Môžem ísť na Lomnický Štít v 33. týždni tehotenstva?

matkatomi
30. júl 2015

Sme v Tatrach,myslite ze by som mohla ísť lanovkou na Lomnicky?Tehotenstvo je bezproblémové!Boli ste uz tak?

prego81
30. júl 2015

Nesla som lanovkou v 33 tt ale keby som vtedy bola v Tatrach tak by som vobec nevahala a isla do toho 😉

ivca88
30. júl 2015

Je to velke výžškove prevýšenie .... ja by som sla max na skalnate pleso 😉

lucka1987
30. júl 2015

bola som na solisku a na velkej raci.. cca v 8 mesiaci ... ale lomnicak sa mi zda cekom slusne prevysenie, mne uz z velkej race bilo srdce a mala som divne pocity v zaludku, pricom som na lanovky zvyknuta

akinorev30
30. júl 2015

Ja som dva dni dozadu dala Chopok-36 tt.

sivula
30. júl 2015

zalezi na tebe ako sa citis,ja som bola koniec 5. mesiaca na miniture na Zamkovskeho chate a aj na Skalnatom lanovkou.Ale hore som nesla,uz som tam bola a tie prachy za to dam,az deti budu vacsie,nech maju zazitok aj oni.Ked si si nie ista,opytaj sa svojho lekara.

bonaqa2013
30. júl 2015

načo riskuješ - ja by som to nerobila. Potrebuješ problémy?

bubelko
30. júl 2015

ja som bola v prvom tehotenstve ca. 28tt (alebo tak nejak, mala som uz riadne brusisko) na parpaner rothorn (svajciarsko, 2865mnm). isli sme lanovkou a bolo to v pohode, nic som necitila. dole sme isli peso. este bol sneh.
ak si nie si ista, ci je to v poriadku, tak si zavolaj svojmu lekarovi/lekarke a opytaj sa 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre