Jsem těhotná a jím plesniak, tatarák, majonézu, párky, kofolu a kouřím

mysiatko74
4. jún 2013

Nedokazu se toho proste vzdat .

sue
4. jún 2013

S týmto tu asi nepochodíš 🙂 provokuješ alebo robíš nejakú štatistiku? 🙂

henikav
4. jún 2013

Blahozelam, ved to je tvoja vec, este si daj marisku a zapi vodkou. Ved sa jedna o tvoje dieta, ak bude chybne, ty sa s nim budes trapit, nikto iny. Alebo je tema zalozena ako vyslovena provokacia?

terezka1947
4. jún 2013

zase sa niekto nudi 😒

linda20111
4. jún 2013

Na tom jedle nevidim nic zle, kazdy nech sa stravuje ako chce, ale to fajcenie by nemuselo byt.. Mat postihnute dieta len kvoli tomu ze si si nevedela odpustit par mesiacov cigarety... Bude sa trapit dieta aj ty.. Nieje to zodpovedne voci nemu.

terezka1947
4. jún 2013

myslim,ze normalna zena takuto temu ani nezacne,ale kedze novy nick...tak asi nuda niekoho,kto sa vyziva v ich zakladani 😠

fuska
4. jún 2013

Ja by som vylucila tatarak, plesnak a cigarety. Ostatne je podla mna v pohode.

adka22
4. jún 2013

😀 😀 😀 ty mas skor 13 a buriace sa hormony a velky problem ked ti mama pride na to ze blicujes a nejsi v skole 😀 😀 😀 😀

saska.t
4. jún 2013

my uz mame prazdniny??? Som myslela, ze az od buduceho mesiaca ci? 😕

sissy27
4. jún 2013

@mysiatko74 sa chváliš alebo sťažuješ? 😀 😀 😀 alebo je to nejaká forma zoznamky a chcela si sa predstaviť? tak potom teší ma, ale ja nie som tehotná, nefajčím a neznášam plesňové syry, tak škoda, to asi kamošky nebudeme 😀 😀 😀
mohla by sa pridať nejaká vegánka s cukrovkou, čo neje ani mliečne výrobky a nemôže ani kofolu 😀 😀 😀

jasminet
4. jún 2013

@mysiatko74 vies aku mam uz par dni chut na tatarak? ja teda tehu nie som, ale mozme skocit, ok? 😉

dai
4. jún 2013

@mysiatko74 dobra kombinacia... schvalujem😉 este mi tam fakt chyba alkohol - skus nieco vymysliet co by sa k tomu hodilo😀

oskvarka
4. jún 2013

@dai ja som za nejaky podpultovy alkohol z ciech

cerez
4. jún 2013

@mysiatko74 K tomu čo si uviedla v príspevku sa nevyjadrím, stačí si kliknúť na tvoj profil a prečítať si dnešný tvoj komentár. Vystihla si to tak, ako si to cítila. Tak prečo sa majú k tomu iní vyjadrovať.
Ináč, ak som mala na niečo veľkú chuť počas tehotenstva, tiež som si dopriala. Len k tej cigarete mám výhradu. Ale ja vravím, že je to otázka svedomia.

freyjanr
4. jún 2013

Mne len vŕta v hlave ta majoneza a parky....nemala by som?lebo ja to jem,som v 7mon mesiaci a bábätko je ok...

stanislavao
4. jún 2013

@mysiatko74 a naco to sem pisete? aby vsetci videli, ze ste blba?

lenuska1lele
4. jún 2013

Tehotenstvo nie je choroba!!!
Ja som svoje stravovanie tiez neupravovala tlačim do vždy to co doteraz a moje babatko je v poriadku...😀
Niektoré ženy príliš stresuju a obmedzujú, ale to načo je tvoje telo zvyknute predsa nemôže ublížiť...
A farbim si vlasy každý mesiac, bola som na wellness, opalovala som sa s holým bruchom, pred mesiacom som ešte furikovala hlinu!
O včera mi Dr.povedal, ze mám maksi krcok a hned potom som si odniesla z obchodu 12litrov mlieka!!!
Vôbec sa nečudujem, ze su teraz ťažké porody ked tehotné ženy sa boja si prdnut aby neublizili babatkam...

fuska
4. jún 2013

@lenuska1lele Ja by som sa k tomuto vyjadrila tak, ze co neublizi Tebe, inej buducej maminke moze sposobit potrat. Mozno mas len viac stastia, co je super.

danim
4. jún 2013

@mysiatko74 rob co chces a neotravuj nas s tym....

jaannuusskkaa
4. jún 2013

A co 🙂

lenuska1lele
4. jún 2013

@fuska podľa mna sa treba riadiť iba vlastným telom...
A tie cigarety samozrejme neschvalujem! Mne aj sám dr povedal, ze môžem robit to co doteraz len nefajcit a nepit alkohol... Poznám 40 ročnú ženu, kt.sa ,,snaží,, otehotniet (bola aj na umelom) a fajcit neprestala... Stále nema deti...

romanula
4. jún 2013

@lenuska1lele moja ze na to vobec reagujes a plytvas energiou a casom na volaco take vobec odpoved. Ved to nevidis ze si nejaky pubertak robi srandu?

monvitka
4. jún 2013

boooze zenske, spamatajte sa 😀 tieto tráápne debaty...+debaty o McD a pribinákoch...koho to trápi? idete sa posrat so stravovaním a ked má decko napr. 10 rokov, tak vás to vôbec netrápi, ze??

terezka1947
4. jún 2013

ja som teraz par dni chora a spolocnost mi robi iba MK,takze som tu castejsie a mam pocit,ze tie "super" nove temy vzdy s novym nickom pise ta ista osoba...rovnaky slovosled,gramaticke chyby...a rovnake bludy 😀 a zaujimave je,ze vobec nereaguje...iba zalozi temu 😀
@monvitka
@romanula
@danim
@sue
@stanislavao

dai
4. jún 2013

@monvitka myslim ze normalneho rodica to trapi vzdy, ci? okrem toho si myslim ze co decko vidi doma tak sa bude aj neskor spravat - ak ma doma pasivnych rozkotenych rodicov tak je velky predpoklad ze aj same take bude - a samozrejme to bude genetika😉

monvitka
4. jún 2013

@dai jasné 😀 myslim ze decko v bruchu netápia tehotenské chute matky....a apropo ak narazas na niečo, tak mas smolu 😀

nice202
4. jún 2013
andrejta
4. jún 2013

myslím, že @terezka1947 to vystihla najpresnejšie 😀

dai
4. jún 2013

@monvitka to myslis vazne co si napisala?😉 ved to decko v bruchu prijima cez pupocnikovu snuru vsetko co mama... a niektore veci nemas jest nie kvoli tomu jedlu ale kvoli potencionalnej infekcii ktora moze vazne poskodit plod.... ( surove ryby v susi, surove maeso v tataraku, plesen v nepasterizovanom syre atd. )

a nemam paru naco by som mala narazat - v com mam akoze smolu? toto som absolutne nepochopila... moja reakcia bola len reakciou na tvoju pripomienku ze v 10tich rokoch uz rodicia neriesia co deti jedia...

monvitka
4. jún 2013

@dai ježišmária...proste vymyslené, evidente vymyslená téma, aby zakladateľka uputala pozornosť...asi ju baví, mat tolko upozornení a žiadna reakcia od založenia. Vyžíva sa v reakciách takých úzkostlivých matiek ako si ty. To všetky predsa vedia, čo dieta prijíma cez pupočník,..jasné, potenciálne infekcie, ani nedýchaj tento vzduch..kazdá matka nech si zaobstará kyslíkovu masku...kto bezne žerká surové ryby? 😀 ale velmi dobre vies, na čo si narázala, nemam ziadnu nadváhu, mam 170/50, 😝 bodaj by vsetky tolko mali a boli fit, ze? Ty neviniatko

dai
4. jún 2013

@monvitka halloooo?🙂 precitaj si moju prvu reakciu:
dai @mysiatko74 dobra kombinacia... schvalujem este mi tam fakt chyba alkohol - skus nieco vymysliet co by sa k tomu hodiloDnes o 11:49 • Odpovedz • 0 • •

mas pocit zeby mi nebolo jasne ze tema je vymyslena?😀 to zvysne boli reakcie na teba ze zeny nezaujima co ich deti jedia v 10tich... so zakladatelkou a temou ako takou nemala moja reakcia absolutne nic spolocne...
a nechapem preco by som mala narazat na tvoju vahu ked ta absolutne nepoznam... chcela som tym len povedat ze je uplne jedno co zeny pisu a co davaju svojim detom jest ako babatkam lebo oni aj tak neskor budu jest to co vidia u rodicov...

inak mi je uplne jedno ze si vychrtla , kedze pri 170 mat 50kg je uz znacna podvyziva🙂 ja mam tolko a mam 163 -som normalna stihla zena🙂
inak bezne zerka surove ryby polovicka sveta - teda ak si v zivote nejedla susi tak sorry🙂