Môžem mať pohlavný styk v 5. týždni?

simooona
21. mar 2018

Chcem sa opýtať, som asi v 5.-6.tom týždni, dr. mi povedala, že po sviatkoch mám prísť ešte na kontrolný ultrazvuk, moja otázka znie môžme mať s mm pohl. styk? Mám z toho trochu obavy preto sa pýtam. Vďaka

evittam
21. mar 2018

@simooona Si len tehotna. Ano mozes jest, robiť, dýchať a ostatné veci ako doteraz.

lenkakravcova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
pininka
21. mar 2018

Samozrejme ze mozes, pokial po tebe neskace, alebo nemate nejake divne praktiky,tak v poho. My sme mali ozaj az do konca sex.

simooona
autor
4. apr 2018

@lenkakravcova
@pininka môžem ešte otázku?teraz som v 7 týždni, mali sme pohl. styk a po ňom som sa utrela a mala som na toaletnom trochu krvy, je to normálne alebo?

katrin21
4. apr 2018

@simooona ano moze byt...ale radsej sa setri..ja som spinila pri oboch tehu a teda pri prvom som viacej tak som brala aj Duphaston a ascorutin..behni ku gyndosovi nech ti predpise..a jedz kys.listovu

simooona
autor
4. apr 2018

@katrin21 kyselinu listovú jem samozrejme a včera som bola u dr a teraz ma objednala do poradne 9.5.....preto sa pýtam tu skúsených či je to možné

simooona
autor
4. apr 2018

@katrin21 a šetriť sa šetrím, fakt to robíme raz za čas lebo fakt mam strach aspoň do toho ukončeného 3 mes., síce je to už druhé tehu ale som z toho dajaka vystrašená viac jak pri prvom

janka_alusicova
4. apr 2018

@simooona aj ja som tak v prvom tehu mala na toaletnom krv, hneď som utekala na pohotovosť, ale našli mi aj hematom. Ale všetko dobré bolo. Pri druhom tehu som zase po sexe mala krv na toaletnom, už som to neriešila. Všetko je v poho. V takomto skorom týždni je to bežné a pokiaľ nekrvacas alebo nespinis bezdovodne, je to v poho. Aj po vyšetrení ultrazvukom sa to môže stat

simooona
autor
4. apr 2018

@janka_alusicova nooo presne včera ma vyšetrovanie ultrazvukom a potom doma som sa utrela a tiež som mala ale to taká zhnednuta bola krv, ale teraz to bola taka ina farba ako včera preto sa aj pýtam, ale inak nekrvacam

janka_alusicova
4. apr 2018

@simooona pokiaľ vyslovene ze nespinis, ale len pár krát keď sa utries po cikani, tak to nemusíš riešiť. Ale ak sa máš stresovať alebo byt nepokojna, nepočúvaj ani jednu z nás a kľudne bez na pohotovosť. Par dni si tam polezis len pre istotu. Ide len o to, aby si bola prvé týždne v co najväčšej pohode a kľude, aby sa bábätko udržalo.

simooona
autor
4. apr 2018

@janka_alusicova jasne ďakujem pekne, zatiaľ to nebudem riešiť uvidim ako bude ďalej a podla toho uvidím..... Ale si ma ukludnila, takže ďakujem 🙂 🙂

mnamko
4. apr 2018

Mi sme koli tomuto spineni po sexe uz mali sex zakazany hrozil potrat brala som duphalac a ascorutin asi mesiac

janka_alusicova
4. apr 2018

@simooona nie je za co, ale do budúcna radšej sa pýtaj svojej Dr a nie mamičiek na MK, názory sa tu zvyknú dosť rozchadzat.. Vo všetkom.. Polka ta ukludni, polka vystresuje. Držím palce, nech sa drobček pevne drží a všetko dobré dopadne až do pôrodu 😊

pininka
5. apr 2018

@simooona telo je teraz viac prekrvene, takze sa to moze stat, niektorym sa to stane aj pri vysetrovani odspodu.

katrin21
5. apr 2018

@mnamko nie duphalac :D ten je na travenie... Duphaston 🙂

mnamko
5. apr 2018

Jezis to co som napisala jasne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre