Platí sa u MUDr. Františka Grochala v Martine?

bielkaaa
31. mar 2014

Ahojte. Chcem sa Vas opytat na MUDr. František Grochal -Martine.
Idem k nemu uz druhy krat na vysetrenie lebo triplle testy nedopadli dobre. Plati sa viac u neho ?Alebo ako na zaciatku 50 e?

kenya83
31. mar 2014

Ja som počula, že už druhý krát iba 30 eur....tiež by ma to zaujímalo, lebo plánujem ísť k nemu tiež v 20tt 🙂

smalova
31. mar 2014

30 euro sa plati ak ides druhykrat

11anjelik11
31. mar 2014

Prvé dve vyšetrenia sú po 50€ a tretie je 30€, viac informácií nájdete tu http://www.femicare.org/

pettulka22
31. mar 2014

My sme v 20tt platili 50€ to sme boli prvy krat v 30tt sme boli druhy krat platili sme 30€.Ale zas tie peniazky stali zato,je to skvely odbornik.Nam tiez vysli testy az katastrofalne este aj doktor sa zhrozil ked ich cital,urobil nam podrobne sono,s vysledkom ze je vsetko ok.....dnes mame doma zdraveho skoro trojtyzdnoveho drobca.

dasenka26
31. mar 2014

Ja som bola v 12tt a potom v 22tt. a vždy to bolo po 50eur, hold taký prístroj nemá hocikto 🙂

jakubkoadamko
1. apr 2014

Ja som bola 1x v júni a 2x v septembri minuleho roka. Platila som najskôr 50, druhy x 30. Plus 8 eur stalo foto.

katharynkaa
1. apr 2014

Aj ja som platila 50 €, ale ja som bola zo zdravotných dôvodov, a iba jeden krát, čiže koľko sa platí druhý krát neviem

olivia85
17. máj 2014

my sme boli nedavno, druhykrat berie asi fakt 30, aj mna sa hned pytal, ci som uz u neho bola. A pristroj som si ani popravde nevsimla, taka som bola "nadrzana", ze uvidim drobceka v 3D, takze som len na obrazovku cumela a na neho.... pristrup neskutocny, je to ODBORNIK

evitka75
30. jún 2014

Ahojte dievčata, prave sme sa vratili z vysetrenia, som velmi sklamana, kolko to u vas trvalo. Nam sa venoval necelych 15 min. Setricka velmi neprijemna, je pravda, ze sme necelych 30 min. meskali, ale skutocne z objektivnych pricin, hned sme sa ospravedlnili a vysvetlili, co sa stalo, ze ideme od BB a tak, ale uz asi nebolo cesty spat..

tatiana76
4. júl 2014

Ahojte.Dnes som u neho bola.Bol super,milý,všetko mi vysvetlil 🙂aj sestrička bola milá,sme sa nasmiali aj. Výsledky super,a určite k nemu pôjdem opäť.Stojí to za to.

sunshine85
17. júl 2014

ja som bola raz v 1.trimestri a raz v 2.trimestri a oba razy som platila po 50€ + kazdy raz 8€ za foto... tak je aj v cenniku

mimik79
17. júl 2014

ja som bola tiez unho len jede krat, vysetrenie trvalo asi hodinu, kym sa maly nepootacal ako bolo treba, platili sme 50 € plus foto 8€, bol velmi mily, fakt, priatelsky, vsetko komentoval co bolo na obrazovke a povedal ze vsetko je v absolutnom poriadku

lokilonda
17. júl 2014

Ahojky, my sme boli len raz a to v 12tt a platili sme 50 eur. Nečakali sme ani 5 minút a prístup geniálny, perfektný doktor, profesionál, komunikatívny, pekné priestory, milá sestrička. Takých doktorov by mali klonovať 🙂 Dokonca boli pri vyšetrení i moji dvaja chlapci - muž a syn a malý na TV obrazovke, keď začal robiť ultrazvuk, že aha havo 🙂)

ivetbal
8. aug 2014

USG robí po brušku?

seahorse27
8. aug 2014

Ano, robi cez brucho. Povedal, ze len keby bolo zle vidiet, tak vtedy spravi aj vaginalne.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre