Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Mali ste pozitívny skríning test?

monikey
13. máj 2014

ahojte mamicky ake mate skusenosti s pozitivnym skrinig testom?? dakujem

kiwi82
14. máj 2014

ahoj, myslíš tripple test v tehotenstve v cca 15 týždni? ak ano, tak ja som ho odmietla. zvyknú byť sreslené výsledky, veľa mamičiek malo vysoké riziko na downov syndrom a narodili sa im zdravé detičky. 3D ultrazvukom ti vedia bábenko celé pozrieť a pršteky spočítať a tam by sa ukázalo, či je všetko ok.

vodnicka
14. máj 2014

Ja som bola na oboch testoch aboli negativne a 3d usg ukazal o 5 percent kratsiu nos.kosticku cize hypoplasticku kost nosa a povedal mi lekar usg ze dievcatko ma nabeh na dow.synd.a ze bude cely plod zly pri prehl.3d lebo zacinal hlavickou na jeho pocudovanie bol plod okrem tek nos.kosticky v poriadku ale mi odpor.amnio.Samozrejme som odmietla lebo som citila ,ze mam v sebe zdrave dievcatko a pan boh To vie 100 lekarov 100 nazorov sveta pravda pocuvaj svoje srdce a mater.instink a mne sa narodila zdrava dcera . 😉

lady511
14. máj 2014

ahoj..ano aj mne vyšiel pozitívne,,aj na dow.synd. aj na ráštep chrbtice....skoro somsa psychicky zrutila 😒 ..samozrejme ako prvorodička nevedela som čo robit atd,,amniocentézu som odmietla,,naštastie bolo všetko ok,,ked sa na 3D ukazalo všetko ok keby nie keby to naozaj bola pravda nenechala by som si ju,.,to je len moj názor

kikushka2386
14. máj 2014

Pri prvej mi vysiel na downov syndrom.bola som na amnio vsetko vyslo ok.netreba stresovat tieto byvaju skreslene vysledky

Tu začni písať odpoveď...

Odošli