Kto z vás zistil tehotenstvo až v 8. týždni a neskôr?

modraslza
9. apr 2016

Dobry den. Rada by som si vypocula pribehy mamiciek co zistili svoje tehotenstvo az druhom ci v tretom mesiaci. A okolnosti s tym sprevadzane.

modraslza
autor
10. apr 2016

@shia tak si tvoje telo prezilo veci....tie nase zenske tela su zazracne, ze sa vedia pekne zregenerovat..

vydrnik
10. apr 2016

U dcery potvrdene tehu v 8tt,u syna 4_5tt

modraslza
autor
10. apr 2016

Takze ja som dnes dostala ms..normalnu taku aku zvyknem mat a mam i krce dost velke..takze tehotna nebudem..dosla skor o 3 dni co je este v norme , mozno tu teda nebude problem ani s hormonmy 🙂 ..uvidime i tak pre istotu pojdem k doktorovi(potom napisem co zistil, mozno to raz niekomu tiez pomoze) ...aby som nestresovala i o mesiac..Bolo dobre si s vami popisat..myslim, ze tema je podarena, kedze som nenasla podobnu..budem dalej citat od vas prispevky. Pekny den. 😀

modraslza
autor
10. apr 2016

@vydrnik a to si netusila , ze si tehu ci si tusila len testy boli negativne.

petulda333
10. apr 2016

Ja som zistila cca 7-8tt,u mna bolo ,,normalne, ze som mala menstruaciu tak 4-5krat do roka,tehu test som si ale robila lebo sme sa o babo pokusali,bolo to presne 26.2.2015 o 16:34 v praci pocas prestavky kedy mi test ukazal // nemala som ziadne priznaky az o dva dni sa zacali 😊

vydrnik
10. apr 2016

@modraslza u dcery mna ani nenapadlo testovat,a v takom veku uz mna ani nenapadlo,ze sa zadari,mala som pred rozchodom z partnerom,u maleho to bolo celkom nieco ine

emilllll
26. júl 2019

Dobrý deň viem že je to trápne a budete sa mi smiať.Ale keď čítam tie fóra tak už neviem čo mu mám veriť.Posledny pohlavný styk som mala pred 3 mesiacmi a teraz mi mešká menštruácia robila som si test nie jeden všetky vyšli negatívne.Myslite že môžem byť tehotná.Niektore baby píšu že mali menštruáciu ak 3 mesiace.

1jk1
18. jún 2021

@modraslza čo teda zapríčinilo to špinenie?

1jk1
18. jún 2021

@emilllll a bola si u lekára?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre