Glukózový test na poliklinike Tehelná

moni244
7. okt 2012

ahojte, mám absolvovať glukozovy test na poliklinike tehelná. Keďže sa tam neobjednáva, neviem, ako to tam prebieha. Na mk som sa dočítala rôzne postupy, tak som troška z toho zmätená. Absolvovala niektorá ten test? Ako to tam prebiehalo?

moon1979
7. okt 2012

@moni244 prebiehat to bude rovnako ako všade inde - postupy sa nemenia - len ked sa neobjednáva a bude tam veľa pacientov, tak si posedíš 🙂 ale to budeš musieť aj bez toho sedieť minimálne dve hodiny od podania glukozy, takže si zober knižku alebo časopis, aby si sa nenudila ... a po teste nejaké jedlo (nie sladké) a vodu aby ti potom nebolo zle ... ale to až ked pojdeš už domov ...

kucanka
7. okt 2012

ja som tam bola. Prišli sme pre istotu skôr aby tam nebolo veľa ľudí. A bola som tam jediná. Chvíľu po siedmej ma zavolali dnu. Odmerali cukor v krvi. Dali vypiť sladkú vodu. 2 hodiny som si posedela. Znova zmerali cukor. A poslali domov. Na ďalší deň som si volala pre výsledky...

moni244
autor
7. okt 2012

@kucanka ďakujem za info, toho som sa bála, aby tam nebolo veľa ľudí, keďže sa tam neobjednáva

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre