Baby prosím Vás čo sa platí ked chcem obrázok z ultrazvuku?dakujem
Ja som platila za fotky 1euro. Aj pri prvej, aj teraz pri druhej..
počas celeho tehotenstva som neplatila nič a dostala som fotku vždy ked som si vypýtala..a to chodím k súkromníčke :D
@janka3233 zatial 3, ale buduci tyzden idem znova a to mi urcite budu robit kedze budem v 2 tt
Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu
Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.
Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.Modrý koník ti poradí v každom trimestri.Zisti viac o prvom trimestri.Zisti viac o druhom trimestri.Zisti viac o treťom trimestri.Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?
Ja som platila za fotky 1euro. Aj pri prvej, aj teraz pri druhej..