Mohol sa poškodiť plod, keď som zjedla dve tabletky?

janna25
24. jan 2013

Dobry den, som mozno par dni tehotna, test sa este neda urobit. Zial mala som zdravotne problemy a zjedla som jeden nuroofen a aspirinC, plus som pila matu a materinu dusku. Teraz som si citala, ze vsetko toto babatku skodi. Mohla som mu ublizit, keby tam uz bolo? dakujem za kazdu odpoved

jasmika
24. jan 2013

nestresuj nad tým... myslím že nie...

ema72
24. jan 2013

nie, urcite nie

mircalla
24. jan 2013

Nemyslim, klud

ivka2903
24. jan 2013

niee, neblázni a nestresuj..hlavne kľud 🙂 teraz,ked už vieš, dáš si pozor 🙂

bambulka248
24. jan 2013

nie🙂 pekne si uzivaj tehu 🙂

radka05
24. jan 2013

Uričte nie, bábätko ešte nie je živené priamo tým čo ty zješ, pretože váš krvný systém ešte nie je spoločný. Neviem či som to správne opísala, ale kým nebudeš v 7. týždni tak nič nehrozí.

gaby21
24. jan 2013

Jaaaj, este ani nevies ci si tehotna a toto ta trapi, ale k odpovedi NIE 😝

hamca
24. jan 2013

ja som brala antibiotika, ked som uz bola tehotna a este som o tom nevedela a dcerka je uplne v poriadku. Ale ked sa ti tehu potvrdi, tak sa pre pokoj duse mozes poradit s doktorom.
Rada pre teba: ak sa snazite o babo, radsej uz lieky neber, netreba riskovat. Ak si chora, skus homeopatika, castokrat zaberu ovela lepsie ako lieky.

hruska82
24. jan 2013

Urcite nie! Ja som uz v pomaly v 32. tyzdni a mam silny zapal priedusiek. Gynekolog mi predpisal antibiotika, ktore som nakoniec nedobrala 🙂 Obycajny Paralen pomohol zlepsit a radsej sa liecim prirodnymi pripravkami. V pripade, ze si fakt tehotna, pred uzitim hocijakeho lieku sa porad s lekarom a bylinkove caje by si tiez nemala... Ale teraz no stres! Drzim palce a uzivaj si!!! 🙂

beelinka
7. feb 2013

No, akékoľvek lieky ktoré v rannom štádiu tehotenstva užiješ vplyv na plod nemajú, to by ho rovno zabili. AJ ja som išla za doktorom s touto otázkou a toto mi na to odpovedal...

ssussie
7. feb 2013

ja som sa tri krat ozrala pod obraz bozi, zjedla ibalgin 400 a raz aj zakurila - a to som nefajciar - a potom bol pozitvny test - a nas sinter mi prave s usmevom na tvari kope do nohy - neboj 🙂 A ozaj - moja segra skocila padakom a potom zistila, ze je tehotna 🙂 Neter je inteligentna a ma nabeh na modelku 🙂

simca06022011
7. feb 2013

nie podla mna nie, ak s abudes vellmi obavat tak saopytaj lekara... a uvidis.. ja som nevedel aze som tehu do 6 tyzdna a bola som unavena na smrt bolel ma cely clovek.. kavy som pila aj 4-5 za den, riadne silne pressa a o tabletkach ani nevravim.. prezili sme to dost dobre... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre