Kedy ísť prvýkrát k lekárovi?

stevvvka
9. feb 2016

Ahojte, mam pozitivny test a som 13dpo. Viem, ze lekar nic neuvidi na sone, ale uz som dva razy potratila v 5.tt. je hlupost ist k lekarovi na konci 4 tt a pytat duphaston alebo agolutin?

monika1791
9. feb 2016

Keď si už 2 krát potratila tak choď určite k DR.Nech ti predpiše Duphaston.Ja som bola u DR keď mi iba druhý deň meškala MS

zvedavabuduca
9. feb 2016

@stevvvka

Určite chod ku gyndovi, aby Ti ho nasadil, kedže si už takýto problém mala .. neriskuj..Prajem veľa zdravia 🙂

kliara
9. feb 2016

Na tvojom mieste, keďže si už dvakrát potratila, by som išla okamžite.

redlola
9. feb 2016

@stevvvka aj ja som po dvoch potratoch, sice v 10.tt. dohodli sme sa ze pri dalsom tehotenstve idem hned po zisteni, kvoli nasadeniu fraxiparinu co najskor. takze by som sla aj na tvojom mieste. tiez mi robil sono, bola som v 4+0tt, bolo vidno akurat tak gestacny vacok a vysoku sliznicu. obbjednal ma o dva tyzdne a predpisal co bolo treba. neviem ako ste dohodnuti, resp na zaklade coho by mal predpisat duphaston (ten sa dava tusim od 7tt, ale nie som si ista) a ten druhy liek. u mna prebehli aj vysetrenia po druhom potrate. ale toto mi hovoril este predtym, ako sme vobec zacali riesit pricinu potratov.

stevvvka
autor
10. feb 2016

Dakujem baby 🙂

candii
26. feb 2016

Aspon 2 tyzdne co meska MS .. aspon mne tak lekar povedal.. aby bolo srdiecko vidno 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre