam vyssiel chlapcek 🙂

stojdulka
3. okt 2012

@luculiik joj, dakujem pekne...normálne ma svrbí celé telo od nedočkavosti, ono to má ešte jeden dôvod, a síce že som to ešte nikomu nepovedala, rozhodla som sa že ked budem vedieť výsledok tak to už mm poviem....už aby bol piatok

voskovka
24. jan 2014

babule aj ja cakam a nemozem sa dockat.....kedy vam ten vysledok poslali rano doobeda ci vecer?
@luculiik
@stojdulka

magimary
24. jan 2014

@voskovka mne ho min. rok poslali až po obede-okolo jednej, druhej
a to som im, myslím už písala, že kde to viazne, lebo všetky baby to mali od rána u seba (nás tam bolo vtedy veľa z našej témy, mali akciu zadarmo)
mne a ešte jednej babulke to prišlo až takto poobede

voskovka
24. jan 2014

@magimary no stale chodim na mail a stale sa nemozem dockat.....uz som im mail pisala aj volala na ciselko maju tam odkazovku....

magimary
24. jan 2014

@voskovka myslím, že do štvrtej, či do piatej robia,
tak dovtedy ešte stále je šanca...
ak nie, tak až v pondelok...
ale presne viem, ako sa cítiš... 😉 🙂 😅

zuzi241
18. jún 2014

@voskovka ahoj,prosim ta na kolky den ti poslali vysledok?

zonjushe
20. aug 2014

Ahojte baby, prosim, tie co ste boli nedavno na odbere, ako to je s tym cakanim?Ak pojdem na odber v 10tt, poslu mi vysledok az po ukoncenom 12tt?Alebo Vam poslali skor?

sissmiss
20. aug 2014

@zonjushe neviem ako je to teraz, ale pred dvoma rokmi som podpisala ze som v 14tt (bola som v 11tt ci ako) a zobrali to. Chapem ze z etickeho hladiska...ale my sme boli len zvedavi, niezeby sme nejake pohlavie preferovali alebo dokonca viac nez preferovali

zonjushe
20. aug 2014

@sissmiss no presne ze sa mi to zda trosku cudne, kedze len ja sama cestne prehlasim v ktorom som tyzdni..ale tak podla mna tyzden hore dole, hlavne nech to vieme cim skor .. samozrejme aj u nas je to cista zvedavost, nie preferovanie pohlavia 🙂

maggie37
11. sep 2014

@zonjushe ahoj bola si na odbere ? 🙂

zonjushe
16. sep 2014

@maggie37 ahoj, ano, poslala som vzorky minuly tyzden a vcera mi oznamili, ze cakam chlapceka 🙂

maggie37
16. sep 2014

@zonjushe gratulujem 🙂 ja som poslala tiez v stredu krv tak som zvedava kefy mi napisu. Kedy si posielala vzirky a o kolkej ti prisiel mail prosim? Dakujem 🙂

zonjushe
16. sep 2014

@maggie37 posielala som vzorky v pondelok minuly tyzden, v utorok ich obdrzali, v svrtok som im pisala, ci budem mat vysledok v piatok alebo az v utorok, kedze vcera bol sviatok..napisali, ze vysledok by mohol byt aj v piatok, pokial nebude potrebne opakovat analyzu..no ale v piatok nic..tak som cakala na utorok, ale vcera vecer som nahodou zabludila na mail a tam vysledok 😀 a cas bol 11:30 😀 cca..necakala som, ze robia aj vo sviatok, ale potesila som sa 🙂 potom daj vediet vysledok 🙂

maggie37
16. sep 2014

@zonjushe to som necakala ani ja 🙂 tak na obed posiela aj vecer
Noo uvidime tak dnes mam 4 den ale vidim to skor na zajtra. Joj ci som zvedava

zonjushe
16. sep 2014

@maggie37 a co si zelas?ci je ti to jedno?prve mas dievcatko ako ja?

maggie37
16. sep 2014

@zonjushe ano dievcatko. Sama neviem
Najprv som chcela dievcatko, ked som otehotnela chlapca a teraz uz ani sama neviem. Len to chcem vediet 😀

zonjushe
16. sep 2014

@maggie37 ty si ako ja, u mna to tiez bolo raz tak raz tak..a nakoniec uz ostala len zvedavost a nedockavost 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre