HCG vo 8 týždni

sida456
17. aug 2018

Dobrý deň Hcg mám 9533. A babo má len 6 mm. Že Je veľmi maličké. Stretli ste sa s niečim podobným? Som tuším v 8 týždni? Alebo 6 tyzden mi povedala,neviem som z toho vystresovaná. Ďakujem.

ressankajanka
17. aug 2018

@sida456 Keď si z toho vystresovaná teraz, čo bude neskôr? Ak má bábo aktivitu srdiečka v poriadku, na tabuľkových hodnotách veľkosti nezáleží, každé embryo/plod má svoje tempo rastu 😉 Dôveruj svojmu bábätku a telu, že vie čo robí ❤

danyb
17. aug 2018

chápem, že máš obavy, ale nestresuj sa zbytočne, hcg máš úplne krásne a ak bije srdiečko, nevadí, že je menšie, niekedy to fazuľky dobehnú neskôr 🙂

hennyinnsbruck
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
asia83
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ressankajanka
17. aug 2018

Tiež som musela dôverovať lekárovi, že je všetko v poriadku a hlavne som verila bábätku, že to zvládne 🙂 Stresovanie určite nepomôže, práve naopak. "Za vodou" žena nikdy nebude, vždy sa bude podvedome báť o svoje dieťa, ale ZDRAVO. Treba ten stres v sebe riešiť od prvej chvíle, aby sa to nestupňovalo.

dadus_ka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dadus_ka
17. aug 2018

@sida456 moje malo v 7tt 7,1mm (0,71cm) cize ak myslel 6 tyzden a nie 8 tak by to aj sedelo. Ja som mala v 6tt hcg cez 10 000 tak si to nejak skus porovnat 😁

sida456
autor
17. aug 2018

@hennyinnsbruck pýtam sa ? Áno pýtam sa, či je tu nejaká žienka, ktorej vyšlo niečo podobne a ako dopadla by má zaujimalo. Čo je na tom zle????

sida456
autor
17. aug 2018

@dadus_ka ďakujem.

hennyinnsbruck
17. aug 2018

@sida456 no nic sak sa pytaj 😉😉

ukulela
17. aug 2018

@sida456 kedy si mala poslednu ms? vies cca kedy si mala ovulaciu, ci nie? (pri planovanom tehotenstve by si to mohla vediet) ...

ressankajanka
17. aug 2018

@sida456 Kočka, ono je to naozaj veľmi individuálne. Na prvom ultrazvuku mám napísané: 6. týždeň + 6 dní - 9,44 mm (na základe uvedenej poslednej MS). Gynekológ povedal, že bábo je väčšie. Nakoniec sme zistili, že som už vlastne 8.-9. týždeň, otehotnela som ešte pred udávanou MS. Dodnes mám bábo o týždeň-dva väčšie a to som už v 8. mesiaci 🙂 Aj termín pôrodu má žena +- 2 týždne, preto sa váha bábätka hoci aj v rovnakom termíne líši, keďže lekári nevedia určiť presný deň splodenia bábätka. To by si ho musela vedieť ty sama 😉

arcanne2
17. aug 2018

Ja neviem aké vysoké mám HCG ale bola som na utz v 6t+6, bábo malo 6mm a doktor povedľa že je všetko v poriadku. Načo stresujes? Povedal ti doktor že je to vyslovene zle?

radu_lienka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sapa20
17. aug 2018

Prosím,ak nemáte slová podpory tak sa nevyjadrujte k danej téme!
Budem mazať nevhodné komentáre!
Pekný deň.

radu_lienka
17. aug 2018

@sapa20 no ty si riadna hysterka

ivka2112
17. aug 2018

@sida456 na siesty tyzden by ta velkost zodpovedala. Ja som mala v siestom este mensieho drobca. Teraz som 7tt+5 a ma 1cm. Tabulkovymi hodnotami sa vobec netrap, ako pisu baby, hlavne ze bije srdiecko, mozno doslo neskor k oplodneniu. V tomto obdobi sa drobci zvacsuju velmi rychlo - aj 0,5cm za menej ako tyzden, takze hlavu hore🙂

sapa20
17. aug 2018

@radu_lienka prosím?

nini1010
17. aug 2018

@sapa20 Pani "Moderátorka", toto je tak old school mazať komentáre na sociálnych sieťach. Moja to sa už nerobí nikde a nikto. Ani tie najväčšie a najskostnatenejšie firmy na svojich fórach nemažú komentáre nech zákazník napíše čokoľvek. Ak neviete ako pristupovať k užívateľom sociálnych sieti tak si na tej materskej skúste čo to naštudovať a nie si tu honiť ego cez mazanie komentárov.

asia83
17. aug 2018

@sapa20 Nerozumiem správcom modrého koníka. Takýmto konaním stratíte návštevníkov, a potom sa môžete ísť akurát pásť. Prečo zmazala samozvaná moderátorka môj komentár v znení: "Presne a výstižne povedané. 👍👏.", nerozumiem. Písala som na prvú reakciu v tejto diskusii, na diskutujúcu "ressankajanka". Niekto asi nerozmýšľa.

radu_lienka
17. aug 2018

@sapa20 odpovede mate v dalsich komentaroch, ked neznesiete kritiku, neserte sa sem, a just to napisem dalsi krat, sim v 8 tyzdni u doktora som este ani nebola a cirkus nerobim, a v prvom rade zacnem pocuvat doktora a pytat sa jeho nie tu konika

evittam
17. aug 2018

@sida456 Menej ries a viac si uzivaj tehu. Ja som ani pri jednom tehu nevedela vysku HCG a doverovala som lekárovi,pokial mi povedal,ze je všetko ok tak som neriešila. Btw.pred par rokmi zeny este v 6.ci 8.tt ani nevedeli, že su tehotne,dnes uz na MK riešia zeny uz pomaly od 1.tt. a zbytocne.

ressankajanka
17. aug 2018

@evittam Tiež mám tú skúsenosť. Sestrička mi po odbere krvi na gynde povedala, že určite som tehotná, keďže mám vysoké hodnoty HCG (čo mi bolo aj patrične zle), ale nikdy mi nepovedala výšku, ani lekár, naozaj to do dnešného dňa neviem 🙂

evittam
17. aug 2018

@ressankajanka Ja keď čítam niektore tie otazky a diskusie na MK tak som velmi rada,ze som otehotnela,vynosila, oddojcila, prikrmovala, odplienkovala dve deti aj bez MK. Lebo to už naozaj nie je normalne co tu ženy dokazu riešiť-od toho kedy sa môžu ísť vy..at, cez to ci si môže nebodaj prdnúť,grgnut ked je tehotna a ine "top diskusie"....😀😉

ivka2112
17. aug 2018

@evittam inak, to je pravda - ani ja neviem vobec vysky HCG 😃

ivka2112
17. aug 2018

@ressankajanka taktiez😃👍🏻

ketty251
17. aug 2018

Pani moderatorka:
Ako si dovolujete robiť prácu presne tak, ako vám to určil MK? Toto je neslýchané. Že sa nehanbite. 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 som sa zabavila😂😂😂😂😂😂😂😂😂

sapa20
17. aug 2018

Ďakujem vám za vaše postrehy
Samozvaná? Asi ťažko!
Srať sa sem ? Vy ste kto,že určujete pravidlá?
Ste moderátorky? Admin?
Skúste si ešte raz prečítať pravidlá,ktoré som mimochodom nepísala ja!

radu_lienka
17. aug 2018

@sapa20 panicka aka dolezita, zrazu len podporovať, v demokraticke republike nazor negativny to nie...

ketty251
17. aug 2018

😂😂😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣pokračovanie 😂😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre