Koľkokrát navštívim gynekológa v 1. trimestri?

frenpol
24. júl 2013

Ahoj, bola som u gynekológa v 5tt, keď mi potvrdil tehotenstvo. Objednal ma o 4 týždne, že mi odoberú krv. Čo bude nasledovať ďalej? Aj vy ste takto postupovali? Ďakujem za každú odpoveď 🙂

exupery
24. júl 2013

Tzv poradna v priemere kazde 4tyzdne,pred porodom castejsie kazde dva,potom aj kazdy tyzden...na kazdej poradni nejake testy,krv,moc,vaha,ultrazvuk u mna len v 12,21 a 30tyzden-velke sona,kde sa meria babo a pozera vivin.

janinah
24. júl 2013

no ja som pred 20r. šla prvýkrát na gyndu s teh. v 13tt,vtedy sa tak chodilo a nezmeškala som vôbec nič 😉

katarinkam
24. júl 2013

Ja som bola asi 4 krat ale raz koli krvacaniu a raz mi len potvrdil ze asi som tehotna. 🙂 A teraz len po 4 tyzdnoch a staci uplne, od kedy ho citim pride mi zbytocne ho rusit sonom 😀

123zuzana
24. júl 2013

ahoj do 7-8mesiaca sa chodi kazde 4tyzdne potom kazde dva tyzdne a posledny mesiac kazdy tyzden je to na tvojom dr ako ta objedna podla stavu v akom si.. pri kazdej poradni ti berie moc meria tlak vazi ta potom ta vysetri zo spodu a moj mi robil aj zakazdym usg tak narychlo potom na zaciatku v 20tt a 30tt ti robi velky usg kde vsetko meria a kontroluje ci je vsetko ok.. par krat ti vezme krv posle ta na interne vysetrenie, tehotensku cukrovku a na prietoky.. ked je pocas celeho tehu vsetko v poriadku tak chodis az do porodu ku svojmu dr ale ked by si mala rizikove alebo sa zacala skor otvarat tak ta posle do porodnice na vysetrenie a pravdepodobne uz budes chodit tam na poradne castejsie a k svojmu az po sestonedeli.. dufam ze som pomohla prajem pekny den.. 🙂

saska.t
24. júl 2013

plateny priemer poistovnou je 1x za 4 tyz.ak ide o bezproblemove tehu...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre