Ktorý partner je otcom?

lenoch777
16. máj 2012

Dievcata poradte mi no presnejsie nie mne ale mojej kamoske. je v 7tt. mala pohlavny styk s dvoma muz.pri jednom pouzivala vzdy ochranu, ktora sa nikdy neposkodila a pri ukonceni styku islo to von nie do posvy aj ked mal ochranu. Da sa otehotniet cez prezervativ? pri druhom mala nechraneny styk a vzdy tam bola snaha o dieta, len dlho sa nezadarilo. Chce ist na potrat nie je si ista s kym to caka. Snazim sa tomu zabranit a neviem jej poradit, nakolko s manzelom sme nikdy ziadnu ochranu neriesili anikdy som sa nestretla s tym aby prezervativ sa poskodil alebo neposkodil. Kto ma skusenost alebo pocul nieco, tak mi napiste a by sme vylucili moznost neaku alebo sa priblizili k realite.Poradite?

nasta55
24. máj 2012

Ty vole no pekne, iny pruser. Vsak mna by asi slahlo byt v takej situacií. Vela stastia 🙂)

zuzkalenka
24. máj 2012

Tak to je už sila čo všetko sa tu rieši. Mám dosť že aká haluz.
Jasne čo iné jej ostávala ako potrat. Veď je to chyba toto dieťaťa že jeho matka je pííííííííííííííí.......................

doory
24. máj 2012

podľa mna je to čistá chémia. To dieťa bude toho s ktorým sa oň snaží..znie to ako klíšé,ale vyvsetlím... Pravdepodobne s ním bola už dlhšiu dobu a na dieťa sa dosť sústredili,alebo min.na "to" mysleli. Prišlo povedzme poblaznenie hormónov v podobe nového muža...nebudem tu vypisovať,či láska,alebo nie... ide skor o to,že je to príroda. Tým,že sa zaľúbila,alebo teda mala sex s iným chlapom za prvé vypla a za druhé to jej telo pochopilo silou nového partnera a sexu,že je šanca na splodenie... on akoby jej to naštartoval a stály partner už len dokončil dielo. Dúfam,že ma teraz ostatné neukameňujú... skúste si kočky len spomenúť čo s vami spravila zamilovanost...šteklenie v bruchu,neskutočn chuť na sex a pod. toto všetko vám tak preberie maternicu😀 Verím tomu,že kočka to chce uzavrieť a nežiť dlhodobo na dvoch stoličkách... 😉

opica_skorica
9. jún 2019

@csina k tej krvnej skupine:
pre zaujimavosť otec AB, mama 0, dcéra B, dcéra A. Takze kazdy inu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre