Ovplyvnenie pohlavia bábätka

nic_ol
10. nov 2017

Ahojte žienky, všade čítam že pohlavie bábätka sa dá ovplyvniť tým , v akom čase je splodené... (dievčatká snažením sa pár dni pred ovu a chlapci v čase ovu).. vyšlo vám to niektorej?🙂
2) pomýlili sa vám na ultrazvuku v pohlaví? (Hlavne na 3d/4d)

deti95060810
10. nov 2017

my sme nikdy neplánovali deti, resp. milovanie nebolo o plodení....milovali sme sa preto, že sme chceli a užívali sme si to...to že som ostala tehu sme zobrali ako fakt, náhodu, Božie požehnanie....
Pohlavie sme si nedali určovať, pre nás to bolo prekvapenie....celé večery sme sa bavili o tom akého pohlavia bude bábo, na koho sa bude podobať, popr. na ktorého súrodenca, vymýšľali meno ....

bets
10. nov 2017

1. Áno, 2. áno 🙂

janickacrazy
10. nov 2017

@nic_ol 1.mám 3 synov, takže nie, nevyšlo, hovorí sa to síce, je tam možno nejaká vačšia pravdepodobnosť, ale určite to nefunguje na 100% 2. mne sa pomýlili len v 11.týždni, ale tak v tom týždni je to ešte také neisté, inak všetko sedelo

natalushka
10. nov 2017

1.ano,2.nie:grinning:

isiska
10. nov 2017

1.Vsetky tri ano. 🙂
2. myslim, ze nie

vroni
10. nov 2017

1. nie 2.nie

emilia25
10. nov 2017

Takze 3ja chlapci snazenie cely mesiac hlavne cez plodne dni a dievcatko naozaj iba raz okolo 12 dna cyklu potom sme si zas davali pozor naozaj mala cakala na ten spravny cas a ja som stastna ze je s nami keby to bolo cely mesiac opet by ju predbehol rychlejsi chlapec.

emilia25
10. nov 2017

Aano u nas vsetky deti boli planovane.uz v case chodenia sme obaja vedeli ze chceme 4 deti.chalani na prvy sup mala sice tiez ale uz v case ked ja uz nechcela no muz to 4 chcel.a vyslo mu to aj ked pri predoslych snazeni to nevychadzalo.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre