Mám dve čiarky na teste

lus2909
1. dec 2014

ahojte babenky tak sa tesim je to tu 😀 dve ciarocky hehe 😀

boubelka0021
9. dec 2014

Teraz testovane

tinkafe
9. dec 2014

@boubelka0021 tak tomu sa hovori ukazkovy test 😉 blahozelam 🙂

boubelka0021
9. dec 2014

@lus2909 a pricom ti este vyskoci hcg pri akych chorobach

lus2909
autor
10. dec 2014

@boubelka0021 pri onkolog. ochoreniach

denisakon
10. dec 2014

@boubelka0021 Gratulujem krásny

103anjelik69
29. dec 2014

Ahoj baby 🙂 Po 8 dnoch vymeškanej menštruacie som si dneska kupila test a hurááá je to tam dve čiaročky 🙂

barboritta
5. jan 2015

Babyyyyyy,mne vyšiel pozitívny test akosi skoro,už 5 dní pred ms,silné čiarky.je to možné?

erikakernyova
10. jan 2015

Ahojte aj ja som si nasla dve ciarky vcera neverila som tak som si spravila dalsi test a dalsie dve ciarky .-)
Dnes som si pre istotu spravila dalsi testik a dalsie dve ciarocky 🙂 v stredu idem na kontrolu

lavinis
12. jan 2015

ja som si našla dnes 🙂 // tak do 2 sekúnd sa objavili, menzes mešká 8 dní

103anjelik69
12. jan 2015

No baby som zvedava...zajtra ma caka navsteva na gynde🙂tak dufam,že moja radost sa mi potvrdi a bude všetko o.k.,urcite pisem.drzte palce 🙂

lavinis
12. jan 2015

drzim, ja idem v stredu

janulka1977
13. jan 2015

@103anjelik69 držím palce no čo bolo u gynekologa. @lavinis aj tebe držím palce ja som bola včera a už sme počuli srdiečko jupí až mi slzy vyšli priatel je v siedmom nebi 😉

tendergirl1224
13. jan 2015

Ahojte dievčatá....píšem preto lebo nemam sa komu vyrozprávať a verim že aspon tu najdem aspon jednu jedinu ženu ktorá mi poradí...pochopí ma...neodsudi ma....neviem ako nazvať ten stav ktorí momentálne prežívam...prave som si urobila test..vyšiel pozitívny..no ja necítim nič..neviem či sa mám smiať či mám plakať....mám dvoch chlapčekov..jeden ma 5 rokov..druhý dva....su to moje najvacsie lasky..da sa povedať že mám štastnu rodinu manželstvo...no ked som sa konečne začala tešiť že už malý pojde pomaly do školky a ja začnem naplno žiť v spoločnosti medzi ludmi...chodiť do práce...tak prišlo toto napriek tomu že sme používali s manželom ochranu...neznašam sa za ten pocit....nie je to pocit že dieťa nechcem ale proste predstava že to začne zase odznova všetko a tri deti...ja neviem či mam na to dostatok sil...neviem čo mam robiť...dieťaTKO SI URčITE NENECHAM VZIAť LEN NEVIEM AKO SA ZAčAť TEšIť??? :( som zufala...predstava toho všetkeho..je to strach alebo?pokladam sa za dobru mamu ale toto sa nemalo stať..nie teraz ... :(dakujem za vypočutie a dufasm nebudem len odsudzovana za moje pocity...

103anjelik69
13. jan 2015

@janulka1977 Ahoj babeny!Tak dneska sme dopadli na jedničku ,všetko máme zatial v poriadku a rastieme ako mame🙂síce sme ešte velmi maličký ale Naša láska je k nášmu malámu srdiečku už teraz obrovská 🙂

janulka1977 tak Ti gratulujem a zeším sa s Tebou!!!!užívajte si to
lavinis zajtra Nám napíš a držím aj Tebe palce 🙂

ahojte a pekný večer

janulka1977
13. jan 2015

@tendergirl1224 to podľa mňa normálne to je úzkosť ale to ťa prejde uvidíš veď to malo byť tak ako sa to stalo nezúfaj teš sa z bábätka lebo iné nemôžu mať treba si vážiť čo dostávaš od života som s tebou a tvoj manžel a rodina určite tiež hore hlavu moja 😉 napíš ako sa cítiš ostatné dni dobre

lavinis
13. jan 2015

@tendergirl1224 úzkosť a obavy sú prirodzené, určite postupne ako to predýchaš, tak sa na situáciu pripravíš a budeš hľadať tie pozitívne veci 🙂 aj negatívne pocity sú prirodzené, netreba sa za ne ani hanbiť ani mať výčitky svedomia, lebo sú naše a odrážajú naše obavy. Spracovanie každej informácie má svoje fázy a s podporou okolia sa určite čoskoro prehupneš do tej optimistickejšej 🙂

zamilion
14. jan 2015

@tendergirl1224 v úplne rovnakej situácii bola pred rokom moja kamarátka - synovia 5 a 2 a tehotná.... najrpv si trochu poplakala presne z rovnakých dôvodov ako ty, lebo sa cíti izolovaná od sveta, žijú na dedine, 35 km od mesta, ale potom sa tešila. v októbri sa jej narodil tretí syn. teraz plánuje podviazanie vaječníkov 🙂 a je vďačná za internet 🙂 zvládneš to, i keď prvé dva roky budú náročné.

tendergirl1224
14. jan 2015

@zamilion dakujem velmi pekne že sa našiel niekto kto mi rozumie...ja len dufam že časom sa to napravi a začnem si užívať tehotestvo tak ako predošlé dve....tiež som si včera poplakala noešte stále sa s tým neviem stotožniť...ale dakujem velmi krásne za povzbudenie

erika161
14. jan 2015
Používateľ erika161 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od erika161.

gratulujem 🙂 nech vsetko prebehne ako ma a nech sa vytesujete z deticiek ako ja z mojej malej princeznej 🙂

lavinis
14. jan 2015

Bublinka je v maternici 🙂 som v 6 tyzdni aj ked techniky v tretom (od oplodnenia)

zamilion
14. jan 2015

@lavinis septembrovky 2015 už máme čulú súkromnú diskusiu. Nepridáte sa?
@tendergirl1224

lavinis
14. jan 2015

@zamilion mozno neskor , ked budem mat viac casu na pisanie🙂 Vdaka za pozvanie.

eri28
19. jan 2015

baby dnes som si urobila test a dve ciarky 😉 .6dni mi meska

michaela4001
20. jan 2015

Ahojte, som tu nova, chcem sa podelit o moju radost, Sice neplanovanu, ale uz som si myslela, ze sa to nikdy nestane. Po tyzdni meskania menstruacie som si vcera spravila v priebehu dna tri tehotenske testy, vsetky pozitivne. Zajtra planujem navstivit svojho doktora, nech mi tuto spravu potvrdi 🙂 Myslite si, ze uz bude nieco vidno?

julypetkova
20. jan 2015

@michaela4001 ja si myslim ,ze ak by si este tyzden pockala ,tak by bolo omnoho viac vidno,ale ak sa nevies dockat tak chod uz teraz ,doktor ta urcite nepozenie 😉

michaela4001
20. jan 2015

tak aj tak tam teraz budem chodit castejsie 🙂

michaela4001
21. jan 2015

Tak uz to mam aj od doktora potvrdene. 🙂 o tri tyzdne mi vystavi tehotensku knizku 🙂

nana36
21. jan 2015

@michaela4001. Gratulujem, fantastický zážitok pozitívny test, že???!!! 😀 😉

esmemia
21. jan 2015

@tendergirl1224 bola som na tom podobne a dlho trvalo,kym som sa s tym ako tak vyrovnala,zacala som sa tesit az ked zacalo brusko rast a po prvych vysetreniach a teraz ked uz stucha,je to fajn

michaela4001
21. jan 2015

nana36 no hned tri po sebe, neopisatelne pocity. Chcelo sa mi smiat aj plakat zaroven.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre