Podstúpili ste amniocentézu v Martine?
18. feb 2015
Ahojte, mala by som otázku na Vás baby, ktoré ste absolvovali amnio v Martine...Aké máte skúsenosti, s lekárom, prístupom....Vďaka
Ahojte, mala by som otázku na Vás baby, ktoré ste absolvovali amnio v Martine...Aké máte skúsenosti, s lekárom, prístupom....Vďaka
Bola som a všetko bolo OK. Mne to robili v nemocnici, lekár, aj sestričky super, všetky sme sa tam triasli od strachu, jedna aj odpadla. No načo je to dobré. Aj tak zistili veľké nič. A potom nám zistili DMO keď mala dcéra asi 4 mesiace. Viac by som nešla.