Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Môže byť otecko pri prvom sone?

gabikka34
30. jan 2013

😉 Ahojte, som v 8tt a na sono mam ist 12.2. To bude moje prve sono a partner chce ist so mnou. 🙂 Na bud. tyzden idem do poradne a chcem sa opytat lekara, dufam, ze to nebude problem ak ide o prve sono.

alka221
30. jan 2013

podla mna by to nemal byt problem hocikedy.. 😉 moj bol na sone niekedy v piatom mesiaci..

zuzana909
30. jan 2013

nemal by to byť žiaden problém, môže sa stať, že ti prvé sono bude robiť zospodu a nie cez brucho, takže len to by mohlo byť také zvláštne, ale lekár by nemal mať s tým žiaden problém, veď on je budúci otecko 🙂

zuzulica
30. jan 2013

Záleží od lekára,či mu to neprekáža. Mne robila zatiaľ každé zospodu a ukazovala čo to tam je a kde mám pozerať, inak by som nevidela nič, a môjmu som prvú fotku priniesla v 11tt, to už sa podobalo na bábo a doktorka povedala, že až tak v 20tt aby so mnou prišiel, aby sa nám mohla viacej venovať, bábo mu poukazovať.Ideme teraz 6.2. to bude 21tt a budeme robiť také podrobné, možno uvidíme aj čo čakáme.

cillikat
30. jan 2013

myslim, ze by to nemal byt problem v ziadnom tyzdni a je jedno ci je to sono prve, ci 10-te, ma na to pravo, ved je otec....🙂

stanislavao
30. jan 2013

to je uplne jedno ci ide o prve, ci piate sono. samozrejme, ze moze.

wifina
30. jan 2013

Ak to nebude vadiť manželovi, prečo nie 😀 😀 😀

habibi78
30. jan 2013

moj muz bol pri vsetkych sonach a pri vsetkych vysetreniach...pri tych samozrejme sedel mne pri hlave, nie pri lekarovi.... 😀

popelka5000
30. jan 2013

aj mm chodil na kazdu poradnu so mnou ,akurat bol v cakarni a lekarka ho zavolala dnu az pri sone 😉

marmete
30. jan 2013

Ak na začiatku požiadaš doktora, že partner by rád videl zábery zo sona, tak určite problém nebude. Ako to už bolo spomenuté je možné, že budeš vyšetrovaná zospodu, u mňa to tak bolo, ale doktor ma prikryl plachtou a sestrička zavolala muža. Síce na prvom sone "to" až tak dobre vidieť nebolo, ale radosť obrovská, tak si to užite 😉

Tu začni písať odpoveď...

Odošli