Krvácanie po vyšetrení v 34. týždni. Je to ok?
16. apr 2014
Dnes som bola na kontrole som v 34 tt,pan doktor ma vnutorne vysetril a odvtedy krvacam teda teraz neskor uz je to len spinenie.Je to OK?
Dnes som bola na kontrole som v 34 tt,pan doktor ma vnutorne vysetril a odvtedy krvacam teda teraz neskor uz je to len spinenie.Je to OK?
ANo je to normalne,pretoze to tam dole mas riadne prekrvene. Aj ja som vzdy po vysetreni krvacala cca 2 dni a potom to preslo. Bude to dobre -este krasne tehotenstvo prajem 😉