Moc by som si priala, aby vznikol na Slovensku pôrodný dom, dúfam, že sa to šikovným žienkam z pôrodnej asistencie podarí presadiť, bolo by to krásné zažiť taký pôrod, mám 3 detičky ale ešte niekedy priviesť na svet takýmto spôsobom viac ohľaduplným a láskavým voči dieťatu aj matke by som chcela zažiť. Tak je riešenie aj v Čechách alebo v Rakúsku..., ale myslím si, že by sa našlo dosť žien, ktoré by chceli rodiť takto aj u nás.
... tak o tomto mozme iba snivat 😒 A tie nase porodnice, des - strasne som bola z toho vystresovana, no opatera dobra, len ked ich neotravujes. Intimita nulova - ak by som sa mala znova rozhodnut, budem zvazovat i zahranicie, naozaj mam pri obidvoch detoch len negativne spomienky.
Moc by som si priala, aby vznikol na Slovensku pôrodný dom, dúfam, že sa to šikovným žienkam z pôrodnej asistencie podarí presadiť, bolo by to krásné zažiť taký pôrod, mám 3 detičky ale ešte niekedy priviesť na svet takýmto spôsobom viac ohľaduplným a láskavým voči dieťatu aj matke by som chcela zažiť. Tak je riešenie aj v Čechách alebo v Rakúsku..., ale myslím si, že by sa našlo dosť žien, ktoré by chceli rodiť takto aj u nás.