Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Má niekto zlé skúsenosti s Medifem v Bratislave?

zube
7. aug 2015

Vysoký ročný poplatok.
Ich web vyvoláva zdanie, že všetky vyšetrenia v tehotenstve urobia priamo tam. Nie je to pravda.
3D ultrazvuk už nerobia (malo to byť v cene).
Nedá sa k nim dovolať, sama som bola mnoho krát svedkom, že sestrička na recepcii telefón proste nedvíha.
Arogantný prístup zo strany personálu.
Nátlak ohľadom odovzdania osobných informácií pre potreby spropagovania odberu pupočníkovej krvi.
(odmietla som a za trest som nedostala výtlačok prvého sona, pričom aj to je podľa webu v cene)
Kvôli dovolenke do konca augusta mi neurobia glukózový test na Heydukovej, nedali mi žiadny typ, kde inde by som na test mohla ísť, zato som dostala odporučenie, aby som si odbehla k obvodnej, a aby ma ona k niekomu poslala.(obvodná bola celá preč z prístupu mojej pani gynekologičky)
Išla som k nim preto, že sú blízko a na vyšetrenia a poradne musím chodiť s malým synom, ktorého nemám kde nechať.
Ale aj preto, lebo som myslela, že za ten poplatok dostanem vyšší štandard.
Omyl.
Veľmi stará pani doktorka - a tým myslím nad 70. Nejde mi o diskrimináciu ohľadom veku, ale o to, že pani so mnou neudržiava ani len očný kontakt a vyšetrenia sú expresné, nemeria maternicu, nepočúva ozvy plodu…. som z toho zmätená.
Podotýkam, že som bezproblémová tehotná, vždy vybavená bleskovo. Nie som na seba citlivá, ale keď si za niečo zaplatím, očakávam aspoň, že mi z času na čas niekto zdvihol telefón, slušne poradil ak slušne poprosím a je to potrebné.
Neviem, či je to iba subjektívny pocit, ale táto inštitúcia ma znechucuje.

dzejn80
8. aug 2015

Jojo, poradim len, ak nechces od nich odist, pytaj sa k Valentovi, tot vsjo

zube
autor
8. aug 2015

@dzejn80 Ďakujem!

abbey1
8. aug 2015

@zube Možno to je moja bývalá Dr. Kvôli jej prístupu som v tehotenstve menila gunekplogičku.

zuzkagu
9. aug 2015

ak myslíš pani Kováčovú tak ona bola asi vždy taká, ja som k nim začala chodiť pred 10 rokmi a bola som u nich pri 2 tehotenstvách, tiež som si myslela že keď si človek platí ročný poplatok že to bude stáť za to ale ...
ale zato bol pán Kováč celkom fajn ten mi robieval iba UTZ. ja som od nich odišla lebo to bolo pre mňa ďaleko bývam pri Trnave. Ale tiež som bola bezproblémová pacientka pri dcére všetko fičalo rýchlo, pri synovi už boli menšie komplikácie a vždy strohá odpoveď.

mwt
9. aug 2015

este som stale u nich a chcem zmenit, sla som tam kvoli tomu, ze sme planovali tehotenstvo..... a mala som odporucanie na valenta.... zial za cele tehotenstvo som sa dostala k nemu 1x!!!!!!!! takze strasne sklamanie, mala som aj problemy, jeden miss abort a pod..... nie som spokojna, urcite odchadzam tento rok, len uz pockam kym mi dobehne rocny poplatok, nech mi aspon preventivku uz spravia......
fakt neodporucam :(((

dzejn80
9. aug 2015

Tiez som tam este, v podstate z lenivosti a ani neviem kam sa prehlasit ... ☹
Dalsie deti uz neplanujem a vytasit 60€ len za rocnu prehliadku je pre mna vela.

zuzich
9. aug 2015

Nerobia tam už ani meranie tej nosovej prepazky, hoci to na stránke majú, ak máš šťastie, dostaneš termín V gyv fiv, poplatok 7e, ale prečo mám platiť ešte niečo navyše pri tom ich vysokom poplatku? No ak máš smolu, musíš si pozháňať nejakého lekára sama, nerobí to každý a stojí to 33e. Úplne úžasné....
Na druhej strane ich musím aj pochvalit...A síce...pomylila som si dátum poslednej poradne...prišla som v piatok a nie vo štvrtok, vtedy tam bola ich dcéra a nakoľko má sama 3 malé deti pracuje len do dvanástej, ja som len chcela, aby mi urobili ultrazvuk, či sa moje bábo otočilo hlavičkou dole...neprišla jedna objednana pacientka tak ma zobrala, bola veľmi milá a profesionálna...A za ten ultrazvuk navyše si nepýtali ďalšie peniaze, ale asi by som vytiahla ten 33e účet...

mwt
9. aug 2015

Ano, pre tehotne to je uz 100 eur a ani to nestoji zato, myslim ta starostlivost.....zial... ja som nebola spokojna :( a 60E len tak za prehliadku je tiez moc, dokonca ked som bola na preventivke, tak mi nerobili sono zospodu, co by malo byt sucastou.... jedine cytologia

marthuska
9. aug 2015

@mwt a kam odchadzas, ak vies dat nejaky super tip, pis mi do ip

mircalla
9. aug 2015

@zube Ja chodim do Procare k Hruzikovi, maximalne spokojnost, ma super sono, vsetky vysetrenia poctivo a precizne (vratane screeningu v 1. trimestri - ma na to aj pristroj aj atestaciu), je mily, vysvetli, robia sa vsekty priamo tam, dokonca aj morfo uzv o dvere dalej u holana v procare
neviem kolko to stoji, plati mi tam firma rocny polatok
Podla toho, co pises sa necudujem tvojej nespokojnosti

mircalla
9. aug 2015

Plus objednavaju cez recepciu, dovolam sa vzdy - niekedy cakam na linke, prvy volny operator to vzdy zdvihne (pri tehu uz priamo sestricka objednava) - na konkretny cas - maximalne cakam 15 min ak je zdrzanie, inak vzdy presne

mwt
9. aug 2015

@marthuska zial ani ja este netusim, nestiham to riesit, ale v dec. mi konci clenstvo..... tak sa musim rozhybat.... rozmyslala som Dr. Cunderlik, co sidli v horskom parku

zube
autor
10. aug 2015

Jediný pozitívny zážitok - morfologický ultrazvuk. Ten robila iná pani doktorka. Tá mladšia. Normálny prístup, podávanie informácií a navyše som nemala pocit, že som tam za trest a obťažujem ju, ako pani doktorku a sestričku.

katrin
11. aug 2015

@zube ja som odtiaľ odišla práve kvôli vysokému ročnému poplatku, v tehotenstve som tiež nebola veľmi spokojná, začala som k nim chodiť práve ako tehotná, bola som u nich na prvom ultrazvuku, ak som chcela nejakú odpoveď od pani doktorky Kováčovej, nedostala som žiadnu. Ak som sa pýtala, či náhodou nie som pri dvojičkách riziková pacientka, tak mi povedala, že veď aj ona má dvojičky 😀 😀 no proste, prišla som na to, že existujú aj iní gynekológovia, za iné ceny a podstatne lepšie služby...

Zdá sa mi, že 60,- EUR, ktoré by som mala zaplatiť ako ročný poplatok a potom tam stráviť maximálne 15 minút aj s vyzlečením aj s obliekaním, je dosť veľký luxus 😝

zube
autor
11. aug 2015

@katrin teraz je to 60 eur ročný poplatok, plus 40 eur príplatok za tehotenstvo.

mwt
11. aug 2015

@katrin plne suhlasim

xlolax80
16. aug 2015

tiez suhlasim so vsetkym tu popisanym. je to tam ako pasova vyroba, evidentne nestihaju naval pacientok. a tie poplatky nestoja za tie sluzby a pristup. myslim, ze vela ludi tam ostava len preto, ze nepozna ineho lekara.

adus126
28. jan 2016

Tiez suhlasim, velka nespokojnosť. V tehotenstve nutnost absolvovat screeningove vysetrenie Nt mimo, za extra peniaze. Poradna u starej pani Dr. o nicom, nekontrolovala plod. Este som dostala aj vynadane, ze sa mam važiť doma, potom ma navela- navela odvažili na ich vahe. Ale teda vrchol, preco som od nich odišla: cca 3 tyzdne po realizacii druhotrimestralneho krvneho screeningu som bola u nich kvoli nieco inemu a mimochodom som sa opytala na svoje krvne testy ( ktore som povazovala za dobre, kedze ma dovtedy o nich neinformovali, co nerobia ak su vysledky dobre). Vysledky boli ale patologicke a ja som bola prva co ich citala. Pani Dr.Kovacova sa na ne skumavo pozrela a ukludnila ma ze vsak o tyzden na morfologickom USG v 20.tyzdni sa predsa dozviem, ci je dieta v poriadku. Bol privolany aj Dr.kovac ktory tiez na to skumavo pozrel a poslali ma domov. Urgentne som si na druhy den vybavila sono u jednej znamej, ktora mi bohuzial zdelila ze moje dieta uz nežije. A nežilo uz ani pocas tych odberov ktore mi robili, preto boli vysledky zle. Keby ma hned informovali o testoch zmenilo by sa to, ze by som nemala v sebe mrtvy plod 3 tyzdne. Uz ma tam odvtedy nevideli. Velmi neprofesionalny pristup.

mwt
28. jan 2016

@adus126 Pre Boha, to nemyslite vazne. Tiez som s nimi mega nespokojna, ale TOTO??????
Momentalne som zhrozena a stastna, ze aj ked druhe tehotenstvo nedopadlo dobre pri nich, svojho chlapceka som donosila a je v poriadku..... Ste ma normalne vystrasili, okamzite beriem kartu, ale zial netusim, kde to bude dobre :(

najmaminecka
28. jan 2016

Ahojte, tiež som tam chodila. Doktor Kováč bol super, robil len ultrazvuk, on bol jediný dôvod, prečo som u nich ostala aj pri druhom tehotenstve. Ale už by som to neriskovala. Všetky, ale úplne všetky vyšetrenia, nechávali na absolútne poslednú chvíľu. A to aj napriek tomu, že som už staršia, tým pádom aj rizikovejšia a navyše, mala som kopec zdravotných problémov. Vždy som ich musela, doslova, prosíkať, aby ma zobrali skôr. Nie skôr ako treba, ale nešli až na úplne posledný-posledný termín. Vďaka nim som skoro, pri prvom tehotenstve, nestihla meranie "prepážky" či ako sa to volá a tiež termín amniocentézy. Pri druhom som sa na meranie prepážky objednala v inom zariadení, aby som to stíhala. A na amniocentézu som išla bez výsledkov z krvi. Mala som šťastie, že genetička ma zobrala aj bez nich. Inak by som si, vďaka tým kravám "užívala" posledné mesiace tehotenstva v očakávaní, ako mi to dopadne. A pritom stačilo tak málo, trocha ochoty a snaha dať pacientovi len to na čo má, minimálne zo zákona, nárok.

adus126
31. jan 2016

@mwt no bohuzial to myslim vazne. Stala sa mi pomerne raritna vec, a stalo by sa to aj hocikde inde...ale od zaciatku gravidity som nebola spokojna, akosi som cakala, ze ked je to vytuzene babo po takmer 4 rokoch, ze budem mat trochu inu starostlivost. Ale ako to tu niekto napisal, je to pre nich "pasova vyroba". A neurobia pre vas nic extra a dokonca ani ten bazal. Takte ak mate akekolvek pochybnosti, treba pristupit k zmene. Ja som aktualne v Kochu, dlho som sa tomuto centru branila pre vysoke ceny, ale kedze uz nikdy nebudem "fyziologicka" pacientka" potrebujem individualny pristup, ktory mi tam poskytli uz pri "porode"mrtveho plodu a aj teraz. Drzim paste vsetkym 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli