Je žihľavový šampón bezpečný v tehotenstve?

nodesha
8. máj 2016

Podla Vás, je žihlavový šampón bezpečný v tehotenstve ?

ruthike
8. máj 2016

Samozrejme, inac by pomaly aj jar na riady bude zavadna?🙂

zuz02
8. máj 2016

Pokial ho nepijes, ale umyvas si s nim vlasy, tak nevidim problem.

sova76
8. máj 2016

Žihľava má detoxikačné účinky a jej užívanie - teda pitie čaju sa neodporúča dlhšie než 2 týždne v kuse. Ale tu ide o čaj. Šampón je perfektný, sama používam obyčajný Dixi žihľavový šampón, mám vlasy po pás a nemusím používať ani kondicionér. Skúšala som všeličo, ale tie zahraničné značkové šampóny tak odmastia a zlikvidujú celú mikroflóru vlasovej pokožky a vlasu.. Žihľavový šampón je veľmi dobrá voľba na bežné používanie a aj v tehotenstve 🙂 Žiadny strach.

krystofkal
9. máj 2016

Prečo by šampon v tehotenstve bol nebezpečný? Takýto šampón je veľmi dobrý a ja ho používam už dlhé roky, jasné že s občasnými prestávkami🙂 Ale používala som ho aj v tehotenstve

zapka21
9. máj 2016

Zihlavovy sampon je stale lepsou volbou ako tie ostatne prekombinovane chemicke sajrajty. Cim jednoduchsi sampon, tym zdravsi pre akehokolvek cloveka.

sardinka335
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katka1981
9. máj 2016

Zihlava sa dokonca aj moze vtehotenstve pit, sampon nie 🙂 Ale pozri sa ci ten sampon neobsahuje SLS, ten co poznam ho obsahuje. A SLS nie je vhodne nikdy. (Sodium Laurenh Sulfate - karcinogen)

lubila
9. máj 2016

@zapka21 presne tak uplne si to dobre napisala. Tiez pouzivam len zihlavovy sampon a vlasy su o vela lepsie natom ako ked si ich zmyjem nejakym inym

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre