Mám 17 a som tehotná. Moja mama je tiež tehotná

lussi_0
18. nov 2016

Dobrý deň chcem vás poprosiť o radu čo robít v takej situácii. Mám 17 som v 21 tt viem priskoro ale je to dar.
Všetko bolo v pohode až kým som sa nedozvedela že aj moja mama je tehotná a najhoršie je že to predomnou taji je v 9tt má 35 rokov.
Neviem čo mám robiť pretože máme aj finančne problémy kvôli mne a veľmi ma to trápi. Mama my to tají najhoršie je že jej neviem nijak pomoct s ťažkými vecmi pretože ja sama som tehotná ach .

ivica7
18. nov 2016

Hlavne na jedno babetko su vzdy dvaja, to je ta najlepsia a najprirodzenejsia pomoc, ktoru potrebujete.

obsadenemeno
18. nov 2016

@marfikchov a este teta berta je Lucia....a tato tu lussi_0......... normalna detektivka......

marfikchov
18. nov 2016

@obsadenemeno a problémov má vyše hlavy

lucinka511
18. nov 2016

Ale baby .uz nebudte tak detektivky , sa mi zda ze tei berty ste vy tu same. mozno tato tema je uplne realna a vy tu robite spekulacie,ze tema z vcerajsia a tato amju rovnaku autorku...okrem toho skoda,ze sa ta tema zo vcera zamlka,neiem kt sikovna dala podnet adminke,nakolko bola celkom zaujimava,.A ta berta aspon vedela o com pise a drzala sa svojho anoru kt aj dobre vedela odargumentovat, i ked nie vzdy to bol stastny sposob podania..

katarinapekna
18. nov 2016

@lussi_0 nie nadarmo sa hovorí,že sex je jediná zábava chudobnych😀 čo mas robiť? Nic, zasexuj si,odreaguj sa a mama toze.😀😀😀

marfikchov
18. nov 2016

@lucinka511 nemusím byť detektív, ale ked vidím na fotke tú istú osobu,navyše nie vlastnú fotku, tak čo si o dôveryhodnosti osoby môžem myslieť??? a dalšia vec, hej, téma na chvalabohu uzamkla, bo bola úplne zbytočná...

marfikchov
18. nov 2016

@lucinka511 a ako som písala v prvom príspevku na túto tému, možno polhodinu predtým písala do podobnej témy inej 17ročnej, ako ona s priateľom plakala dve hodiny v aute, keď to zistili a že teraz má dcéru a všetko je super, tak kde je teda pravda?

sardinka336
18. nov 2016

@cecilia68 vieš čo pozerala som jej temy nemyslím ze to je fejk a to je same ,,udrela som si bruško,, nemohlo sa niečo stat bábätku? Pes mi stupil na bruško nemohlo sa niečo stat? ....ako nič v zlom ale toto nebude naostrejšia farbička v krabičke...ok má 17...no...hlavne ze trtkat vie kazda.
No ale uz budem dobra. 😀

Co poradit v takejto situácii? Nech to stojí čo to stoji dokončit školu - maturitu. Pritlačit aj na potenciálneho otecka aby ked vedel sulozit, tak aby aj sa snazil nejako prispiet - finančne čo sibudeme hovorit, zo vzduchu sa zit neda a učty treba platit.
Ked mama porodí tak moze dieta nechat s tebou, ty sa budeš starat aj o surodenca a moze ist pracovat popri rodičáku, určite sa to dá nejako riešiť ak chcete ako tak dostojne zit. Nebude to lahké, ale verím, ze kto chce tak sposob najde.

evittam
18. nov 2016

@sardinka336 No asi tak nejak - a ešte neviem či to nie je aj tá zo včera čo riešila "Boha a umelé oplodnenie"..... 😉 Fakt sa musia niektoré ženy neskutočne nudiť, že zakladajú takého absurdné témy.....

lucinka511
18. nov 2016

@marfikchov tak berta mala stiahnutu inu fotku ako tato tu,,aspon v tom sa nemylim...cize pochybujem zeto psie ejdna a ta ista osoba,skor niektore sem casto brazdia vov olnom case MK a konspiruju🙂

marfikchov
18. nov 2016

@lucinka511 ani nie konšpirácia, a zhodou okolností, ked ti vyskočí rovnaká téma a ja ju čírou náhodou uvidím, je to moja chyba, lebo sa zdržujem na koňovi... ok dík, idem sa odhlásiť a len počúvať rádio

sardinka336
18. nov 2016

@marfikchov nechoooď....sak tu skapal pes!!

lucinka511
18. nov 2016

@sardinka336 chod si zabehnut,zabavis sa viacej.

sardinka336
18. nov 2016

@lucinka511 aaale čo mozem ist...malá spí, decka su doma a nemozem ich nechat same.

obsadenemeno
18. nov 2016

@lucinka511 mozno nemaju rovnake fotky, ale velmi podobne a ani jedna nie je prava....su stiahnute z netu.... 😵

ixayxa
18. nov 2016

lucinka511 je lussi_0, preto vie, že nie je berta. Odhalila som ju(ich)!

marcelatje
18. nov 2016

V poslednom case si tu niekto libuje v zakladani multinickov. Napise temu a potom si z ostatnych nickov pritakava a "svorne" nadavaju ostatnym taka schiza 😂

marcelatje
18. nov 2016

Idem si tusim aj ja zalozit nejaku mastitelku ega a pritakavacku. A aby to bolo nenapadne bude sa volat maci007 😂

obsadenemeno
18. nov 2016

@ixayxa dalsia Lucia....no teda.......

katka253111
18. nov 2016

@lussi_0 a ako vies, ze je mama tehotna a dokonca v 9tt, ked to pred tebou taji? ☺☺☺

glorikarebeka
18. nov 2016

@sardinka336 ja ked budem mat problem tak pisem len tebe,samozrejme IP,trfne,vystizne,nemusim ani temu zakladat 😀 dufam,ze poradis 😀 😀 😀

katrin21
18. nov 2016

@miahavash nebude prva ani posledna, stava sa to casto.. ked ma zena prve dieta skoro a druhe po rokoch a jej dcera sa poponahla... 🙂 aj tu na MK su take maminy, co maju babatko v 40tke a dokonca mladsie, ako vnučatko 🙂
@marcelatje moja segra mala spoluziacku na strednej.... ekonomicka skola.. postastilo sa jej v 17tich mat dieta.... jej dcera jej spravila to iste, ked sa stretli po 20r na stretavke, ona bola uz 4 roky babka :D :D v 34 rokoch sa nou stalo... a to neboli ani ziadny asociali.. proste aka matka, taka katka... :D

lauricka
18. nov 2016

To zvladnete. Mozno jej mozes povedat, ze to vies, ze to nemusi tajit a snazte sa to co najlepsie zvladnut. Budete mat skoro dvojcata🙂 Mas mladu maminu. Ja mam 36 rokov, moje dvojcata maju 5 rokov takmer a najmladsia bude mat dva 😉

katrin21
18. nov 2016

ziadni asociali.. opravujem si hrubku...

hipuska
18. nov 2016

Moja suseda tak otehotnela v 16 tich, rodila spolu so svokrou. Stava sa, preco sa s maminou neporozpravas?

lucinka511
18. nov 2016

@ixayxa panenoze ty si fakt trapna.no ja som berta aj lusi.zato ze vam tu niekto napise .ze cele dni sedite na MK a snorite za temami "dna" a potom konspirujete.ze kt tu ma dva nicky a kt tema je vymyslena alebo ich vymyslela autorka ood inym nickom...uolne simplexne poniektore...btw si si nevsimla.ze v mojich prispevkoch mam same preklepy.ty Monk .asi tazko spojit moj styl vyjadrivania a tento tu.reso ten zo vcerajska..radsej si kuo dennu tlac a citaj nieco naucne.nie somariny na MK...

puklica13
18. nov 2016

@marfikchov vy ste tu strasne konspiratorky...😀 lepsie jak zem a vek niekedy... 😀

marfikchov
18. nov 2016

@puklica13 to vieš, nuda v práci tak tu hľadáme senzácie. Určite by mi to nenapadlo, keby nevidím fotku tej istej osoby.... a keď má tak strašný problém, ako to že ešte ani nezareagovala? Zas blbina dňa ale ja som zlá, lebo tu sedím viac ako by asi iné schvaľovali

hors
18. nov 2016

Fuuu zasa vydiet ze ide vikend 😀

puklica13
18. nov 2016

@marfikchov sak ja som v klube konspieatorov..
Ale problem za milion..ale ved kocikovat mozu spolu 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre