Gynekológ mi potvrdil tehotenstvo

barbora000
21. júl 2017

Zdravím, dneska som bola u gynekológa, ktorý mi potvrdil, že som tehotná. Nepovedal mi takmer nič, iba že je to malá dutinka ktorá ma 4 mm a povedal mi že mám prísť o 3 týždne na kontrolu. Chcem sa spýtať v koľkárom týždni môžem byť a kedy ste dostali tehotenskú knižku?

katarinka2828
21. júl 2017

ahoj, ak si isla ku gyn.par dni po meskajucej menst. tak mozes byt v 4-5 tyzdni, knizku mozes dostat aj po prvom trimestri.

radolina
21. júl 2017

Tiez by som bola povedala, ze tak 4 tyzden by to eventuelne mohol byt. ale tak mali by ste ti povedat, ze gratulujeme a prajeme ti krasne a bezproblemove tehulkovanie a hlavne toho aby ste boli potom zdravunki❤

unctadorg
21. júl 2017

Vypocitaj si podla poslednej ms

melanka13
21. júl 2017

Zadaj si googla vypocet tehotenstva alebo porodu a je tam vela kalkulaciek,,,,

barbora000
autor
21. júl 2017

@radolina ďakujem veľmi pekne som strašne šťastná ❤️
A ďakujem za pomoc aj ostatným 😍

evinea
21. júl 2017

Jooj to je krasne 🙂 Presne viem ako sa citis, ja som tiez bola hrozne stastna ked mi potvrdili, ze som tehotna. Budem drzat palceky aby bolo vsetko v poriadku a hlavne si to tehotenstvo uzi lebo sa ani nenazdas a uz bude babo na svete 🙂

barbora000
autor
21. júl 2017

@evinea síce to bolo neplánivané ale aj tak som tak strašne šťastná ale tak hlavne dúfam že všetko sa bude vyvíjať v poriadku, zatiaľ to je iba taký malinký štuplík uvidíme o 3 týždne

uskrnica
21. júl 2017

Aj my sme mali take necakane prekvapenie ale o to krajsie to pre mna bolo. V dobe ked som zistila, ze som tehotna sme sa akurat zacali rozpravat o tom, ze by sme chceli babatko a bum, uz sme sa ani snazit nemuseli 🙂 Drzim palceky, budte zdravy, krasne, tesim sa s vami 🙂

barbora000
autor
21. júl 2017

@uskrnica Ďakujeme ❤️ No my sme to zrovna plánivali inak ja som akurát dokončila školu a chcela dom najprv práca, potom bývanie a potom bábatko ❤️ Ale aj keď som sa to len dnes dozvedela a je to esmte veľmi malinké tak by som to nevymenila za nič ❤️❤️

deti95060810
21. júl 2017

moja gyn nedáva tehot. knižku skôr ako v 10 tt....asi vie prečo....

ajush5
22. júl 2017

Ja som bola na dutinke a doky povedal aby som prisla o dva tyzdne ze uz bud vidiet aj plod (to uz mi povedal ze som v 8 týždni) tak predpokladám ze o 3 tyzdne ti dala lebo by uz mohlo byt vidiet aj babatko tak by si mohla byt v tom 4-5. Ja dostanem knižku v 11tt... zvacsa nedávajú skor ako prejde ten prvy rizikový trimester

sunny_g
22. júl 2017

@barbora000 mne lekar povedal, ze davaju v šiestom ak počujú srdiečko. Takže každý inak. Najlepšie sa opýtať u neho priamo 🙂
A gratulujem ;)

barbora000
autor
24. júl 2017

Ďakujem

aduska_ba
26. júl 2017

Prišla som sa podeliť 🙂

aduska_ba
26. júl 2017
ewka4
28. júl 2017

Ahojte. Tak sa pridávam do "party" aj my čakáme 🤰

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre