Orgánový screening v Martine - MUDr. Grochal
28. jan 2013
Dobrý deň, boli ste niekto na vyšetrení u lekára Grochala v Martine??? Myslím na orgánový screening? Aké máte skúsenosti??? Ďakujem
Dobrý deň, boli ste niekto na vyšetrení u lekára Grochala v Martine??? Myslím na orgánový screening? Aké máte skúsenosti??? Ďakujem
Bola som tam ako doprovod zo sestrou. Mudr Grochal je úžasný lekár, všetko dopodrobna vysvetlil... V živote som sa 1x stretla s takým človekom. Bol veľmi milý, napísal podrobnú správu a uistil moju sestru, že jej bábätko má obrovskú šancu byť zdravé, napriek jej veľmi zlým testom a iným komplikáciám. Dnes má doma nádhernú slečnu, ktorá napriek predčasnému pôrodu a veľmi nízkej pôrodnej hmotnosti je úplne v poriadku. Ak by si mala konkrétne otázky, kľudne napíš IP. Bola som tam v minulom roku 2x. 1x v júni, 2x v septembri. Návštevu u neho v ambulancii všetkým odporúčam 😉