Môžem byť otcom?

codda
1. sep 2015

Ahojte, tretieho augusta som mal styk s jednou ženou pár minút bol nechraneny a potom som si vzal prezervatív ale k vyvrcholeniu som nedošiel... Ona predomnou mala nechraneny styk s iným mužom nejaké dva tri týždne.. Potom sa okolo dvadsiateho augusta čo je cca 17 dní od nášho spoločného sexu začala sťažovať že jej je zle a robila si srandu že je zrejme v tom... Nakoľko to to neustupovalo tak si dvadsiateho šiesteho augusta 23. Deň od styku urobila test a bol pozitívny.. Preto by som sa chcel spýtať má váš názor či je tu nejaká možnosť aby som bol otcom ja.. Či je možné cítiť príznaky tehotenstva už trinásť dní od styku a dvadsaťtri dní po styku mať potvrdený test... Za každú rozumnú odpoveď vopred ďakujem..

skoupilka1
1. sep 2015

ano, je to možné, no pokiaľ sa styk udial tak, ako to opisuješ ty, tak s najväčšou pravdepodobnosťou ty otec nie si.

sense
1. sep 2015

Pravdepodobnost je vzdy zvlast ak sa clovek nechrani...ale tak skoro tehu priznaky urcite nie su...

codda
autor
1. sep 2015

Ďakujem za odpoveď.. Áno udial sa ako to opisuje ale ako paranoik som si začal vsugerovavat či kvapôčka lásky alebo ako sa to volá nemohla náhodou prísť... Takže vravíš že po dvoch týždňoch by žiadne telesné zmeny ako nevoľnosť nemohla cítiť?

dijefcatko
1. sep 2015

tiež si myslím, že je oveľa pravdepodobnejšie, že otcom je ten druhý. Tam by už tie príznaky, cca 4 týždne od styku veru mohli byť.

kikakik18
1. sep 2015

Ťažko povedať, kedy žena cíti prvé príznaky. Každá sme iná. Niektoré tvrdia, že cítili, keď sa vajíčko uhniezdilo. My sme sa s priateľom minule zamýšlali, že kedy som asi otehotnela a ani jeden nevieme :D Čo sa týka otázky, osobne si skôr myslím, že tehotná je s mužom, s ktorým mala pohlavný styk pred tebou. V každom prípade, keď pôjde na prehliadku ku gynekológovi, stanoví termín pôrodu podľa poslednej menštruácie a potom podľa ultrazvuku (čiže ako veľký je plod). Aj tento časový údaj možno pomôže. Ak ale stále budete na pochybách, nech si dá spraviť test otcovstva. Následne ho bude musieť zaplatiť ten, kto je otcom. Teda dá sa to súdom vymáhať. Či sa ale dá spraviť test otcovstva skôr, ako sa dieťa narodí, to netuším...Prajem veľa šťastia, určite to bud epre teba poučenie a každý nezáväzný sex bude jedine s ochranou 🙂

petah82
1. sep 2015

@kikakik18
@codda test otcovstva sa robi, az ked sa dieta narodi...

rondicka
1. sep 2015

Skôr myslím,že ak bol pozit.,tak z toho predchádzajúceho styku,,to by bolo cca nejakých 5tyzdnov a to už sú slušne priznaky 😅

kikakik18
1. sep 2015

@petah82 myslela som si. skúsenosť nemám 🙂

codda
autor
1. sep 2015

Opäť mi trošku odlahlo ďakujem.. Čosi som si o tom aj študoval a zdalo sa mi to priskoro keďže to uhniezdenie by malo trvať cca päť dní a po ďalšom týždni keď tam V podstate ešte nič nieje tak by jej nemalo byť z čoho moc zle.. A dočítal som sa že prvé príznaky bývajú medzi štvrtým až šiestym týždňom to má čiastočne ukludnuje.. samozrejme po tomto zážitku už len S ochranou ako ja som si kondóm vzal ale naozaj až po nejakých piatich minútach ktoré má strašia doteraz 🙂 A test otcovstva nebude potrebný on je černoch a ja beloch Čiže to zrejme bude zjavne na pohľad

ivca88
1. sep 2015

No ja som mala naznaky na tehu teste uz 10 dni po styku ... ale tehotenske priznaky o doost neskor ... v nejakom 7 týždni...

Ale s toho ako si opisoval vás sex ... a vzhladom na to že o 17 dni robila ona test ( co uz jej musel menzes meskat pravdepotobne uz v tedy co súložila s tebou ... ) tak by si nemal byt otcom ... Pretože kvapocka lasky oplodnuje iba v pripafe ze uz v trubici semeno bolo ( keby mate opakovany sex zasebou ) ... ale inak su kvapocky lasky akýsi nastroj na precistenie mocovej ruri = lebo moc ma inu PH ako ejakulat... a preto aby bolo co najviac spermii zivptaschopných ...sa takto trubica čisti ... cize kvapocky neobsahuju semeno
Ale príroda je sranda vec ... možne je cokolvek ...
Cize nebud trulo ... nevykrikuj ze dieta neni moje ...
dajte si spravit po porode DNA testy a bude to cierne na bielom ...

charlie1980
1. sep 2015

Ano, je to mozne. Priznaky som mala velmi skoro (pocit chripky, zvysenej teploty, neustaly smad, velmi slaba nevolnost, ktora sa uz nikdy nezopakovala) uz dva tyzdne po. A pozitivny Test Este pred ocakavanym menzesom, Co ma uz len utvrdilo. Neviem, ci som jednou z mala, u mna to takto prebiehalo. V 6.tt som uz mala prvu prehliadku.
@codda

codda
autor
1. sep 2015

Uf toto je pre mňa celkom nová informácia doteraz som si myslel že je veľké percento S tou kvapkou lásky na oplodnenie.. A nie predtým sme sex nemali a odvtedy tiež nie a popravde som šťastný že sme to utli V správnom okamihu a povedali si že to nieje dobrý nápad.. Tak to kričať nebudem len môj osobný názor je už teraz ustaleny na cca 98 percent že otcom byť nemôžem keď vravíš že ťa kvapôčka je bez predchádzajúceho styku viac menej neškodná

codda
autor
1. sep 2015

A môžem sa spýtať či to bolo náhodné nechranene oplodnenie alebo plánované? Lebo bez môjho spermatu by to malo byť celkom ok... Teda naozaj ak niečo nebolo V tej kvapke..
@charlie1980

charlie1980
1. sep 2015

@codda U nas samozrejme planovane. Podla toho ako to opisujes, tak asi nie...Lenze, niekedy zena a muz (manzelia) ani za ten svet nevedia, ako sa to prihodilo. Cakaj, Co bude dalej, ako sa zachova ona, ak by bola aj ona na pochybach, uz len DNA Test vas utvrdi.

ivca88
1. sep 2015

@codda a inak... to ze testy dna nebudu potrebne lebo on je černoch ..tak to neni az taká pravda 😀
sestra je beloška ...a vydala sa za mexicana ( mulata) a malická sa narodila biela ako snehulienka 😀 apokožka jej zacala tmavnut o čosi neskor 🙂
takže pokial to bol skor mulat nez černoch ..tak moze sa narodit aj biele dieta ..ktore bude časom menit pigment

A inaaak ... doktor jej nepovedal v ktorom tyzdni je ? ---> orientuj sa ale velkostou plodu na sone... (Lebo podla menzesu to je velmi nepresne... nakolko ja sama som nemavala ovulaciu na 14 den cyklu ale az na 29 den cyklu - potvrdenu doktorom)
Ak by bola velkostou na sone dajme tomu 8 tt ..tak otehotnela minus 14 dni dozadu.... cize pred 6 týždnami ...

codda
autor
1. sep 2015

Tak ona je tiež zmierena S tým že to má S tým druhým chlapom.. Aj to už spoločne riešia to len ja mam obavy nech to nieje moje..Veď práve tej prírody sa bojím tá je schopná všetkého.

sense
1. sep 2015

@codda farba pleti nemusi byt hned dokazom kho kkho dieta je....

codda
autor
1. sep 2015

@ivca88 tak on je z Kamerunu a tmavý je riadne takže nech má ona akú kolvek silnú genetiku tak to zrejme bude znatelne už po pôrode 🙂 mňa len najviac plasilo to že to tak skoro mohlo prísť tá doba mi prišla extrémne krátka predsalen trinásť dní a začína jej byť zle a test pozitívny cca po dvadsiatich...

codda
autor
1. sep 2015

A ešte otazocka mamičky platí teda vo väčšine prípadov že v prvých dvoch týždňoch sú príznaky zriedkavostou áno?

ivca88
1. sep 2015

@codda toto su moje testy .... 😀 od 8 dna po oplodneni :😀 cize ide to..
Ale ozajstnu palicku...taku rovnako silnu som mala az na 18ty den po oplodneni

charlie1980
1. sep 2015

Predpokladam, ze ak ma tento chlapec blond vlasy, bielu plet a modre oci, tak ak by malo to devca porodit dieta od cernocha, tak to bude aspon minimalne viditelne, ze by to malo/nemalo byt od neho 😀 Neviem si to inak predstavit, aby bolo dieta od cernocha slovanskym typom 😀

codda
autor
1. sep 2015

@ivca88 uf toto si ma nepotešila veru 😒 a oplodnenie je odo dňa styku či až po uhniezdeni vajíčka?

ivca88
1. sep 2015

@codda oplodnenie som pocitala od dna ..kedy doslo k stretu vajicka a spermie ..... lebo styk mohol byt aj par dni predtym....
I ked HCG co zachytava test sa zacne tvorit az po zahniezdeni vajicka ( cize na 5-9 den po oplodneni ) ..
Oplodnenie pisem aj preto ...lebo spermie muza su schopne prezit v tele zeny 2-5 dni... cize automaticky sa tym doba predlzuje ...

Ale fakt ak mi napises v kolkom tyzdni je podla sona ... tak cca s prestnostou tyzdna ti poviem kedy otehotnela,...
Len to musi byt velkost plodu zo sona

codda
autor
1. sep 2015

@ivca88 to bude trošku problém lebo ona je veľmi nezodpovedná žena.. Ako ja som sem len prišiel na brigádu a čosi sa stalo.. Sme V zahraničí a ju prepustili čiže teraz nemá ani zdravotnú kým si nenájde prácu.. Čiže zisťujem ako sa len v rámci mojich možnosti dá... Každopádne ďakujem ..

codda
autor
1. sep 2015

@codda od dna stretu spermie a vajíčka? To ti určil lekár?

ivca88
1. sep 2015

@codda kazdopadne .... do cca 13 tyzdna sa vsetky deti bez ohladu na to ci su rodicia cernosi....belosi...ci su vysoky ci nizsky ....vsetky sa vyvyjaju takmer rovnako...
Preto sa da na screeningu vyvojovych vad ( take sono v 1.trimestri ..ktore sa robi medzi 11+0 az samizda 13+5 ) presne urcit vek dietata ..
Tym padom.... ak sa to pocita s matematickeho hladiska.. tak zena bez ohladu na to aky dlhy mava cyklus..tak zvaca doba od ovulacie po menzes je 14 dni.... dlhsia byva jedine v pripade tehotenstva ... ( alebo ked nenastane ovulacia- ale to by nebola tehotna 😀 cize tuto dilemu riesit nemusime...ovulacia urcite bola )

Takze ak na sone povie ze je 13+ 0 ( co sa pocita ako 14.tyzden = lebo 13 tyzdnov ukoncenych a 0 dni so 14.tyzdna ) ....
Tak ked odpocitas 14 dni.... tak by v tomto pripade je tehotna realne 11+0 ... realne preto...lebo do poctov sona sa zahrna aj cas ktory bol pred ovulaciou a tym padom realne ten cas este tehotna nebola ...

Tym padom k oplodneniu doslo pred 11 tyznami aj 0 dnami .... tolerancia +- tyzden

charlie1980
1. sep 2015

Treba ju cim skor donutit k lekarovi, ten plod zmieria. V tomto stadiu sa plod rychle vyvija (rastie) a podla toho zisti aj lekar, kedy bolo cca.oplodnenie. 2-3 tyzdne rozdiel (cas medzi Pohl. stykom roznych muzov) je jasne viditelny na sone. Ale cim skor tam musi ist.

ivca88
1. sep 2015

@codda no staci vediet den ovulacie ... lebo vajicko moze spermia oplodnit iba 12 hodin ....
Tym padom sttk moze byt aj 3 dni predtym....a par smermii prezije a pocka vo vajickovode na vajicko...ktore sa snazia oplodnit

codda
autor
1. sep 2015

Ok ďakujem vám všetkým krásne 🙂 snáď to pre mňa dopadne dobre 🙂 prajeme príjemný deň a ešte raz ďakujem 🙂

puklica13
1. sep 2015

@codda nic v zlom ale ak si mal s nou styk bez kondomu tiez nepatris k tym najzodpovednejsim... kazdopadne 100% istotu ti da len test dna

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre