Používame cookies. Viac informácií tu. OK
ematko29
16. okt 2012

nahodou som našla túto tému avelmi ma zaujala.ja mám podobny problém ako ty,mám 2detičky po klostilbegite a rozmýšlam,či sa mi menzes aovulácia niekedy bude schopná upraviť.apo pôrode sa ti menzes upravvil ?alebbo ako je to teraz?

stefisebidenis
autor
12. nov 2012

@ematko29 Po pôrode sa mi neupravil, ani po prvom a ani po druhom.Gynekológ to inak ako antikoncepciou riešiť nechce, takže aj po druhom pôrode som začala brať HAK.Po dlhodobom užívaní som sa sama rozhodla seknúť antikoncepciou, keďže jej vôbec neverím a vysadila som si ju. Musím si poklopať takto ešte nebolo, posledné 4 mesiace mám menštruáciu a to som nikdy nemala.Takže dúfam že to už takto ostane.

anjelicek26
12. nov 2012

@stefisebidenis - my mame dcerku napriek hak, dva roky som ju brala poctivo az jedneho pekneho dna proste neucinkovala... dnes si vravim, asi to tak malo byt, ale odpoved, ako sa to mohlo stat nemame dodnes... ked sa narodi malicke, dam si vlozit mechanicku spiralu, to mi prijde najbezpecnejsie... hak neverim vobec 😅

pingu1
12. nov 2012

@anjelicek26 ahoj, nebyvala si ty v anglicku? 😕

stefisebidenis
autor
12. nov 2012

@anjelicek26 my s mm rozmýšľame teraz trošku z inej stránky nad antikoncepciou, doteraz som to riešila ja a ešte nie sme pevne rozhodnutý ale ďalšie už neplánujeme takže asi tentokrát to bude riešiť mm.Tiež si vravíme , že to tak malo byť, lenže ako aj ty aj ja som vtedy začala podnikať (ty pracovať) mohol prísť buď o trošičku skôr alebo aspoň rok počkať, no asi to ozaj malo takto byť a som rada že sa niekto nad nami takto rozhodol. 🙂

anjelicek26
12. nov 2012

@pingu1 - no do jula ano 😀

baramborka
10. dec 2012

@anjelicek26 ja si tiez po druhom dam tu spiralku ... alebo Danu ak sa tomu este tak hovori 🙂 chcela by som raz možno aj tretie ,ale to bude Benjamincek ked deti budu mat aspon po 8 rokov 🙂

anjelicek26
10. dec 2012

@baramborka - take volaco som planovala aj ja, ale nevyslo 😀

baramborka
10. dec 2012

@anjelicek26 inač ttoto , toto je pravda... aj ja som este pred mesiacom mala tollllllko planov.. . 🙂 čo ti poviem, šak vieme ako to občas chodi 😀

Tu začni písať odpoveď...

Odošli