Môžem piť Kofolu bez cukru a Colu light v tehotenstve?

simonka2012
2. okt 2012

Môžem piť Kofolu bez cukru, Colu light v tehotenstve v pohode ?

barca000
21. aug 2014

@meluela dakujem ti krasne...velmi si ma ukludnila. aby ste ma nechapali zle, zase nie som taka blba, len som si to vobec neuvedomila. 😉

tilly
21. aug 2014

@barca000 radsej si daj tu s cukrom 😉

horana
21. aug 2014

Jasne jednorazovo neurobi nic, hlavne sledovat etikety vyrobkov, umele sladidla sa rozmahaju raketovym tempom 😖 , tieto vyrobky treba ignorovat, nakolko zachvilu uz nebude nic s "obycajnym" cukrom, nakolko tie sladidla su vzdy lacnejsie tak ich vsade pchaju parchanti! A ked im to ludia zeru/piju, nemaju dovod prestat.

monciky
21. aug 2014

@barca000
ak chces pit tieto napoje, tak nepi light...., ja pijem colu aj kofolu, v restikach hroznovku alebo vineu..., nepijem to na litre, ale trosku si spestrim niekedy, ked mam chut a cola mi velmi dobre robi po jedle🙂

leporeloo
21. aug 2014

@barca000 to snad nemyslis vazne z jednej vinei sa skutocne nestriela ked si uvedomis co dychame pijeme a jeme cim sme obklopeni kazdy den tak by som sa vinei nebala...

barca000
21. aug 2014

@leporeloo 😀 😀 😀 😀 vsak som si to aj myslela, len som si to potrebovala utvrdit 😀

alcinkap
23. aug 2014

kolegyni odporučil piť coca-colu (samozrejme v malých dávkach), keď ju páli žáha ....(a to má s tým teraz v tehotenstve dosť problémy).

liz_lemon
23. aug 2014

@barca000 vinea lajt, je v pohode, neobsahuje aspartam, ja ju tiez sem tam pijem, a zlozenie som pozerala hned v obchode

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre