akože nehnevaj sa ale načo s ním chrápeš ked s ním nie si šťastná?! alebo čo takto použiť ochranu ked nechceš dieta?! ja plne súhlasím že tu je plno mamičiek ktoré by dali neviem čo za to aby mali dieťa. a viem čo hovorím. moj syn je vymodlené dieťa.
ved ked su ženy schopné ísť na potrat kvôli pohlaviu dieťatka....takým prajem aby už nikdy nemali deti.
akože nehnevaj sa ale načo s ním chrápeš ked s ním nie si šťastná?! alebo čo takto použiť ochranu ked nechceš dieta?!
ja plne súhlasím že tu je plno mamičiek ktoré by dali neviem čo za to aby mali dieťa. a viem čo hovorím. moj syn je vymodlené dieťa.
ved ked su ženy schopné ísť na potrat kvôli pohlaviu dieťatka....takým prajem aby už nikdy nemali deti.