Môže sa lekár pomýliť na 3D/4D pri určení pohlavia v 22. týždni?

Pohlavie bábätka mi bolo povedané iba na 4D ultrazvuku a doktor povedal ze je to krásne vidieť. Ale ja mám trošku pochybnosti nakoľko toto moje tehu je úplne iné ako prvé. Pomýlil sa niekomu na 3D/4D doktor?
zuzub
11. okt 2013
pohlavie bábätka vieš na 100% až pri narodení 🙂 mne pri dcére povedali najskôr chlapec a potom neskôr dievča 😃
brumka
11. okt 2013
mne sa pri prvej dcerke v 25tt a ani pri druhej v 20tt nepommylili 🙂 pritm obe tehu boli uplne odlisne 🙂
mamaveronika
11. okt 2013
myslím, že mohol tiež poznám jeden prípad...🙂 ale teraz už su také presné tie prístroje, že to nebýva až také časté...a pokial ti povedal, že je to krasne vidieť...
bashka
11. okt 2013
mala som obe tehotenstva úplne odlišné a mám 2 baby, tiež som mala pocit, že druhé bude chlapec 😉 Pochybujem, že by sa na 3D/4D pomýlil, ešte keď tak na tých obyčajných starších UTZ...a hlavne už v tomto štádiu tehotenstva...
cerez
11. okt 2013
Podľa priebehu tehotenstva nemôžeš vedieť, že ide o opačné pohlavie. Nič nie je 100%, ale podľa mňa 4D alebo 3D krásne ukáže pohlavie dieťatka.
sammy
11. okt 2013
Prve dve tehotenstva som nevedela tipnut co cakam, no tretie som si bola ista, ze to bude chlapec -a figu - mam 3 dievcata - nebola som ani pri jednej na 3D alebo 4D, povedali mi to normalne na UZV v 20.tyzdni
hameeda
11. okt 2013
mojej švagrinej celú dobu vraveli že bude mať chlapca, nakúpili aj výbavičku pre chlapca, a nakoniec mala dievčatko, všetci krútili hlavami aj doktor, že ako to je možné, že jasne videl že bude chlapec, no a nebol......normálne zdravé dievčatko
janeita
11. okt 2013
u nas v rodine bolo takto ocakavane jedno dievcatko 🙂 potvrdené troma lekármi, aj 3D, a predsa sa narodil chlapcek 😉
slozika
11. okt 2013
mne dokonca tvrdili ze nasa ma gulky, inokedy pipik, aj na 3D , jedine mi test pohlavia (tester) ukazal ruzovu a mame babu 🙂 Gulky bola opuchnuta susurka a pipik snura
kikina84
11. okt 2013
urcite sa pomylit moze,mi sme toho prikladom..cely cas hovorila o pipíku a nakoniec bolo dievčatko 🙂
diusik
11. okt 2013
@jaja018 jedna kamoska cakala druhe dievcatko,jej Dr povedal ze caka chlapca,do porodu boli v tom ze je to chlapec,tiez hovorila ze cele tehotenstvo prebiehalo uplne inak,uplne ine priznaky,nevolnosti a tak,predsa bolo aj druhe dievca... podla mna sa to nie vzdy da na 100percent povedat...
micha1979
11. okt 2013
mne pri obidvoch tehotenstvach povedal doktor spravne pohlavie dietata, pri druhom som vedela skor pohlavie po odbere plodovej vody... ale tak hlavne nech sa narodi babatko zdrave, ci uz dievcatko alebo chlapcek. drzim palce 🙂
3kolka
11. okt 2013
susede sa mal narodiť chlapček tiež bola na tom sone a na sále sa dozvedela že má dievčatko 🙂 mne obe detičky povedali správne,ale ja som od začiatku tehotenstiev vedela čo budem mať,neviem nejaká intuícia alebo čo to bolo neviem to identifikovať 😃
awalancha3
11. okt 2013
......ja som chodila k jednemu z najlepsich odbornikov (robil mi aj poradnu, aj amniocentezu aj ma odrodil) a uz v 11 tt sa ma , ked som bola na UZV spytal, ci uz viem čo to bude... ja som vyvalila oci, ze co sa to pyta, ked som len v 11 tt..............tak som to riskla, a ze teda chcem vediet (velmi som chcela dievcatko) a on že na 100% baba ako hrom......A tak aj bolo. Takze v 22tt by to mal spolahlivo vediet urcit aj pomaly aj student 2 rocnika na medine, na takom pristroji a pri dobre otocenom plode........
..mimochodom, ked mi daval v tom 11 tt fotku malej z UZV, kde akože zretelne a jasne videl, že je to baba, tak ja som tam videla kolobezku, vianocny stromcek, zakukleneho motyla... skratka vsetko len nie čo som mala vidiet.... ale tvarila som sa, ze jasné, krásne to "vidim"
anjelik2509
11. okt 2013
možné to je, lekár je tiež človek a mýliť sa je ľudské..Ale ak je to výborný odborník, čo to už má v "oku", tak by sa zmýliť nemal..Keď som čakala prvú dcéru, povedal mi to na 100% ešte na starom ultrazvuku, kde mal monitor menší ako je 16" obrazovka počítača...A na 3D v 29tt som to už videla sama, že je to dievčatko..
Teraz keď som bola na sone v 20tt, už mi to lekár ani nemusel hovoriť, videla som dievčenský "inštrument" na vlastné oči a to ani 3D nebolo 😃 neskôr na 3D sme sa v tom len utvrdili 😃
A podotýkam ešte, prvé a druhé tehotenstvo som mala odlišné, pri prvom som ani nevedela, že som tehotná, jedla som, chutilo mi všetko, nevracala som ani raz, videla som na sebe, že mi tie črty akosi oškaredeli 😃, teraz pri druhom som vracala počas prvých 3 mesiacov, schudla som, nič mi nechutilo, ale zdalo sa mi, že som opeknela..Proste som si bola istá, že to určite bude chlap 😃 A bum, zasa baba 😃
Takže asi tak, každé tehotenstvo je iné ako je iné každé bábo...A nie ani tak dôležité, čo má medzi nožičkami, ale že bude/je zdravučké 😉
lydkab
11. okt 2013
Veru môže sa pomýliť 😃 Aj ja som mala mať sestru a mám malého brata 🙂

Začni písať odpoveď...

Odošli