Nechránený styk po vysadení HAK

mikusa1999
3. jún 2019

Ahojte 🙂 skoro dva roky som užívala HAK Belara kvôli upraveniu menštruácie. Rozhodla som sa ju vysadiť lebo začínala mať na mňa zlé účinky. Túto nedeľu ráno sme sa s priateľom milovali bez ochrany, ale nepustil to do mňa. Po tomto styku som začala mať hrozne silný hustý a lepkavý výtok a mala som taký divný pocit, že sa so mnou čosik deje. A teda by som sa vás chcela spýtať, keďže tehotná som ešte nebola 🙂 že či je to z toho dôvodu, že som vysadila HAK alebo by to mohlo byť aj bábo 🙂 viem že sa možno skoro pýtam na takéto veci, ale ja som ten typ človeka, ktorý je hrozne nedočkavý :D čítala som na nete, že po vysadení organizmus pracuje rýchlejšie a preto je aj väčšia šanca otehotnieť, ale tiež aj že po vysadení nemusí hneď prísť mrcha. Čo si o tom myslíte? Mali ste aj vy niečo podobné? Ďakujem 🙂

beky1813
3. jún 2019

Toto bavo nemozr byt, nie za 1 den

macko1007
3. jún 2019

@mikusa1999 ahoj no ja osobne belaru som brala tiez 2 roky a rok a pol som sa davala dokopy po jej vysadeni ...

mikusa1999
autor
3. jún 2019

@macko1007 fuha .. asi to aj mňa bude čakať a unormálilo sa ti to potom samo alebo si musela aj niečo brať? neviem čo od vysadenia teraz očakávať

macko1007
4. jún 2019

@mikusa1999 bola som z toho na nervy cely rok a pol som mala rozhadzane hormony a bola som nestastna..no usmialo sa na mna stastia a som v druhom mesiaci tehotenstva 🍀❤️..talze neboj chce to len cas..brala som inofolic a nosifol forte ak chces nosifol mam aj na predaj ostalo mi 31sackov..

veronikaszabova
4. jún 2019

@mikusa1999 no to babo 100% nebude.
Mala si uz ovulaciu?

macko1007
4. jún 2019

@mikusa1999 este som chcela,kedze som mala rozhadzane hormony tak moje telo fungovalo aj nadalej bez ovulacie..dr chcela od priatela spermiogram a chcela do mna pchat clostyl. lebo sa mi potvrdili anovulacne cykly..vtedy som bola fakt na dne a myslela som ze sa to nikdy neda do kopy...tal hlavu horee🙂

mikusa1999
autor
4. jún 2019

@veronikaszabova keď som brala tabletky mala so vždy okolo toho 14 niekedy 15 dňa cyklu. Mne vychádzala teraz na 2.6. a deň predtým sme sa milovali s priateľom. Potom som už mala ten spomínaný silný výtok hustý a lepkavý, a teraz ho už nemám v takom množstve.

mikusa1999
autor
4. jún 2019

@macko1007 juj to som rada, že sa ti podarilo otehotnieť 🙂 ďakujem za ponuku toho nosifolu, počkám zatiaľ ako zareaguje moje telo na vysadenie 🙂 ak by som bola na tom podobne dám ti vedieť

veronikaszabova
4. jún 2019

@mikusa1999 ked si mala pred 2 dnami ovulaciu, tak toto 100% tehotenstvo nebude 🙂 oplodnenenu vajicku trva 5-10 dni, nez sa uhniezdni

mikusa1999
autor
4. jún 2019

@veronikaszabova ďakujem 🙂 som rada že mi vie niekto v takýchti veciach poradiť 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre