Potvrdenie pre manžela - nárok na doprovod

evka_91
31. júl 2017

Ahojte.Manzel somnou zajtra ide k lekarovy viem ze ma narok ako doprovod a otazka znie ze na to potvrdenie moj lekar napise moje meno a ze doprovod s manzelkou alebo jeho meno a doprovod s manzelkou. Zatiaľ sme to nepotrebovali tak neviem ako to je. Dakujem za odpoveďe

limoncino
31. júl 2017

Jeho meno plus slovo doprovod a či platí celý deň

0silvia0
31. júl 2017

@evka_91 ak je to priepustka, tak tvoj manžel si na priepustku napíše svoje meno, lekár len na druhú stranu capne pečiatku, podpis a dátum. Lekár priepustku nevypisuje, nemá na to čas.
Ja ani nevypisujem na priepustky s kým idem čo idem. Napíšem len pod rozpätie času na prvej strane "rodinný príslušník" a nikdy nikto neskúmal či som bola s babkou, s deťmi, s mužom atď. Ale možno je to všade inak, neviem. U nás je to takto zaužívané.
Niektorí lekári napíšu ak si celý deň "platí celý deň"

evka_91
autor
31. júl 2017

@0silvia0 to bude potvrdenka na cely den, alr ďakujem za odpoveď

zupka33
31. júl 2017

Ved to bude mat normalne ako OCRku nie? Tym padom by mal v robote dostat papierik, teda priepustku, ktoru si musi zobrat so sebou lebo maloktory doktor to ma u seba a ked ma tak pyta za to 2€ aj ked normalne tolko da za cele balenie tych papierikov, tam si on napise svoje meno a doktor tam da peciatku a napise, ze doprovod nutny a hotovo.

limoncino
31. júl 2017

@zupka33 ty si trošku mýliš dojmy a pojmy 🙂 OČR je predsa niečo úplne iné, ako sprevádzanie na vyšetrenie

0silvia0
31. júl 2017

@zupka33 jáj, nemýľ ju s očr!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre