Kde zoženiem takýto kočík?

jerrynus
4. dec 2017

Kde zoženiem takyto kocik?

ja_bb
4. dec 2017

Ak by ti nevedel nikto pomoct, skus skopirovat link obrazka tu: tineye.com - vyhladava to podobne/rovnake obrazky, mozno najdes.

yanni
4. dec 2017

@ja_bb u nas ich dostat vsade. To je TFK a mame ho aj my akurat nie pre dvojicky.

jerrynus
autor
4. dec 2017

No lebo ja ho potrebujem len presne takto ako je na obrázku. Lebo jedno bude staršie a druhe mladšie. 😞

yanni
4. dec 2017

@jerrynus Ono sa to ale takto nekupuje. Vzdy mas sportak a vanicku si musis dokupit. Cize ten twin budes mat obe strany sportak a vanicku kupujes extra.
Vyrobca je od nas. ca. pol hodiny autom. my sme boli nas kupovat priamo tam.
Na SK TFK kociky nie su az take rozsirene. Su to, aj ked dost tazke, ale velmi robustne kociky, ktore vydrzia fakt ze vsetko.

yanni
4. dec 2017

@jerrynus neviem, ale on by sa mal dat zohnat aj na SK. Ak nie, skus napisat vyrobcovi, ci by neboli ochotni poslat aj na SK. Do Rakuska poslu, maju to aj na ich stranke. Postovne do Rakuska maju uvedene 9,90, co je fakt za babku.
Na ich stranke sa da objednat vsetko, skombinujes si ako chces.
http://www.buggy.de/kinderwagen/adventure/twin-...

yanni
4. dec 2017

@jerrynus a preco si ho neobjednas z tej maderny. Ved tam ho maju.

jerrynus
autor
4. dec 2017

@yanni pretoze tam sa mi zdá dost predražený 😞

yanni
4. dec 2017

@jerrynus hm. Kukni na stranke vyrobcu, kolko stoji u nich. jasne, ze v zahranici si daju priplatok.

yanni
4. dec 2017

@jerrynus hm, tak som kuk na stranku vyrobcu, tak stoji 735 plus vanicku si musis dokupit. My mame Multi X, da sa dlhsie pouzivat.
Uz ti len ostava kuk niekde v bazari a popripade vanicku dokupit.
Ja mam zial len ten jednotkovy. Ale vanicka pasuje na vsetky modely zo vsetkych rokov vyroby. Mam ale cerveny. No a ten jednotkovy so vsetkym ma vysiel tiez 1000 e. Mame Joggster, dokupovali sme otacave koleso, vanicku Multi X, prsiplast, extra matrac do vanicky a este nejake drobnosti. Duse, ktore sme nikdy nepotrebovali (hihi)

l3yla
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
anjelicek26
4. dec 2017

Toto mas to iste, my sme ho mali, ja som bola maximalne spokojna, ak teda nehladas nieco do uplneho terenu, tam sa donkey nevyhnes, ale ked je ti TFK drahy, tak donkey uz vobec. Jednu z vaniciek sice nevyuzijes, ale to ti moze byt jedno, cenovo je ta ponuka super tuto

https://www.modrykonik.sk/market/dvojicky-potre...

eliska07
4. dec 2017

https://www.modrykonik.sk/market/kociky/z4d3q1/...

Pozri si aj tu v bazáre. Alebo si kúp nový šporťák a vaničku si kúp používanú. Sama vieš, keďže už máš dieťatko, že vanička sa bežným používaním zničiť nedá.

yanni
4. dec 2017

@l3yla len to, ze bugaboo je nizko polozeny a je omnoho drahsi. Len ak, tak pouzivany by bol lacnejsi.

@jerrynus Inak, dvojickove (surodenecke) kociky su tak ci tak drahe. Pokukaj aj ine znacky. Chod do obchodu na "opacenie".
Ake bude stare ti väcsie dieta k tomu novorodencovi?

eliska07
4. dec 2017

https://www.modrykonik.sk/market/dvojicky-potre...

tu máš kompletný. Je mi jasné, že druhú vaničku potrebovať nebudeš, ale zase, môžeš ju predať samostatne alebo ju odložiť a predať potom naraz s celým kočíkom.

Ak by mi išlo o cenu, určite by som išla radšej do používaného, ale kvalitného kočíka ako do nového a menej kvalitného. Predsa len - je to kočík pre dve deti, takže je dobré, aby niečo aj vydržal a hneď sa "nerozhegal" a je dosť pravdepodobné, že ho budeš využívať dlho, pretože nie je veľmi jednoduché jedno malé dieťatko vodiť pešo a druhé tlačiť v kočíku.

Príjemné vyberanie a hlavne šťastné tehuľkovanie 🙂

yanni
4. dec 2017

@anjelicek26 Marti, ty si mala icandy, vsak? Aky je to kocik, ked je takto pre dvoch? Fuuu ja by som toto nejak nemohla. Vela seba dvojicky na nezaplatenie, akurat, ze je samozrejme kocik siroky.
Ako surodenecky, zalezi na veku strsieho dietat, tiez neviem. Ja toto nad sebou/pod sebou vidim casto jednu mamicku tu v Sbahne, ked idem z roboty. Hore vanicka s baby a dole to starsie dieta total natlacene. A teraz v tych zimnych veciach. Choda male. Ani pohnut sa tam nemoze.

anjelicek26
4. dec 2017

@yanni starsie bolo vzdy hore a netlacilo sa vobec. Poslem ti doma fotky..

fednaja
5. dec 2017

Fakt, že krásna farba. Aj ty chceš presne taký?

bubinko1506
5. dec 2017

@jerrynus ahoj, pozri prenasedeti.sk - je to obchod pre dvojicky, TFK tam maju v ponuke - aj cisto len sportovy, vanicku si dokupis. Fajn kocik je aj Bumbleride Indie Twin

jerrynus
autor
5. dec 2017

@yanni mala bude mar 1,5 roka 🙂

yanni
6. dec 2017

@jerrynus A pre nu si mala aky kocik? Neda sa k nemu dopit board alebo take sedatko, ako dala anjelicek26 link na ten icandy? K tfk sa da totiz dokupit a primontujes to pod vanicku. Ono, deti su rozne, ale na obycajnych prechadzkach ti to väcsie dieta bude cim dalej tym viac chciet len behat a na "oddychnutie" staci aj board. Problem je skor na nejake dlhsie popripade rychle presuny. Tam to dieta uz musis dat do kocika, lebo sa nikam nedostanes. Ja by som skusila pre babo nosic alebo satku.
Kamoska ma presne takto deti. ked sa narodila mala, mal maly presne na den 1,5 roka. Ziadny nvy kocik nekupovala. Prestriedala si deti raz jedno v kociku a druhe v satke a opacne. Super to zvladli a deti su uz skolaci.

A kedy sa ma narodit druhe?

yanni
6. dec 2017

@jerrynus toto myslim.

http://b2b.buggy.de/3xios/index1.php?detailsZei...

Ono taketo nieco ponuka vela vyrobcov kocikov.

jerrynus
autor
6. dec 2017

@yanni v júli a tak druhe sme tak skoro neplánovali 😊
A kocik mame pettite &Mars Terrain... navy stripe 😊 som s ním neskutocne spokojná 😊😊

yanni
6. dec 2017

@jerrynus Takze v lete uz bude mat to prve dva roky?
Tak to si uz vobec nelam hlavu so surodeneckym kocikom. Ak sa da, dokup na kocik board. V dvoch rokoch uz decka chcu behat, lietat, vela sa pohybovat.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre