Ktorý partner je otcom?

lenoch777
16. máj 2012

Dievcata poradte mi no presnejsie nie mne ale mojej kamoske. je v 7tt. mala pohlavny styk s dvoma muz.pri jednom pouzivala vzdy ochranu, ktora sa nikdy neposkodila a pri ukonceni styku islo to von nie do posvy aj ked mal ochranu. Da sa otehotniet cez prezervativ? pri druhom mala nechraneny styk a vzdy tam bola snaha o dieta, len dlho sa nezadarilo. Chce ist na potrat nie je si ista s kym to caka. Snazim sa tomu zabranit a neviem jej poradit, nakolko s manzelom sme nikdy ziadnu ochranu neriesili anikdy som sa nestretla s tym aby prezervativ sa poskodil alebo neposkodil. Kto ma skusenost alebo pocul nieco, tak mi napiste a by sme vylucili moznost neaku alebo sa priblizili k realite.Poradite?

libka1
16. máj 2012

no to som zvedava na odpovede 😀 podla mna to caka s tym co s nim mala nechraneny styk, ale to ti nikto nepovie asi na 100% okrem testov otcovstva 😅

cukor
16. máj 2012

...snaží sa o dieta s jedným a súloží s druhým...je normálna?

patulu
16. máj 2012

tak to mas teda riadnu kamošku..

mia258
16. máj 2012

Keď neverí tebe, kamoške, prečo by mala nám, cudzím ženám? Vyhrá ten, komu dáme viac hlasov??? 😀 😀

Ale podľa mňa to ma s tým s nechráneným stykom.

exupery
16. máj 2012

Nakolko pravda vzdy vyjde napovrch tak myslim,ze kamoska bude o chvilu bez partnera 🙂
Odpoved:vysoka pravdepodobnost pri nechranenom pohlavnom styku.

irriss
16. máj 2012

Ja mam prvni dite s pouzitim kondomu 😉 ale doslo k jeho poskozeni (doslova mu ulitla ozdobna hlavicka) 😉
Kdysi na ozdobnych kondomech nebylo napsano "varovani"...

Kondom muze mit proslou lhutu..
Muze byt zle nasazen...
Muze byt i umyslne partnerem poskozen..(☹) t.j. stalo se me kamaradce

propousti i infekcni nemoci vcetne AIDS - neni uznavan jako dostatecna ochrana...

proto nevim odpoved na Tvoji otazku, 😎
ale vzpomnela jsem si na narozeni dvojcatek pred par lety tusim v Americe..
jedno bylo bile a druhe tmave, duvodem pry byl sexualni zivot ve stylu Tve kamaradky 😉

katla
16. máj 2012

Mne sa este v mladosti stalo, ze mi s frajerom prezervativ praskol, ale nastatsie sme na to prisli.
No jedna vec je, ze spava s dvoma, ale neni sme tu na to aby sme ju sudili. Myslim, ze tymto ju zivot tak trosku vytrestal aj sam. Ale pises, ze sa s manzelom dlho snazi o dieta. Teraz ho caka (aj ked si neni ista, ze s nim, ale pravdepodobnost, ze ano je podla mna viac ako 50%), tak nech si vazi to, ze nosi v sebe novy zivot. Preco by dieta malo stratit pravo na zivot len pre jej hlupost? Neviem, ja som po druhom umelom oplodneni (v piatok si idem po vysledok) a asi sa na to pozeram inac. My bojujeme aby sa nam babatka narodili, stoji nas to velke nervy a nemale peniaze a ten kto tu sancu ma s nou takto naklada. Smutne 😒

stanislavao
16. máj 2012

tak zato, ze ona, s prepacenik koza chrape s viacerymi muzmi naraz, tak teraz ide zabit svoje dieta? a to dieta je navine, ze ona nevie, s kym je tehotna? normalne ludia maju len jedneho partnera. vacsia pravdepodobnost je, ze je tehotna s tym, s kym mala nechraneny styk - to da logiku.

poleva
16. máj 2012

poďme stávkovať 😀 akože spí asi s kým sa jej zachce,,och smutnééééééééééééééééééééééé

horseshoe
16. máj 2012

Tazka situacia. Tak ako sa da otehotniet pri uzivani HAK, tak sa da aj pri pouziti prezervativu. Su to ojedinele, vynimocne pripady, ale stavaju sa. Mozes jej radit ty, my tu na fore, ale rozhodnut sa musi sama ci na ten potrat pojde alebo nie. Ja osobne by som na potrat nesla, nakolko by som to psychicky neuniesla a cely zivot by ma mucila myslienka na to malicke. Naviac, ak mala predtym problem otehotniet, tak tou interupciou si moze do buducna len poskodit. Ale ako som uz pisala, rozhodnut sa musi ona...

cecil36
16. máj 2012

A ked chce ist na potrat nie je jedno kto je otcom???? 100% odpoved daju len DNA testy po narodeni dietata. Takze ako pisu baby, mozeme tu akurat tak stavkovat. K moralnej a etickej otazke spavania s dvomi chlapmi sa uz ani nebudem vyjadroavt....... 😒

anjelicek26
16. máj 2012

Zena, ktora tuzi dlho po dietati dokaze ist na potrat? No pekne, ako to vysvetli manzelovi?? Taky blby, aby si nevsimol, z bola na zakroku zasa nie je 😝 A s velmi vysokou pravdepodobnostou je otec manzel, nie milenec... ak neurobili nejaku strasnu hovadinu, je kondom bezpecny. Ale to si vie odpovedat len ona sama.

vinifred
16. máj 2012

... 😀 😀 😀 to je krava..a Ty že si tým ešte hlavu lámeš,nemáš vlastných starostí??? 😀 😀 😀 jéj,ako som sa zabavila,keď budem mať kamošky v depke,a budú o sebe pochybovať,aké sú "sprosté"odporúčim im Modrého koníka,tu je o zábavu postarané,tu sa z toho dostanú.. 😀 😀 😀

petkave
16. máj 2012

A keď pôjde na potrat, bude pokračovať naďalej v takomto spôsobe života a v (ne)snažení sa o dieťa?

Ok, nie sme tu na to, aby sme súdili. Už to tu bolo napísané.

Môj názor - nič nie je 100%, ale zase ak ten jej "milenec" používal kondóm a ešte sa aj urobil mimo, tak tam nie je vysoká pravdepodobnosť otehotnenia.

V každom prípade žasnem. Chcela otehotnieť, ale s takouto variantou nepočítala? 😕 😲

lea1333
16. máj 2012

pre mna neuveritelne zena ktora chce dieta ma milneca ? ? ?taka zena nechce dieta sama je dieta a musi dospet a dalsia vec chce ist na potrat ? ? ?ako neuveritelne 😔 😔 😔 😔

bodka13
16. máj 2012

aj tu sa pýtam,čo jej máme poradiť ?

...tu je diskusia 😉
https://www.modrykonik.sk/forum/o-tehotenstve/ktory-partner-je-otcom-2/

lady511
16. máj 2012

ahoj,,tak s kondomami ,,by som ti poradila asi tak,,že mame pol ročnu dcerku aj ked sme sa chránili kondomom,,neviem,,či sa pri tom"treni" natrhol,,moj muž sa do neho nespravil ale ale niečo vyšlo tak asi troška"ušlo"ked sme kondom zviekli nič nevitekalo,,,,tiež som tumu celkom nechapal kondom kvalitnej značky ale kedže sme dietatko aj chceli,,,sme spolu dlho ,,vyslovene sme ešte na nom nepracovali,,,chceli sme na to zapracovat tak o rok ale velmi sme sa potešili takže je to možne,,,ako mi to aj lekár potvrdil stalo sa,,vraj sa moj lekár stretol s podobnými prípadmi,,,takže je to možne,,, 😉

lucka1987
16. máj 2012

preco sexuje s jednym, ked s druhym sa snazo o dietatko neriesim.. sak sa na to mamicka nepyta.. a k tej ochrane. aj cez kondom sa da, poznam vela deti co zvesela behaju po svete a prekonali tu kondomovu barieru 😀

nibiru
22. máj 2012

no bohuzial ja mam kamaratku a ako by si pisala o nej u nej to nakoniec zdalo dieta a bol stoho mised abort ona sa rozhadala s byvalim našla si ineho spali spolu 2x aj to len s kondomom a to sa vraj dorobil mimo nie do nej spolu len s kondomom na to sa udobrila s byvalim s ktorym sa nikdy nechranila ale on bol presvedčeny že je majster a stat sa mu nemože nič!a ostala tehotna to ten ocividne nechcel dieta tak jej hned ponukal peniaze na potrat aj si ho vybavovala ale nakolko nevedeli presne urcit velkost plodu aj hcg bolo nizke nebola si ista ktorym otehotnela dieta asi vedelo že je nežiaduce 😢 tak to vzdalo ...podla mna je tehotna je stym s ktorym sa nechranila nech ide na usg tam jej potvrdia velkost plodu a aj pravdepodobnost otehotnenia tiež pokial je uz v 7 tt nechapem na čo čaka lekarske vyšetrenia by už mala mat za sebou.

lauricka
22. máj 2012

ak sa snazila o dieta a mala nechraneny styk s partnerom, s ktorym chce dieta, pravdepodobne je jeho a ak po dietati tuzi, preco ide na potrat, to je cele divne a aj to, ze spava s dalsim chlapom, proste, nech si da radsej do poriadku aj hlavu

csina
22. máj 2012

Tiež veľmi neriešim, za akých podmienok kamarátka počala.. Svet je proste komplikovaný, život dokáže privodiť také situácie, že by sme sa mohli udivovať donekonečna. Každopádne verím, že sa mohla do takej situácie dostať a vôbec ju neodsudzujem. Raz sa to isto vysvetlí, dovtedy by som na jej mieste radikálne situáciu neriešila. Možno bude mať šťastie.. 🙂 😉 Nech sa jej darí a najmä bábätko nech donosí v zdraví a v pohode. Asi to takto malo proste byť...
Mimochodom, tiež mám kamošku, ktorá bola v podobnej situácii. Hoci nebola vydatá, mala dlhodobého partnera s ktorým to nechávali na náhodu a nechránili sa, lebo plánovali spoločnú budúcnosť. No ale ako to už chodí, do cesty sa jej na krátku chvíľočku priplietol jeden románik zavŕšený jedným jediným sexom, hoci aj chráneným a zostala tehotná. Môžem vám povedať, že som s ňou tŕpla celých dlhých 9 mesiacov, pretože to podľa výpočtov vychádzalo skoro na vlas na ten nešťastný deň "D", kedy jednoducho podľahla momentálnym citom a urobila chybu. Už je to mnoho rokov, má krásnu dcérku, ktorá je našťastie navlas podobná tatkovi - tomu dlhoročnému priateľovi, ktorého si vzala. Dnes je z bábätka krásna mladá slečna a rodičom robí nesmiernu radosť. Kamarátka je šťastná, že vtedy nezakročila, pretože o ďalšie bábätko už sa dlho márne snažia. Naozaj život niekedy píše priam neuveriteľné príbehy.. V tomto príbehu by už mala byť záhada otcovstva vyriešená, avšak až teraz, po mnohých rokoch opäť nahlodal malý zvrat vieru, že otec je naozaj otcom, keď sa dozvedela zaujímavú informáciu. Nikdy totiž neriešila DNA testy, dokonca ani nepoznala dcérkinu krvnú skupinu. Nedávno však pri bežných vyšetreniach náhodou zistila, že dcérka nemá krvnú skupinu zhodnú ani s jedným z rodičov, ale zato totožnú s potenciálnym románikovým oteckom.. 🙂 Ďalej už to ale nerieši...
Čo som týmto príbehom chcela naznačiť? Niekedy môžu byť okolnosti vzniku života prinajmenšom zvláštne, ale netreba hneď robiť paniku. Dieťa má nárok na šťastný život, pretože nemôže za to, ako sa sem dostalo. Rovnako žena má nárok stať sa matkou a prežiť šťastný život po boku toho, ktorého si vybrala, hoci raz urobila jednu chybu. So svojim svedomím a však musí vysporiadať sama a to jej jej zároveň aj trestom. Netreba vešať hlavu, ono sa to niekedy naozaj pekne samo vyrieši.. 🙂 Držím kamarátke palce, nech sa rozhodne správne. 😉

ejka11
22. máj 2012

podla mna otehotnela s tym, co mala nechraneny sex...🙂)) podla mna to je ironia osudu 🙂)) dlllllho sa snazia splodit dieta a presne ked ho ona podvedie, tak sa im to podari, aby to nemala take jednoduche 🙂)) osud to tak zariadil a myslim, ze je to pre nu aj ponaucenie 🙂))

katkaajurko
22. máj 2012

ked bol aj kondom a aj si dali pozor -ze to neslo dnu,tak potom podla mna na 99,99 je otcom jej manzel - s ktorym sa o dieta snazi..aj ked - sak ked sa snazi a spi s inym-takuto situaciu mohla ocakavat nie? ci?

toxica
22. máj 2012

možno budú dvojičky a podelia sa 🙂 🙂 🙂 😉

lenka110611
22. máj 2012

Akože fakt nechápem takéto ženy, snažia sa stať MATKAMI a zároveň sú ku.... sorry ale toto je moc. Ale dieťa za to nemôže nech je kohokoľvek, nech si ho nedá vziať!!

eri28
22. máj 2012

ja neviem ci iba mne to je jasne, alebo co?
cez kondom este neotehotnel nik, inak by to nebola ochrana...
chce baby a chce ist na potrat to nema logicku......
bud chcem mimco aj z prvym ktoreho stretnem, alebo nechcem....
Mne rozum hovori, ze baby ma z tym ktorym sa snazi, ved to je logicke, a ked jej nestaci jeden, tak ma druheho, ktory sa chrani, tak nad cim tolko uvazuje, 2 plus 2 budu vzdy 4, to ze ma pokazene svetomie, a teraz ju tlaci to je jej problem, nech je stastna, ze sa podarilo, a nemusela byt spat z inym, inac hlavne pozor, ked je tehu, to riziko tam je neskor, nie samozrejme, ale zo zaciatku by mohla byt opatrnejsia...
vela stastia jej prajem 🙂

tanapeta
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
meg9
22. máj 2012

ak je kondom nasadený dobre a včas a este sa kombinuje s prerušením poskytuje 100% ochranu ...zlyhania su sposobené tým, že sa nasadí napr neskoro ak už doslo k styku, alebo sa pokracuje v styku po ejakuláciíí v domienke ze sa už nic nemoze stať...atd atd. Naozaj neviem nad čím uvažuje, bud sa rozčertili a nie je všetko presn etak s tou ochranou ako ti popisuje, alebo dieťa nechce ani so stálym partnerom...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre