Poslali vás aj na infekčné vyšetrenie?

seliselka
9. jún 2016

Gynekolog ma poslal este aj na infekcne vysetrenie, je to bezne vysetrenie v tehotenstve? Vysetrenie robia z krvi? Bojim sa ze prave na infekcnom mozem nieco zchytat.....pomalicky budem v 4 mesiaci

kikus48
9. jún 2016

@seliselka no to je fakt zvlastne. Urcite by som tam nesla, vsak v cakarni moze cakat cele spektrum diagnoz - viroz ktore su pre babo hlavne v tomto case nebezpecne. Serologie na ne mi bral gynekolog priamo na svojej ambulancii. Neodovodnil nijako svoj postup ?

gabika20
9. jún 2016

a nepovedal ti dôvod, prečo ťa tam posiela? mne robil vyšetrenia z krvi aj na infekčné choroby práve gynekológ.. navyše som išla iba na ekg k obvodnej a aj to som sa v čakárni držala čo najďalej od ostatných kašlajúcich chorých ľudí, to na infekčnom skôr niečo chytíš..

zuzulala8
9. jún 2016

@seliselka ja som bola tiez v 4. mesiaci na infekcnom , nezdalo sa im daco z krvy..objednavala som sa na kramare..neviem odkial si ty...a sestricka mi hned do telefonu povedala ze mam zaklopat a povedat ze som tehotna a zoberu ta prednostne...

seliselka
autor
11. jún 2016

Skusim tam v pondelok zavolat....neviem preco ma tam poslal...no nemala by som tam chodit podla mna..hmm

zita19
11. jún 2016

1. tak ak ta tam poslali, asi to nie je len pre to, ze doktor sa nudi. Nevysli ti nahodov vysoke markery na toxoplazmozu? Doktor ti mal povedat, preco ta tam posiela
2. na infekcnom maju vzdy DVE cakarne. Jednu pre akutnych infekcnych pacienotv, druhu pre neinfekcnych pacientov. Tieto cakarne su vzdy oddelene, riadne oznacene. Na kosickom infekcnom maju dva vchody zvonka dostatocne vzdialene od seba
3. personal na infekcnom dodorziava protiepidemiologicka pravidla aby sa neprenasali choroby medzi pacientami. Vo vlastnom zaujme, aby nieco neschytali sami.
Takze tam mozes kludne ist. Nachytat nieco mozes skor v autobuse ako v neinfekcnej cakarni na infekcnom

liuliu
11. jún 2016

nie bezne nie. ale zenam sa neda rozumiet , ked ju gynekolog niekam neposle zle je zanedbal starostlivost , to tu clovek cita romany . ked ju posle aj tak je zle a na vysetrenie nepojde . zjavne ta nechcel stresovat tak neviem co riesite , chod tam pichnu ti krv , bud to bude ok alebo ti daju lieky.

puklica13
11. jún 2016

Ja nerozumiem vete..nevoem preco ma tam poslal...
Ved mam usta spytam sa...

seliselka
autor
12. jún 2016

@puklica13 mne volala len sestricka a lekar tam uz nebol...cize sa k tomu nevyjadrila...nie vsetky sestricky su take ochotne a mile ako poznas ty bohuzial

seliselka
autor
12. jún 2016

@zita19 ja mam ist do starej na rastislavku...to sa ide cez tu rampu ako sanitky? Ci si myslela novu nemocnicu?

zita19
12. jún 2016

@seliselka infekcne je len v starej, vojdes dnu cez hlavnu branu, pojdes rovno a je to posledna budova vlavo od cesty

seliselka
autor
12. jún 2016

@zita19 dakujem pekne....tak teda uvidim co to bude...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre