Môžem mať umelé mihalnice v tehotenstve?

zuzana2711
22. júl 2012

Ahojte, chcela by som sa opytat ci ma niekto skusenosti s lepenim umelych mihalnic v tehotenstve, idem na svadbu v auguste a chcela by som si dat nalepit,len neviem ci to neskodi babatku. 🙂

deana11
22. júl 2012

Nijako to neskodi. Vyskúšaj 3D lashes.

zuzana2711
autor
22. júl 2012

to si viem aj sama nalepit?

katren
22. júl 2012

@zuzana2711 preco sa nespytas nejakej kozmeticky????ta ti bude vediet najlepsie poradit 😉

kokorunecka
22. júl 2012

@zuzana2711 Ako môžu mihalnice uškodiť dieťaťu?? 😕

zuzana2711
autor
22. júl 2012

@katren kozmeticky v rs velmi poradit nevedia :D

zuzana2711
autor
22. júl 2012

@kokorunecka lepidlo ti tiez ide do tela ked ti nanasaju mihalnice, preto sa pytam...

kokorunecka
22. júl 2012

@zuzana2711 Veď si tam nebudeš dávať liter lepidla, preboha !!! 😅

zuzana2711
autor
22. júl 2012

spytala som sa normalne, tak neviem aky mas problem odpovedat normalne, nie, neskodi to neboj sa...

katren
22. júl 2012

@zuzana2711 ja idem zajtra na depilaciu, spytam sa mojej.....ale podla mna nie, ved litre si tam toho nedavas.....a teda ja by som to nechala skor na odbornika, nie doma 😉

zuzana2711
autor
22. júl 2012

dakujem, si zlata ,ak nezabudnes opytaj sa 🙂 ved ja viem, len kazdy dookola mi tlcie do hlavy aby som si nefarbila vlasy, nedavala robit nechty a pod.. pritom nechty umele som nemala asi 2 roky :D a na vlasy pouzivam sampon bez amoniaku..

hajanka
22. júl 2012

@zuzana2711 ja si tiez myslim, ze to nemoze nijako uskodit, ak si v tom uz zbehla a mas skusenosti s lepenim, tak si spravis aj sama, ale ak nie, tak by som to prenechala radsej na odbornika, hoc aj mimo tvojho mesta.

katren
22. júl 2012

@zuzana2711 ja mam zajtra den pre mna.....idem aj kadernicke aj kozmeticke....sama by som sa do farbenia vlasov, ci lepenia mihalnic nepustala, ale odbornikovi sa zverim 😉

bonaqua111
22. júl 2012

mne to pride tiez prehnane, ked mas strach z lepenia mihalnic. Ta ostrazitost je niekedy smiesna, jedna moja znama si dokonca neholila nohy. Neviem cim to zdovodnila, ale vraj citala, ze to skodi.
Oxytocin pri porode, epidural a podobne koktaily chemickych latok uz potom neskodia???

tinti85
22. júl 2012

Ja už iba čakám.Kedy niektorá nenapíše,či neškodí deodorat alebo zubná pasta 😀 😀 😀

katasa
22. júl 2012

pane bože!!!

kvetinka211
22. júl 2012

@zuzana2711 ak si ich este nemala, tak by som sa obavala pripadnej alergickej reakcie. Aj ak si ich mala, telo moze reagovat inak v tehotenstve, ale to je len mala sanca. Neviem ako presne sa dava lepidlo, snad sa ho ale zas tak vela do tela nedostane. Btw. ja by som asi umele riasy nezniesla, ale to je uz o inom.
Farbenie vlasov je dost velka chemicka zataz, samozrejme ze je to len jeden z faktorov ktore vplyvaju, neznamena to ze kto si nafarbi vlasy tak bude mat problem. Vela zien co nic neriesi a vacsina z nich porodi zdrave dieta a hotovo. No a niektore to mame tazsie ked sa nad vela vecami viac zamyslame.
@tinti85 antiperspiranty som mala dost velke pochybnosti pri kojeni, predsalen sa aplikuju dost blizko mliecnych zliaz. Prvy rok som ich pouzivala dost pomenej nez zvycajne, teraz uz trochu castejsie.

sussie259
23. júl 2012

ja som si dala umele mihalnice tiez na svadbu a chodila som pocas tehotenstva aj na farbu a melir 🙂
a ani umele nechty by nemali uskodit 🙂
a niekde som citala, ze ani pocas kojenia by si nemala navstevovat kadernicku a farbit si vlasy, a pre mna to je jediny relax, na kt. sa kazdych 6t. tesim 🙂 a to by sme, ked sme tehotne a kojime mali zostat uplne natur? 🙂 jaaaj!!!!

natanell
3. aug 2012

@zuzana2711 Kludne si daj,aj ja idem na 3Dmihalnice tento vikend 🙂 rob všetko na čo máš chuť a čo robiť chceš.....keby nebol internet tak nič nečitame ako naše maminy,,, a sme tu!!! 🙂 ja jem všetko rad radom,skrášlujem sa cele tehotko,farbím si vlasy a chodím kde ma napadne,,Tehotenstvo nieje choroba. 🙂 A tie čo ti na otázku odpovedaju otázkou to nech teba ani netrápi 🙂

lussy23
3. aug 2012

ako môže lepenie mihalníc ubližiť bábu, ktoré je v brušku? Veď to ide na tvár, je do pusy...
Inak k čomu je také niečo potrebné?

savanah111
6. aug 2012

Az sa mi rozum zastauje nad niektorymi stupidnymi otazkami a temami 😠 nemam slov... 😀

veronica30
9. aug 2012

ahojte baby!🙂kludne si mihalnice mozete dat nalepit aj moje kamosky ich mali v teho.a porodili zdrave deti.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre