Môžem liek na imunitu Broncho Vaxom v tehotenstve?

isiss
24. mar 2014

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať.. Cez zimu som mala často infekcie horných dýchacích ciest. Doktorka mi predpísala Broncho Vaxom .. celú kúru na 3 mesiace. Beriem ho zatiaľ len týždeň, ale chcem teraz otehotnieť, bojím sa však či tento liek nemôže ohroziť plod a tehotenstvo. Vopred ďakujem za Vaše skúsenosti a názory.

jul11
24. mar 2014

@isiss ahoj, odporucam kontaktovat lekara. ja som dostala predpisane uz neviem presne ci bronxo vaxom a som otehotela a som volala doktorke a povedala,ze nebrat.ani som nezacala,lebo som mala zacat o 2 tyzdne brat a o tyzden so mprisla na to,ze som tehotna

ivett1
24. mar 2014

@isiss presne ako píše jul11-konzultovať s lekárkou, ktorá ti kúru predpísala....alebo... odložiť plány na tehotenstvo, až keď budeš zdravotne fit ...t.j. po kúre , ktorá by ti vlastne mala podporiť oslabenú imunitu ...nezdá sa mi, žeby sa broncho vaxom predpisoval len tak, pre nič za nič ...😉 ... náš syn má oslabenú imunitu a tiež mal túto kúru predpísanú od imuno- alergologičky...

isiss
autor
24. mar 2014

@jul11
@ivett1 Ďakujem baby, chcem sa opýtať lekárky.. chcem však vedieť viac názorov, tak zisťujem čo sa dá.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre