Mohla anestézia a antibiotiká ublížiť dieťatku?

majuska9213
30. jún 2009

Ahojte, vie mi niekto poradit alebo ma niekto podobnu skusenost? V 3tt som bola na vybere mandli v celkovej anesteze. V tom case som este nevedela ze som tehotna. Je to moje prve tehotenstvo a dlho ocakavane. Teraz som v 11tt a mam obrovske obavy, co mohla sposobit anesteza a lieky. Brala som ATB a lieky proti bolesti. Je nejaka sanca ze to moze dopadnut aj dobre?

spagatice
30. jún 2009

Majuška já si myslím, že když už jsi v 11tt a zatím je všechno v pořádku, tak že to bude dobré. Doktor ti k tomu něco neřekl? Stejně nechápu, proč se před anestezií nedělají automaticky těhotenské testy 😒

flyangel
30. jún 2009

Ahoj majuska ak si sa dostala do 11tt urcite tie lieky nemali vplyv na vyvoj dietatka..ale ak mas obavy povedz a zdover sa stym tvojmu gynekologovi 😉 drzim palceky

krista
8. júl 2009

ronie • 2d • Dnes ve 14:17
majusko nemá cenu se nerovovat, stejnak to neovlivníš a stresem spíš k horšímu, osobně si myslím, že to těhotentví nijak neovlivní, já byla na operaci slepého střeva asi ve 3.měsíci , bylo to nepříjemné,a le vše dobře dopadlo 😉

jaspina • snž • Dnes ve 14:38
Majuš - teď někde říkali že narkoza těhu nevadí a když to bylo tak brzo (léky) tak mi moje doktorka taky říkala, že když máš něco ještě než zjistíš, že si těhule, tak to nevadí. Je to tak brzo, že mimi ještě není napojeno na tvůj oběh. Zatím ho tuším vyživuje váček. Takže to určitě bude v pořádku

ygreen
8. júl 2009

doktoři tvrdí, že příroda to zařídila tak, že pokud je na začátu těhotenství něco špatně, tak se tělo samo zbaví "špatného" zárodku a pokud těhotenství pokračuje je vše o.k. 😉

ivkadracova
26. feb 2015

Ma niekto skusenotsi s antibiotikami a narkozou v 4/5 mesiaci tehotenstva? (a pocas kojenia..)

januska41
18. aug 2022

@majuska9213 môžem sa spýtať ako ste dopadli?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre