Pohlavný styk počas tehotenstva

saljakova
8. jan 2017

Ahojte chcela by som sa vas opit at co ste Mali pohlavni styk ked ste boli tehotne. ..manzel chce ale mna to boli mate s tym nejaka skusenosti

kika050
8. jan 2017

@saljakova A čo akože chceš tým povedať? Vlastne načo sa tu pýtaš normalne ak ťa niečo bolí tak to v poriadku nie je! Chápeš??

moni244
8. jan 2017

@saljakova ale pises a spravas sa ako pubertiacka 😉 a este k tomu taka, co nedavala moc v skole pozor

saljakova
autor
8. jan 2017

@kika050 nie mna to boli len trosku..

saljakova
autor
8. jan 2017
kika050
8. jan 2017

@saljakova Tak sexuj koľko chceš dúfam,že mimino bude v poriadku. Inak aj dr pri vyšetreniach sa aj spýta či je všetko v poriadku či nemáš problem a keď mu povieš on ti najlepšie povie čo ťa trapi.. Tu ti veľmi nik neporadí chceš aj ty aj manžel. Len čo vy dvaja budete robiť ked po pôrode nebudete môct alebo ked vam to dieta nedovoli..

libawet
8. jan 2017

@saljakova bolí Ťa to pri každej polohe? Skúste takú, kde nejde až tak do hĺbky, pretože si už v dosť pokročilom štádiu tehotenstva, jasné, že už to bolí, pretože krčok maternice sa chystá na pôrod, no ak to chcete obaja a nechcete inú metódu - nech nejde až tak hlboko do Teba.

libawet
8. jan 2017

@kika050 ale zasa si myslím, že je pekné, keď to oboch stále takto baví a teší, nie ? Veď im to ženy doprajte, no tak....

saljakova
autor
8. jan 2017

@libawet pri kazdom ma to neboli viem ze sa to uz chily ku koncu Lebo termin mam 29.1 teraz a nesexujem kazdy den on prave chce az do krku mi zaliez :D a aj ked sexujeme tak on mi hluboko nevnika do mna

libawet
8. jan 2017

@saljakova tak vtedy Ťa to si nebolí, tak nech pri tom zostane - len na " pol žrde " a bude dobre, užite si to.

petulda333
8. jan 2017

@libawet aj my sme sa s muzom milovali v tehu,dokonca aj den pred porodom ale mna nic nebolelo...no je to na nich ako sa k tomu postavia

libawet
8. jan 2017

@petulda333 tak jasné, koľko ľudí, toľko chutí, zakladateľka môže mať krčok citlivejší, mňa to tiež už ku koncu bolelo, ale chuť som tiež mala, takže ju chápem...asi to súvisí s hormónami, že sú také " nabudené ", ja napr. v čase menzesu mám oveľa väčšiu chuť ako mimo neho....

petulda333
8. jan 2017

@libawet to aj ja vtedy mam 😂😂

saljakova
autor
8. jan 2017

@libawet ano ja ked teraz uz sa to chily ku koncu tak mam vetsiu chut ktorej sa neda odolat to neviem preco .... a ked to ideme skusit tak ma trosku boli ale snazime sa tak aby to nebolelo 🙂

evittam
8. jan 2017

@saljakova Co chces poradit?! Boli ta to ale chces to a nevadi ti to, muz o tom vie,ze ta to boli ale aj tak to chce a neriesi to a nevadi mu to- tak nech ti ho strci do zadku ked musi "pichat"....alebo do ust...."Tod" rada.
A, ze baby co ti tu napisali su trapne. Na co sa pytas,ked aj tak ti ziadna normalna odpoved nevyhovuje.
K veci- mna ak nieco boli tak to poviem a nechcem to....My sme sa milovali cca 4 hodky pred porodom..ale v celkovej pohode.

evittam
8. jan 2017

@saljakova A ak budes krvacat 6tyzdnov o porode,budes ledva zvladat domacnost a dieta a budes rada,ze si pospis potom ten tvoj "bulo" bude pichat do coho?!
Fakt,ze skvela tema....

libawet
8. jan 2017

@evittam ale no, veď ju trošku pochop, nebuď zlá....

lucka8787
8. jan 2017

Tak chce ti zaliezt až do krku ale nejdete hlboko 😂😂
Ved rob ako myslíš, rád ti tu dali baby habadej. A co si z toho vezmes je už tvoja vec. Prajem ti ale rýchlu rekonvalescenciu po pôrode, ako psychicku tak aj fyzicku aby ste veľmi dlho neabstinovali 😅

saljakova
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evittam
8. jan 2017

@libawet Ja nie som vobec zla....Ved nech pichaju kolko chcu-ale na co si pyta povolenie na MK😁😉. Najskor je to problem kvoli,ktoremu zaklada diskusiu a potom ked jej odpovede nevyhovuju tak je to uz vlastne v poriadku a vlastne ziadny problem nema a vsetky sme tu sproste len ona ta mudra....

libawet
8. jan 2017

@evittam ...niektorí sa aj nevedia vyjadriť tak, akoby chceli a možno to potom vypáli celé zle a hlúpo, ale aj to sú ľudia a keď sem píšu, asi si fakt nevedia poradiť sami a nevedia, na koho by sa obrátili a je im to možno trápne, predsa len tu je človek ako tak anonymný, tak sa opýta, aj keď možno zle, no tiež čaká odpoveď, lebo si nevie rady....( nemám na mysli témy, ktoré sú naozaj vymyslené a časom sa to potvrdí, že je poznať, že si ktosi robí srandu a len sa nudí, ale takí hneď skončia, lebo sú rýchlo odhalení ).

saljakova
autor
8. jan 2017

@evittam ja zvladnem vsetko este aj vecer muza v posteli to si len ty myslis ...mozno len ty si v tom taka slaba. ..

lucka8787
8. jan 2017

@saljakova tvoj slovník svedčí o výške tvojho IQ 🙂

saljakova
autor
8. jan 2017

@lucka8787 daj sa vypchat

evittam
8. jan 2017

@saljakova Ty si fakt uboha zena a chudak tvoje dieta. Mna nikto nepichal 4 hodiny- nauc sa citat.....
Vacsiu ubohost som tu naozaj este nezazila.....

ewisam
8. jan 2017

Esteze uz prazdniny koncia a zajtra pride mladez na ine myslienky ako zakladat temy s takymito nezmyslami🙄

libawet
8. jan 2017

@lucka8787 autorka myslela krčok maternice ale...
@saljakova....načo vulgarizmy? O chvíľu tému zamknú, keď to pôjde takto ďalej, ale tak odpoveď už si dostala....

lucka8787
8. jan 2017

@saljakova 😂 😂 😂 👏 bravooo

saljakova
autor
8. jan 2017

@libawet tak neviem preco tu take hluposti pisu ked som sa chcela len poradit a nic viac majte sa

evittam
8. jan 2017

@libawet A toto je čo za vyjadrovanie od zakladateľky - väčšiu "sedlač" a primitívnosť som teda dávno nezažila......Ale nevadí mňa môže uraziť len inteligent - tam ona nesiaha ...našťastie....😉

evittam
8. jan 2017

@lucka8787 Ide jej "karta".....Krásne sa prejavila......

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre