Môžem absolvovať kúpeľnú liečbu so synom v tehotenstve?

pepemommy
12. apr 2016

Synovi (5r.) dala alergologicka navrh na kupelnu liecbu v Bardejovských kupeloch a vcera nam prislo zo ZP schvalenie . Kedze ma len 5 rokov, liecba bude s doprovodom. Alergologicka mi povedala, ze sa doprovod moze striedat. Len ja by som s nim najradsej isla sama, nechcem posielat babky a dedkov, manzelovi zacina sezona , preto ho do toho nechcem tahat. Neviem kedy nas zavolaju na pobyt ale ak by to malo byt teraz na jar , budem v 5 mes tehotenstva, rodit budem v septembri. Ja sa citim celkom dobre, komplikacie nemam, len obcasne migreny, cize ziadne rizikove tehotenstvo. Chcela by som sa opytat, ci niektora z Vas nevie ako to v kupeloch chodi, ci by som mohla byt jeho doprovod. Viem, ze sauny a termalne bazeny s nim absolvovat nemozem. Je v týchto pripadoch tam je nejaka asistentka , ktora by s nim v tej saune resp. v bazene bola? Dakujem za kazdu odpoved.

yasamin
12. apr 2016

Najlepšie by bolo zavolať priamo tam kde máte ísť a poinformovat sa u nich

janickacrazy
12. apr 2016

podľa mňa kľudne možeš ísť, ja som chodila so synom do kúpeľov a do termálneho bazéna chodil sám, ja som sedela na okraji bazéna a dávala naňho pozor, v termálnom bazéne sa nepláva, len sedí, lebo je tam veľmi teplá voda, samozrejme, je tam aj sestrička, ktorá má dozor, niektoré deti sú v kúpeľoch bez doprovodu, takže určite sa musia o ne sestričky postarať a hádam každý pochopí, že ako tehotná nemožeš s ním ísť do sauny

ivetka090
16. jan 2019

Aj ja teras riesim ten isty problem nemate s tym niekto skusenost?

pepemommy
autor
16. jan 2019

@ivetka090 absolovavala som to bez problemov. Sauny nemal a do bazena isiel sam a boli tam mamicky kt boli v bazene a ja som bola mimo bazena a oni dali na neho pozor.

ivetka090
16. jan 2019

@pepemommy v ktorých kupeloch ste boli ak smiem vediet?

pepemommy
autor
16. jan 2019

@ivetka090 v bardejove

ivetka090
16. jan 2019

@pepemommy mi by sme mali ist do lucivnej tak dufam ze to nebude problem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre