Môže liečba zápalu močových ciest narušiť tehotentsvo?

gracie
27. aug 2010

Ahojte,prosim vas pomozte mi...Uz viac ako 7 mesiacov sa s partnerom pokusame o mimi,sme uplne v pohode,takze v psychike to urcite nebude,a tento tyzden ma ako naschval chytil neskutocny zapal mocovych ciest.Doktorovi som povedala,ze je tu moznost ze som tehotna,tak mi nepredpisal ziadne antibiotika,ale dnes mam pocit,ze uz nemozem ani chodit vkuse som na WC kde ma to strasne stipe,pali a boli...Som v praci 😅 a konecne som si nasla polohu v akej mozem sediet...Prosim vas,myslite si,ze ak by sa nam tento mesiac uz konecne podarilo pocat,moze to liecba zapalu vsetko pokazit????Prosim poradte mi.......Test som sa chystala urobit si zajtra,ale neviem,ci mam.....

deb
27. aug 2010

Pi zatial urinal a urologický čaj - vela, atb ti tehotenstvo nezrušia, ale môžu dosť značne poškodiť plod. Urob si, čo najskôr test.

ani3012
27. aug 2010

ak si tehotná,tak aj zápal ti môže ohroziť plod.Tak či tak treba ísť k lekárke,ktorá rozhodne o tom,či ti to prejde len takým čajičkovaním alebo treba nasadiť aj ATB. Ja som pri Patrikovi mala zápal MC až dva krát a pri druhom opakovanom zápale mi dali už aj ATB- Sumamed

exupery
27. aug 2010

ak si tehu,tak urologicky caj pit nemozes...ale urinal by si snad mohla,alebo ja som brala vytazok z cucoriedok,ci brusnic,aj preventivne pocas tehu,tiez som mala problemy s mocakom...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre