Mali ste ten pocit, že ste tehotné?

katey
20. jan 2012

Baby, mali ste niektorá ten pocit tehotenstva, aj napriek tomu, že to bolo len tesne po oplodnení a nemali ste žiadne iné príznaky? ani ste si nerobili žiadny test, čo by to potvrdil.

katey
autor
24. jan 2012

@nibiru tak uvidis 🙂 inak s tymi snami je to dobre 🙂 mne sa uz tyzden snivaju sny s detmi a podobne. dnes som si pre zmenu celu noc robila tehotenske testy a vzdy vysli total jasne dve ciarky. Zial, ked som si ho rano urobila skutocne bola tam len jedna 😒

nibiru
24. jan 2012

@katey no rano mi dorazila mrcha no aj som rada idealne dude ak sa o druhe zacneme snazit tak cca o polroka,rok, ja som pri prvom tehotenstve mala 4dni pred terminom implantacne spinenie cca 10min.cista krv a na 29DC uz bola slab ciarka.a poviem ti pradvu to bol prvy mesiac po 2r. co som bola presvedcenna ze to urcite nevyslo a prvy krat som sa na mrchu tesila kedze sme mali v den ked mi mala prist do centra asistovanej reprodukcie. a bum uz sme tam nesli 😀

misulik.uk
24. jan 2012

Dievcata, ja mam tento mesiac cim dalej tym vacsi posit, ze cakam baby najmä, ked stale nechodi ta mrcha 🙂 dnes je to uz 33 DC, aj ked nie vzdy to mavam pravidelne, no posledne mesiace to bolo najdlhsie 31 dni. priznaky, no neviem ci sa to da nazvat priznakmi, take ako pred mrchou, aj ked uz trvaju dlhsie... pokial to zajtra, alebo v vo stvrtok nedostanem, tak si spravim test... neviete aky je najlepsi?

katey
autor
24. jan 2012

@misulik.uk podla mna ten najcitilivejsi , ten desiatkovy by ti uz mohol nieco ukazat.

misulik.uk
25. jan 2012

@katey takze nic z toho, lebo rano mi to doslo... najviac zaujimave na tom je, ze uz asi 3x, ked som si povedala, ze ked to to nedostanem do urciteho dna, tak si urobim test, no test ani nestihnem urobit, lebo ma to predbehne... aspon nemusim vyhadzovat peniaze na testy 🙂

mishuu
25. jan 2012

ja som taký pocit mala práveže vždy vtedy keď som tehotná nebola a potom som dostala ms. Keď to vyšlo, tak som nemala žiadne čudné pocity, ale 2 dni pred robením testu, som si netušiac prečo kúpila bábätkovské papučky, to bola jediná zvláštna vec, povedala som si, že je to pre šťastie a viac som na to nemyslela...len pri milovaní mi potom vyšlo trošku krvy, čo sa mi nikdy nestalo, tak som si na druhý deň urobila test a bol tam dúšik, bolo to na 10DPO a duch nám krásne silnel každým dňom 😉 mali sme pekné Vianoce 🙂 držím palce všetkým, ktoré sa snažia 🙂

happy8051
25. jan 2012

ja som mala tento pocit pri prvej dcerke aj teraz

michu11
25. jan 2012

Baby co znamena DPO? Som tu nova....

katus83
25. jan 2012

ahoj dievčatá 🙂 ja som už pred 2 týždňami tvrdila manželovi, že som tehotná - a to som mohla byť ledva-ledva... 😀 No uvidíme či budem mať pravdu. Test som si ešte nerobila a zatiaľ som si ani žiadny nekúpila, lebo by som isto nevydržala. Od soboty mi nie je dobre - cítim takú ťažobu na žalúdku, hlavne večer ... a mám ešte všelijaké príznaky, ktoré ani neviem či si namýšľam ... múdrejšia budem budúci týždeň - mrcha má doraziť 1.2., tak sa nechám prekvapiť 😉

katus83
25. jan 2012

@michu11 DPO - deň po ovulácii 🙂

katey
autor
25. jan 2012

@katus83 tak to sme na tom rovnako, aj ja som zvedava 🙂 ale pre istotu si uz nekupim test do zasoby.. vcera som rezignovala a povedala som si, ze som si to asi vsetko vymyslela 🙂

katus83
25. jan 2012

@katey presne tak, aj ja už dnes skúmam či mi niečo naozaj je alebo by som len veeeeľmi chcela aby mi bolo 😉 Držím palce, nech Ti to vyjde! 🙂

katey
autor
25. jan 2012

@katus83 heh, to poznam.. ked pozorujes, ci ti je zle, ci ta bolia prsia 🙂) cela ja 🙂 aj ja ti drzim palce! 😉

all123
25. jan 2012

ja som mala taký pocit..aj ked som si to moc nechcela pripustiť pretože sme to ešte neplánovali ale proste niečo mi vravelo,že som tehu...príznaky prišli až trošku neskôr a tak som urobila test 🙂 výsledok bol pozitívny samozrejme..a ešte som tušila,že to bude chalan a aj bol..

katus83
25. jan 2012

@all123 aj ja som od začiatku tehotenstva pri prvom tvrdila, že to bude chlapec 🙂 ...ani dievčenské mená som nehľadala, zahlásila som, že to bude Filipko a hotovo a mala som pravdu 😀

vjejka
25. jan 2012

ja mám taký pocit, že som🙂 nie je mi nič, trochu väčšie prsia, mrcha mala prísť 23 a nič, tak uvidím, ak nepríde do piatku kúpime testík🙂

usacek79
25. jan 2012

@katey nie, ani raz som realne absolutne ziadne pocity nemala, vobec ziadne osvietenie typu "som tehotna" neprislo, az potom niekedy v 5-6tt uz tie typicke priznaky ako bolest prs a unava..
take skore priznaky pomaly minutu po ejakulacii su naozaj cisto psychicke, velmi suvisia s tuzbou - ked zena velmi chce babo, tak si vsugeruje vsetky priznaky sveta 😉

all123
25. jan 2012

@katus83 🙂 presne ako ja,ani ja som nehľadala dievčenské mená lebo som vedela,že to bude chlapec a vieš čo??? teraz síce tehu niesom ale už teraz mám pocit,že aj druhý bude chlapec 😀

kpn
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katus83
25. jan 2012

@all123 ja zasa pevne dúfam, že to bude baba 😀 ...tak som si objednala 🙂

all123
25. jan 2012

ahaaaa 🙂 a kde si objednala??? aj ja chceeem 😀 ja by som tiež chcela aby to bolo dievčatko ale ja mám pocit,že to bude opäť chlapec..ale ved to jedno,len nech je zdravé 😉

katus83
25. jan 2012

@all123 u manžela 😉 chlapici si dajú pohov a dievky do práce 😀 😀 😀 ...ale jasné, hlavne aby bolo zdravé

bets
26. jan 2012

@katey tak ja uz viem. dnes som dostala menstruaciu. ale som presvedcena, ze k oplodneniu doslo, len sa tomu nepodarilo zahniezdit. to by vysvetlovalo vsetko co som citila, take jemne bolesti a tak. vcera vecer som mala na teste este taku priesvitnu ciarku, po tom co sa mi spustil dnes rano menzes uz nic. zaroven to vysvetluje aj to, ze preco meskal a preco to bolo cele ine ako bezne.
a ty mas nieco nove? drzim palce.

lubina
26. jan 2012

Ano mala a dokonca pri oboch dcerka, nejaky siesty zmysel hovoril, ze prave to vyslo 🙂

katey
autor
26. jan 2012

@bets fuuu, skoda :( chuudatko vajicko kolko sa musi snazit, aby dokoncilo svoju put ☹ ja nic nove, okrem toho, ze som nervozna jak pes (co bezne nebyvam ani pred ms) a plakala som skoro aj kvoli tomu, ze otcovi nepovedali, ze dnes maju v robote volno a nechali ho stat sameho na stanici.... test som si uz nerobila, povedala som si, ze si ho urobim az v ten den, ked budem mat dostat, teda v utorok. Inak sa vobec necitim vo svojej kozi.

bets
26. jan 2012

@katey vykyvy nalad a precitlivelost je dobre znamenie 🙂

katey
autor
26. jan 2012

@bets :D akoze ja som sama o sebe dost vybusna, ale citim taku nerovzitu stale. Normalne sa bojim, ze doma zautocim na muza :D vies, stale rozmyslam, ci som si to mohla nejako vsugerovat, ale ze az tak silno, ze nepripustam inu moznost.

bets
26. jan 2012

@katey tak som zvedava ako to dopadne 🙂
pri mojich dvoch som vedela, ze je to urcite tehotenstvo, aj teraz som si bola takmer ista, ale uz mam viac rokov ako vtedy a maternica uz asi nie je tak pruzna a kedykolvek pripravena na uhniezdenie.

all123
26. jan 2012

no tak to si asi aj ja objednám 🙂 no môj manželík povedal,že vraj tretie bude dievčatko 😀

all123
26. jan 2012

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre