Pomýlili sa vám na sone ohľadom pohlavia dieťatka?

bjeremiasova
22. jan 2016

Ahojte,bola som na ultrazvuku v 16+0 co som si myslela ze som v 15+0 lebo dovtedy mi vraveli ze som o tyzden pozadu podla velkosti babatka.povedal lekar ze je to chlapec ale ze to nemam nikomu vravet ze si pockame na 20. tyzden lebo to teoreticky mozu byt zvacsene pysky..ja mam dceru a som citila ze bude baba teraz ten pocit je tiez velmi silny a mam pocit ze sa pomylil.som citala ze v tom tyzdni pipik a suska vyzera byt cca tak isto.Vam sa stalo ze povedali ze to bude chalan a bolo dievca?

bjeremiasova
autor
22. jan 2016

@nikita1269 a odkedy dokedy bol chlapec ? 🙂 ci az na sale sa zistilo ze je to dievcatko? 🙂

jullianna24
22. jan 2016

mne do 8mesiaca hovorili, že dievča a mesiac pred porodom bol z toho zrazu chlapec. ten sa aj narodil. a to som bola u troch rôznych doktorov a predsta sa pomýlili. hlavne že je zdravý

tana85
22. jan 2016

@jullianna24 to naozaj? 😀 od zaciatku mam pocit, ze je to chlapec, potom dva uzv a dvaja rozni lekari, ze to je dievcatko. takze este stale to moze byt chlapec, no fajn. na pohlavi mi vobec nezalezi, aj tak vacsinu zaobstaram neutralnu. a chlapcom pristane aj cervena

jullianna24
22. jan 2016

@tana85 fakt. ja som výbavu kupovala neutrálnu ale horsie na tom bola moja sestra. ta nakupila ruzove vecičky pre mňa a nakoniec mala dcéru ona 😎

mlil77
22. jan 2016

v septembri ked som rodila, den po mne rodila mamicka a cely cas vraveli ze dievcatko a narodil sa chlapec, vsetci boli z toho brutal prekvapeni a hlavne otecko...........bol z toho riadny sum 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre