stale sa tesim na MK,tu sa aspon vzdy zasmejem...len asi by som ti poradila,ja v 13tke som pisala zalubene basne a pocuvala Britney Spears,vymyslat si pribehyto je trosku moc,nie?? 🙂 a mimochodomskor by som na tvojom mieste polozila otazku,ze co pomaha na moje jebaky,alebo ako to,ze sa mu nepacim?lebo tato otazka je pre teba az moc 😀
stale sa tesim na MK,tu sa aspon vzdy zasmejem...len asi by som ti poradila,ja v 13tke som pisala zalubene basne a pocuvala Britney Spears,vymyslat si pribehyto je trosku moc,nie?? 🙂 a mimochodomskor by som na tvojom mieste polozila otazku,ze co pomaha na moje jebaky,alebo ako to,ze sa mu nepacim?lebo tato otazka je pre teba az moc 😀