Opaľovanie sa v 27 týždni tehotenstva

saska2208
21. máj 2012

ahojte mamicky, ako je alebo ako to bolo svami pocas tehotenstva,opalovali ste sa,alebo nie? niektore clanky uvadzaju,ze v zaciatkoch tehu by sa malo vyvarovat sliecku,ze pobera kys.listovu,a dietatko nema este vyvinuty mozog,ze mu to moze uskodit, no ja som vsak v 27tt a nemam ziadne zdrav.problemy a pitny rezim dodrzujem,opalujem si aj brusko,aj sa natieram a samozrejme chladim vo vode... myslite si,ze to moze mat negativny vplyv na dietatko? dakujem velmi pekne za vase odpovede a rady 🙂

janka_pn
21. máj 2012

@saska2208 ja som rodila v okt. takze cele leto som bola na kupkach, zahrade, pri mori.... mala som dvojdielne plavky, ked som lezala na chrbte a trosku sa slnila, tak som si brucho zvykla prekryt satkou, ale inak som to nijako neriesila. a dieta je v pohode, miluje vodu a leto 😵

xenicka13
21. máj 2012

ja som sa normalne opalovala a dokonca aj horskym slnkom doma kvoli ekzemu a deti mam OK

saska2208
autor
21. máj 2012

dakujem, ale tiez si myslim,ze by to nemalo nejak skodit, ja mam termin 22 alebo 24.august, a citim sa super 🙂 zatial 🙂 a pobyt na slniecku mi nerobi zle...ked mi je teplo sa schladim a je mi tak fajne...

poleva
21. máj 2012

@saska2208 je to dobre,lebo prijímaš vitamín D cez slniečko
ale na nejaké horúčavy by som sa nevystavovovala,myslím úpal a tak

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre