Môžem byť otcom?

codda
1. sep 2015

Ahojte, tretieho augusta som mal styk s jednou ženou pár minút bol nechraneny a potom som si vzal prezervatív ale k vyvrcholeniu som nedošiel... Ona predomnou mala nechraneny styk s iným mužom nejaké dva tri týždne.. Potom sa okolo dvadsiateho augusta čo je cca 17 dní od nášho spoločného sexu začala sťažovať že jej je zle a robila si srandu že je zrejme v tom... Nakoľko to to neustupovalo tak si dvadsiateho šiesteho augusta 23. Deň od styku urobila test a bol pozitívny.. Preto by som sa chcel spýtať má váš názor či je tu nejaká možnosť aby som bol otcom ja.. Či je možné cítiť príznaky tehotenstva už trinásť dní od styku a dvadsaťtri dní po styku mať potvrdený test... Za každú rozumnú odpoveď vopred ďakujem..

codda
autor
1. sep 2015

@puklica13 nebudem sa obhajovať a svoj podiel viny priznávam ale ozaj to bola chvíľa a potom som zachoval rozvahu a šiel som pon aj keď ona ma od toho ohovárala keby som to neurobil tak by som mal niekoľko násobne väčšie obavy ale bez mojich spermií nemôže byť moje dieťa teda dúfam...

puklica13
1. sep 2015

@codda nemusis sa vobec obhajovat je to tvoj zivot tvohe ciny tvoja zodpovednost...kazdopadne by som ti odporucala test na pohlavne prenosne choroby a menej sexu bez kondomu 😉 s neznamymi...

codda
autor
1. sep 2015

@puklica13 samozrejme ja Niesom práve jedným z tých čo berú náhodný sex ako šport len sme boli opití a to zobralo podstatnú úlohu.. A dúfam že kvôli jednému omylu nebudem trpieť celý život..

steinarka
1. sep 2015

@codda nuž, kamaratovi oznamila jeho 18 rocna kamaratka, ze je v tom s nim, tesne po tom, co sa rozisla so svojim priatelom.. samozrejme, on neveril lebo popisoval nejaky podobny zazitok ako ty.. vlieklo sa to po sudoch, museli podstupit testy DNA a po troch rokoch sa dozvedel, ze syn je skutocne jeho.. musel platit spätne alimenty a polovicu z vybavičky pre toho maleho.... 🙂

codda
autor
1. sep 2015

@steinarka no pekne.. Tak v tomto prípade som ja jediný kto má obavy.. ostatní dvaja zúčastnení sú V podstate uisteni že je to ich.. Len ja ťažko spavam 🙂 ako som vravel som strašne paranoidny a jedine z čoho mám strach je tá kvapka ale keďže som ani predtým neejakuloval tak by to malo byť V pohode

ukulela
1. sep 2015

@codda zeny su rozne, ja som nemalaziadne priznaky. ale k tvojim otazkam - ak je styk cez plodne dni,tak cca do dvoch tyzdnov by mal prist menzes. niektore zeny maju pozitivny test uz pred vynechanim menzesu,niektore uz v den vynechania menzesu - teda ozaj uz 14 dni po styku. niektore citia aj uhniezdenie (mierna bolest, spinenie) - to len na vysvetlenie pre buducnost, aby si si nemyslel, tehotenstvo saozaj da zistitvniektorych pripadochaj uz 2 tyzdne postyku.
aleak tje tak,akohovoris,takty zrejmeotcom na 99,9 %nie si. menzes zrejme zenemeskal v casevasej suloze a neuvedomila si to.
ale neda mi povedat ti - nechraneny sex s promiskuitnou nechraniacou sa zenou - ja by som sa bala viac nejakej pohlavnejchoroby akootcovstva :(

codda
autor
1. sep 2015

@ukulela z toho mám obavy tiež... Ale toto je môj prioritny problém.. Pretože takúto ženu by som domov ani nemohol priviesť... Nechcem sa nad nikoho povysovat to V žiadnom prípade ale za mesiac čo som tu som ňou začal neskutočne opovrhovat... V podstate jediný plus čo jej môžem dať je že odkedy jej vyšiel test aspoň prestala piť... Čo dovtedy bolo na dennom poriadku.. Som radšej ani nechodil do kuchyne lebo vždy keď som tam prišiel tak na ňu bol zalostny pohľad...

sestricka52
1. sep 2015

Podla mna je otcom niekto iny.

codda
autor
1. sep 2015

@sestricka52 dúfam že máš pravdu 🙂 A čítam si o tých kvapkách články a vravím si že som za vodou 🙂

steinarka
1. sep 2015

@codda ani kamarat sa do nej neurobil, to vsetko vzniklo z tych "kvapociek lasky" 😀 🙂

codda
autor
1. sep 2015

@steinarka hh len ja som bol pred tým tri dni čistý ani žiadna masturbácia ani sex 🙂 čiže V trubici nemali byť aké spermie a sex nebol prerusovany...

codda
autor
1. sep 2015

@steinarka a naviac ten druhý sa do nej urobil 🙂

steinarka
1. sep 2015

@codda 🙂 tak drzim palce teda.. ber to ako varovny prst, ze nabuduce si mas davat pozor nielen na ocásek, ale aj na to, s kym lezies do postele 😉 vela stastia

codda
autor
1. sep 2015

@steinarka ďakujem 🙂 A áno beriem 🙂 si musím nájsť poriadnu ženskú s ktorou by mi takáto situácia neprekážala 🙂

katarinamarkova
1. sep 2015

@codda keby tu nebol iny potencionalny otecko tak si na 100% oteckom ty 🙂
zena uz kludne po par dnoch od oplodnenia moze citit riadne priznaky a po tyzdni dvoch nie je problem to zbadat aj na teste....
ALE - je len otazne, ci je tehotna s tebou tyzden dva alebo je tehotna uz nejaky ten mesiac s tym druhym dotycnym 🙂

katarinamarkova
1. sep 2015

@codda tehotenske priznaky su strasne individalna vec.....
pri prvom mi bolo zle az niekedy po mesiaci
pri druhom doslova do tyzdna po styku
pri tretom rovnako
viac sa spoliehaj na zapisy o velkosti babatka v tehotenskej knizke 🙂 a uplne najviac na testy otcovstva 🙂

codda
autor
1. sep 2015

@katarinamarkova hh ja som už bol kľudný a má tú plasis 😀 mal som strach z jednej veci a tá sa ukázala po všetkých stránkach V môj prospech ako neotca 😀 čiže dnes už budem V pohode potom sa vyspim a ráno si isto vsugerujem čosi nové 😀

lola911
1. sep 2015

@codda ja si myslim ze spekulovanie ti nepomoze, jednoducho si pockaj az sa dieta narodi a daj si urobit DNA testy, najlepsie by bolo aby si to dali urobit vsetci co s tou babou spali nech vie kto je ten stastny 😉 a medzi tym aby si sa nenudil si dal urobit STD testy 😉

sestricka52
1. sep 2015

@codda tie kvapky...neviem neviem...volaka hlupost. Nic ta neboli, nesvrbi?

katarinamarkova
1. sep 2015

@codda sorry, ale to ze si sa do nej nespravil, ako sam pises vobec nie je dovod mysliet si ze nie si otcom - pri kazdom jednom pohlavnom styku moze zena otehotniet....samozrejme je vacsia sanca ak je to naplno....ale sanca je aj ked sa v podstate nic neudeje....a je ale uuuuplne jedno ci si predtym nieco so sebou robil alebo nie.
to ze zena citi priznaky moc skoro tiez o vobec nicom nevypoveda.

mas to jednoducho 50/50

prajem aby bol vysledok taky ako ta potesi najviac 🙂
ale testy otcovstva si spravit daj 🙂

codda
autor
1. sep 2015

@lola911 ďakujem ale nie 🙂 ono ako vravím je všetko len v mojej hlave ja si vravím že možno to môže byť moje oni to berú ako ich dieťa a keďže U väčšiny prípadov bývajú tie nevoľnosti až po cca 4-6 týždňoch a naviac zo mňa sa do nej nič nedostalo a ten kondóm som nemal ozaj len chvíľku tak som kľudný konečne po dvoch či troch týždňoch sa cítim kľudný

codda
autor
1. sep 2015

@sestricka52 našťastie zatiaľ nie ale O mesiac keď sa domov vrátim tak určite navstivim lekára 🙂

sestricka52
1. sep 2015

@codda to v klude behni na urologiu na preventivku. Preto sa pytam, lebo kamarata boleli oblicky, svrbel ho vtak a myslel si,ze ma chyteny mechur. No lenze mal nieco chytene od dakej dievciny co s nou spal a ona mu to zatajila.

codda
autor
1. sep 2015

@katarinamarkova tak ja to riešim len z logického hľadiska.. Bez kondómu som S ňou bol cca päť minutiek ak teda vôbec povedal by som že to mohlo byť kľudne aj O polovicu kratšie potom som si preň šiel a to tiež nebola dlhá doba kým sme sa na to vykaslali.. A keďže ako som už písal som tri dni predtým ani nemasturboval ani nesexoval a keď pijem tak stále cikam som mal trubice isto bez spermií 🙂 A nehovorím ešte O tom že podľa štatistík je práve V tej dobe kedy tie príznaky prebiehajú a to od tej doby čo bola S tým druhým... A testy otcovstva nebudú potrebné buď bude Mulat alebo beloch... A ďakujem 😉

codda
autor
1. sep 2015

@sestricka52 fuha... No pôjdem určite ďakujem za upozornenie ale ešte mesiac budem V zahraničí akonáhle sa vrátim tak moje prvé kroky povedú K lekárovi..

puklica13
1. sep 2015

@codda cize ak bude beloch je tvoje? obavam sa ze vies prilis malo o genetike na to aby si mohol mat istotu 😀

katarinamarkova
1. sep 2015

@codda ked to uz tak moc riesis z logickeho hladiska....
tak si logicky uvedom, ze zena moze otehotniet pri kazdom jednom nechranenom pohlavnom styku
a neviem kto ti tak nelogicky vysvetlil, ze ked si predtym nemasturboval a vela pijes a vela cikas 🙂 tak ze si neplodny 🙂
a logicky skus pochopit ze zena skutocne tak ako ano vacsinou ( 80% ? ) ma priznaky po niekolkych tyzdnom.....tak stale je tu kooooopec zien, co ma priznaky hned po par dnoch.
k farbe pleti 🙂 - aj genetika je logicka 🙂 a stava sa z casu na cas, ze dvom cernochom sa narodi bolndacik, lebo prababka bola norka 🙂 alebo sa dvom belochom narodi cernosko, lebo pra pra pra pra babka bola africanka.

ked ides na to logicky - ano je vacsia pravdepodobnost ze otcom mozno nebudes......ale to tvoje otcovstvo vobec nevylucuje 🙂

katarinamarkova
1. sep 2015

@puklica13 🙂 prave mu tu genetiku vysvetlujem 🙂

codda
autor
1. sep 2015

@puklica13 tak samozrejme je možné že farba pleti môže byť rôzna ale nakoľko my obaja sme bieli a on je ozaj riadne čierny černoch tak by muselo ísť O geneticky skvost aby sa jeho otcovstvo neprejavilo aj pigmentaciou pokožky..

codda
autor
1. sep 2015

@katarinamarkova hh nie to si ma asi zle pochopila nevravím nič O neplodnosti.. Len moje obavy boli V tom že tá "kvapôčka tuhy " môže prenášať spermie Ale ako som sa dočítal tak ona je vylucovana z inej žľazy ako ejakulat čiže spermie prenáša v tom prípade ak sa nejaké zbytkove vyskytujú v močovej trubici penisu... Ako celé moje obavy sú len Z toho krátkeho okamihu predtým než som si bol prr kondóm.. Lebo ako som vravel ja som K vyvrcholeniu nedospel a jediná možnosť ako som ju mohol oplodniť ja by bola tou kvapkou O ktorej neviem tiež či som ju vyprodukoval ale nakoľko som mladý zdravý chalan tak ako aj U ostatných zrejme áno...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre