Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Po troch chlapcov na 90% dievča

katkakon
29. aug 2015

Ani neviem ako ale po vcerjsom 3D mi doktorka povedala ze na 90%to bude dievca.Dufam ze uz sa to nezmeni lebo ked mi to povedala az som sa zacala triast a vypadli mi aj slzy.to preto ze po 3chlapcov by malo prist dievca.hlavne nech je zdrave.

seahorse27
29. aug 2015

Ako tak pozeram, tak tvoj najmladsi syn nema este ani 4 mesiace a ty si v 13.tt???? To si otehotnela 2 tyzdne po porode???? V 13.tt hovorit pohlavie je tiez dobra hovadina....cely tento príspevok je cudesny...

lilimoni
29. aug 2015

@seahorse27 aj sesterka hned po sestonedeli otehu 😀

seahorse27
29. aug 2015

@lilimoni Ale toto vyzera, ze pocas sestonedelia...

lilimoni
29. aug 2015

@seahorse27 neviem ako sa rataju tyzdne, ked sa pocas sestonedelia zadari.

seahorse27
29. aug 2015

@lilimoni To neviem, ale ked 2 tyzdne po porode, tak prvy den cyklu bol den porodu 😀 To je uz co za blbost?

danjelca
29. aug 2015

@katkakon fii a to ste takto chceli??

lilimoni
29. aug 2015

@seahorse27 tak asi sa to rata prvy den cyklu je porod alebo podla sona, no netusim 😀

seahorse27
29. aug 2015

@lilimoni A este ta predstava sexu 2 tyzdne po porode 😝

lilimoni
29. aug 2015

@seahorse27 no by som sediet nevedela 4 tyzdne, nie to sex 😀

seahorse27
29. aug 2015

@lilimoni Ved ale realne sa to ani nema kde uchytit, ked zena este stale krvaca...neverim, ze existuje nejaka, ktora 2 tyzdne po porode uz nekrvaca a veselo ovuluje...to je potom stroj na rodenie deti 😎

katkakon
autor
29. aug 2015

@seahorse27 najmladsi ma 21mesiacov

lilimoni
29. aug 2015

@katkakon tak mas chybu v profile, pise 3 mesiace

prasiatko30
29. aug 2015

@katkakon v 13tt je este velmi skoro odhadnut ci je to dievca alebo chlapec

seahorse27
29. aug 2015

@katkakon jaaj, tak mas chybu v profile....vidíš, zbytočne si u nas vyvolala morbídne predstavy sexu v šestonedelí😆

katkakon
autor
29. aug 2015

@seahorse27 to som nemala v umysle

ematko29
29. aug 2015

@katkakon zo srdca ti zelam aby ti bolo dievcatko,ale radsej si pockaj do toho 20tt,vtedy to budes mat uz istotu.

ifkael
29. aug 2015

drzim palce... do 25tt mi hovoril dr ze asi dievca.. a divaj... "zase " chlapec.. 5ty. je to jedno.. nech je to zdrave dieta. ♥ to je hlavne

chlapci su uzasni!

stepanka274
29. aug 2015

@katkakon no tak ja sa viem zivo vzit do tvojich pocitov, my sme po troch synoch tiez tuzili po dievcatku, az do siedmeho mesiaca sme nevedeli co cakam, potom sme isli na utrzv a tam dr povedal ze to vyzera na chlapca, manzel tam skoro odpadol, potom dr hovori, ale to nie je tekutina vo vajickachx to budu pysky, takze asi dievca, ale povedal ze radsej si tlasu este neotvarajte, tiez to nebolo na 100 percent, hned som kupila v nexte krasne dievcenske tricko, a bola to nakoniec moja sabrinka, tak drzim palce 🙂

susminka
29. aug 2015

Ako píšu dievčatá, počkaj si ešte mesiac na určenie pohlavia, ale dievča je úžasné. Ale aj chlapci sú super. Je to iný prístup, hlavne nech je všetko Ok

ella_joy
30. aug 2015

@katkakon mojej kamoske doktorka povedala tusim v 14-15tt, ze na 90% dievca, a teda som sa cudovala, ale naozaj sa jej narodila dcerka, tak ako niekedy nevidno do porodu, co sa skryva ( u mojej segry napr.) tak niekedy je mozne odhalit pohlavie aj skor ako "bezna prax" 😉

Tu začni písať odpoveď...

Odošli