O aké vyšetrenie ide v 24. týždni na internom oddelení?

gabide
25. aug 2014

Ahojte maminky a tehulky, viete mi poradiť o aké vyšetrenie ide, ak ma lekár pošle na interné oddelenie,
máme absolvovať diabetológiu ( to viem, že tie glukózové testy na cukrovku ) ale čo to interné??? Žeby
mi tam zisťovali ozvy bábätka (tep srdiečka)? 😕 Nemáte niekto s tým skúsenosti?

wewe22
25. aug 2014

ozvy urcite nie ale ja som sa pri mojich troch tehu s tymto nestretla skus mu zavolat nech ti to vysvetli 😉

martina646
25. aug 2014

To je standardne vysetrenie v tehu, budu ti robit ekg. Je to vysetrenie mamicky, nie dietatka. Teda aspon u nas sa na to chodi automaticky.

sarinka2012
25. aug 2014

Urobia ti EKG 🙂 nie je to vysetrenie babatka,ale teba 🙂

natalienka12
25. aug 2014

EKG sa štandardne tehotným nerobí, pravdepodobne máš asi vyšší tlak alebo bielkoviny v moči alebo máš nadváhu a preto ťa poslali k internistovi. Dôvodov je veľmi veľa.

stanislavao
25. aug 2014

ja som na interne bola pred indikovanou sekciou. inak nevidim dovod. ved preco ste sa ho neopytali?

matulik5521
25. aug 2014

ja som chodila na interne od 21tt koli vyssiemu tlaku, kazde dva tyzdne som isla na krv a moc, odmerali tlak, doktorka ma skontrolovala a raz za mesiac som isla na EKG, proste ma len sledovali, aby mi tlak nevyskocil 🙂

ematko29
26. aug 2014

intterné vyšetrenie je dôležité,robia ti tam ekg krvné testy aj na cukor.je to niečo ako predoperačné vyšetrenie,ved pri pôrode môže nastať aj situacia ked je treba cisársky aje to riadna operácia.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre